10 bin tl pulse dedektör tavsiyesi....

Cengiz40

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Eyvallah ustam sağolasın. Uzun süredir araştırıyorum teknolojie ekibini M1 modelini kararsız kaldım. Kendi kendime diyorum ya dedikleri gibi çıkmazsa verdiğim para emek hiç olur.
Ustam sizde M1 modeli kullaniyosunuz galiba.
Yok kardeşim ben pulse 3s kullanıyorum. Allah nasip ederse yerin içinde değil üstünde makinasız bulursun. Yoksa tüm dağı gez makinede ötmez. Ben bıraktım şükür ama Duasız olmaz kardeşlerim. Fazla para harcama dedektöre millet geziyor makine ötmeyince kızıyor illa her yerde olacak ötecek diye bir şey yok. Teknoloji ekibi fiyatları bana makul gelmişti şimdi nasıl bilmiyorum tabi

Define Peşin

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Yok kardeşim ben pulse 3s kullanıyorum. Allah nasip ederse yerin içinde değil üstünde makinasız bulursun. Yoksa tüm dağı gez makinede ötmez. Ben bıraktım şükür ama Duasız olmaz kardeşlerim. Fazla para harcama dedektöre millet geziyor makine ötmeyince kızıyor illa her yerde olacak ötecek diye bir şey yok. Teknoloji ekibi fiyatları bana makul gelmişti şimdi nasıl bilmiyorum tabi
Aynen ustam Nasip te varsa zaten gelir bulur. Nasipte Yoksada 100 bin tl lik makina bile işe yaramaz.
Teknoloji ekibi ürünleri suan Fiyat olarak iyi normal düzeylerde ustam.

ABK33

Defineci; doğayi sever, kültürel varliklari korur.
Yönetici
Ustam ikinci el sağlıklı olurmu.
Bence ikinci el uygun düşmez.

Alman ingiliz abd orijinal markalara bakmakta yarar var

@Kaan5557 ustanin her gorusunu ben referans alirim cihaz konusunda. Cok biliyor, dogrusunu biliyor, geveleyen olursa dayanamiyor agresiflesiyor :)) Amma bastan sona hakli.

_Mithra_

Moderatör
Moderatör
Aleykümselam, define bulmak için dedektör almayın, kısmetinizi aramak için bahane gözüyle bakın.
M1 kullandım, kullanıyorum, f/p olarak iyi cihaz, ben memnunum.
Çoğunlukla Pulse olduğu için büyük başlığı tercih edilse de ben genellikle 22'lik küçük başlığı kullanıyorum.
Derinlik ve ayrım gayet güzel.
Diğer yönden 10 bin tl iyi para, cihaz almadan kılı kırk yarın.
Hangi cihaz olursa olsun kullanıcı yorumları ve tavsiyelerinden ziyade, profesyonel bir kullanıcı tanıdığınızla beraber gidip test edin.
Beğenirseniz alın, içinize sinmezse kendinizi zorlamayın, sonra pişman olursunuz.
Genelde şu oluyor; vatandaş büyük hayaller ve hevesle alıyor, sanıyor ki dağ taş define hazine dolu.
Halbuki yok öyle bir şey, sonra hayal kırıklığı oluyor.

Define Peşin

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam, define bulmak için dedektör almayın, kısmetinizi aramak için bahane gözüyle bakın.
M1 kullandım, kullanıyorum, f/p olarak iyi cihaz, ben memnunum.
Çoğunlukla Pulse olduğu için büyük başlığı tercih edilse de ben genellikle 22'lik küçük başlığı kullanıyorum.
Derinlik ve ayrım gayet güzel.
Diğer yönden 10 bin tl iyi para, cihaz almadan kılı kırk yarın.
Hangi cihaz olursa olsun kullanıcı yorumları ve tavsiyelerinden ziyade, profesyonel bir kullanıcı tanıdığınızla beraber gidip test edin.
Beğenirseniz alın, içinize sinmezse kendinizi zorlamayın, sonra pişman olursunuz.
Genelde şu oluyor; vatandaş büyük hayaller ve hevesle alıyor, sanıyor ki dağ taş define hazine dolu.
Halbuki yok öyle bir şey, sonra hayal kırıklığı oluyor.
Katılıyorum ustam dediginize bakalım nasip gidip bakicam denicam hayırlısı ile almayı düşünüyorum.