2.el satılık cihaz-dedektör bölümü

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm usta abi ve kardeşlerim. Ürün tanıtımı bölümünde elinizde bulunan veya ihtiyaç duymadığınız cihazlarınızı burda yazabilirsiniz.
1-2 mt de var olanı teyit edecek bir cihaz bulamadık. Benim gibi arayış içinde olan üyeler faydalansın isterim.
Eğer sizin elinizde bulunan (kiminin dediği kıyıda köşede arabada depoda kilerde olan) cihaz ve alet edevatları burdan yazıp birilerinin işine yarayacağını veya faydalanacağını unutmayın. Yeterki Film fırıldak yalan dolan olmasın.
ALLAH cc razı olsun sizlerden

Son düzenleme:

MAXIMUS

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm usta abi ve kardeşlerim. Ürün tanıtımı bölümünde elinizde bulunan veya ihtiyaç duymadığınız cihazlarınızı burda yazabilirsiniz.
1-2 mt de var olanı teyit edecek bir cihaz bulamadık. Benim gibi arayış içinde olan üyeler faydalansın isterim.
Eğer sizin elinizde bulunan (kiminin dediği kıyıda köşede arabada depoda kilerde olan) cihaz ve alet edevatları burdan yazıp birilerinin işine yarayacağını veya faydalanacağını unutmayın. Yeterki Film fırıldak yalan dolan olmasın.
ustam çok saf duygularınla yazmışsın ama inan ki herkes senin gibi olmayabilir birde faturasız garantisiz cihazı alıp napacan bagajda polis gördü fatura sordu ne diyecen ya da ben sana cihaz saattım diyelim bendeyken çalışıyordu sen 1 kere kullandın 2. kullanmanda arıza verdi diyelim tamir yapan birini buldun adamın elinde parça yok noldu gitti paracıklar

Moderatör tarafında düzenlendi:

MAXIMUS

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
o yüzden ustam bu tür şeylere mahal vermeyelim bu sitede kimsenin zarar görmesini istemem övünmek gibi olmasın dedektör geçmişim bi hayli fazla piyasasından da yapacağı işten de tutulan model mi anlarım az çok o yüzden almayı düşünen biri varsa buraya fiyatını modelini ve ne amaçla kullanacağını yazmadan hiçbir cihazı almasın ben gördükçe yazarım benim yetişemediğim yerde de bu işi bilen başka ustalarım yardımcı olur

MAXIMUS

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 yıldır imkana göre 1-2 mt de var olanı teyit edecek bir cihaz bulamadık. Benim gibi arayış içinde olan insanlar faydalansın derim.
Eğer sizin elinizde bulunan cihaz ve alet edevatları burdan yazın birileri faydalansın. Film fırıldak yalan dolan olmadan.
üstadım birde senin bölge nere arazi yapısı önemlidir cihaz seçiminde mineral oranı yüksek mi atık arazi mi yoksa karadeniz gibi saksı toprağı mı son olarak ta en kritik olanı bütçe ortalama bütçeni verebilirsen yardımcı olmaya çalışayım

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
o yüzden ustam bu tür şeylere mahal vermeyelim bu sitede kimsenin zarar görmesini istemem övünmek gibi olmasın dedektör geçmişim bi hayli fazla piyasasından da yapacağı işten de tutulan model mi anlarım az çok o yüzden almayı düşünen biri varsa buraya fiyatını modelini ve ne amaçla kullanacağını yazmadan hiçbir cihazı almasın ben gördükçe yazarım benim yetişemediğim yerde de bu işi bilen başka ustalarım yardımcı olur
ustam bu alemde güven nerde var. bizler de o güveni tamir etmek güven kazandırmak için mücadele ediyoruz ki kimse zarar görmesin.