Bu delik nedir?

Oksijen

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Haz 2020
143
177
48
Aleyküm selam.Evet tahmini bir cevab istemiyorum.Bunuda sizin iyiliğiniz için diyorum.Ancak yinede fotoda çok detaylar saklı.Mavi ile işaretlediğim yerdeki kesim izi gibi.Bunun alana gidince boyu,genişliği ve derinliğini net olarak ölçmelisiniz.Kayanın kendisinde mor ile işaretlediğim alanın içine dikkat.Orayı kibarca tıklayınız belki kapıyı bir açan olur değilmi?Bittimi?Hayır devam ediyoruz siyah ile işaretlediğim alandaki detay gördünüzmü?Turuncu ile işaretlediğim yeri unutmamak gerekir.Gelelim orada en çok dikkatimi çeken ve ekranımda uzun süre incelemiş olduğum yuvarlak şekildeki cisim.Yeşil ile işaretlediğim yere dikkat.Taşmı desem paramı desem bilemedim.Belkide neyse oda bana kalsın.Yani diyecek alan sizi bekliyor sizde uygun zamanı bekliyorsunuz.Hazan mevsimi başlamadan alanı ziyaret etmenizi tavsiye ederim.O kayanın çevresini ve kendisini temizleyiniz ve fotolarını çekiniz.İnanın o kaya size vermiş olduğunuz emeklerin karşılığını misli ile verecek inşallah.Rahman utandırmasın inşallah.Selamlar.
Ustam af buyur resim açılmıyor,sana zahmet tekrar yüklermisin.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
4,621
8,159
118
Ben höyükvari zeminaltı tünelli siteme dahil mekanları belirtmiştim orta yerde olan yığıntılar. Başarabilirseniz o mekanlar güzeldir.