Define taşları

balkaya34

Operatör
Resimle abi ama insanların olduğu yerler sıkıntılıdır biraz. Olsun da izinli olsun yeter ki.

Benim asil amacim bolgenin kanıtlanmasidir usdam ,Asil is ondan sonra başlar sanıyorum INŞAALLAH ,SAYGILAR

Maceracı

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm.Oradaki figüre bu fotoyla cevap vermek zor.Ben burada mavi ile işaretlediğim alanı tam karşısından çekilmiş net fotolarını görmek isterdim.R00T ustam demiş mihrap gibi değerlendirmek daha doğru olur.Sarı üçgen içine aldığım yerdeki figürü yakından görmek güzel olurdu.Her ihtimale karşı orayı kibarca bir tıklayın derim;).Selamlar.
Ekli dosyayı görüntüle 9756
Ekli dosyayı görüntüle 9773
Selamün aleyküm.Oradaki figüre bu fotoyla cevap vermek zor.Ben burada mavi ile işaretlediğim alanı tam karşısından çekilmiş net fotolarını görmek isterdim.R00T ustam demiş mihrap gibi değerlendirmek daha doğru olur.Sarı üçgen içine aldığım yerdeki figürü yakından görmek güzel olurdu.Her ihtimale karşı orayı kibarca bir tıklayın derim;).Selamlar.
Ekli dosyayı görüntüle 9756
IMG_20190907_181758.jpg

balkaya34

Operatör
Aynı yerde burası da. Horasan ile kaplanmış gibi geldi bana. Biraz kurcalamak istiyorum acaba ne ile karşılaşabilirim

Selam.maceracı , : Burada kimse bununicinden su cikar diyemez usdam orasi kapali bir kutu gibi ,KAYBI ALLAH bilir,Aç usdam ne cikarsa bahtına, Haa boşda olabailir, Kim.bilir ustam,

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Aynı yerde burası da. Horasan ile kaplanmış gibi geldi bana. Biraz kurcalamak istiyorum acaba ne ile karşılaşabilirim
Selamün aleyküm.Bu sorunun net cevabını almak istiyorsan biraz emek vereceksiniz.Siz beni anladınız.Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah.Selamlar.

hassan.dosst

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Herkese hayırlı günler.
Kazı yaptım değişik sarı renkli taşlar buldum
Her türlü cihaz bu taşlara sinyal veriyor ama bildiğimiz taş bu
Acaba tılsım olabilir mi, nasıl çözebiliriz bı yol gösterebilir misiniz?

ABK33

Defineci; doğayi sever, kültürel varliklari korur.
Yönetici
Herkese hayırlı günler.
Kazı yaptım değişik sarı renkli taşlar buldum
Her türlü cihaz bu taşlara sinyal veriyor ama bildiğimiz taş bu
Acaba tılsım olabilir mi, nasıl çözebiliriz bı yol gösterebilir misiniz?
Bu taşın sinyalini, çıkardığı sesi hafızanıza alın.
Başka yerde de karşılaşırsanız kaale almadan yürür gidersiniz.
Tecrübe denen hadise de budur zaten.

hassan.dosst

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu taşın sinyalini, çıkardığı sesi hafızanıza alın.
Başka yerde de karşılaşırsanız kaale almadan yürür gidersiniz.
Tecrübe denen hadise de budur zaten.
Acaba tılsım olamaz mı bu taşlara altın sinyali veriyor diğer madenlerin sinyalini vermiyor

sandalci14

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
emegine saglik ustam guzel bilgiler.adamin biri degerli taslari ogrenmek icin bir mycevher ustasina gider.usta bunun eline yakut verip 1 yil tutmasini ister.adam sinirlenir fakat tutar tekrar geldiginde ben senden ilim istedim tasi verdin gonderdin der daha sonra usta elindeki tasi alarak baska bir tas verdiginde adam "ama bu yakut degilki" der gormeden

ABK33

Defineci; doğayi sever, kültürel varliklari korur.
Yönetici
Acaba tılsım olamaz mı bu taşlara altın sinyali veriyor diğer madenlerin sinyalini vermiyor
Tasta tilsim olmaz.
Arinin altin oldugu tilsim hikayelerinden esinlenerek size kilcik atmislar. İnanmayin.
Tilsim var diyene tasi teslim et. Tilsimi cozup altini cebine koysun, sana da vermesin. Hediyen olsun. O tasi alan birisi cikmaz.