Eminağa Değirmeni - ( Baş Değirmen )

Dogrularimla

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Sayin ustam burasi dere yatagi.birinci resim ceylan kafasi ikincisi s si ceylan ayak izi basinda bir hac gibi dir.sag solunda yuvarlaklar yapilmis.kuzey batisinda yan say kayalik bir kac buyuk mese agaclari var.8 10 adim.alti selalecik.

Ekli dosyalar

Dogrularimla

Member
Kayıtlı Kullanıcı
kuzey dogusundada yan say kaya 3 kazan alti oturcak oyma 2 si cok az sig ortadaki az derin.birinin basinda mihrap var saygilarimla

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
20201121_165421.jpg
kırmızı ok yönünde ana kayadan 7 adımdan fazla uzaklaşmayın.Aslı 3 adımdır.Bu noktaya bakın.Hakiki eşkiya işi ise sistemi budur.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Sayin ustam burasi dere yatagi.birinci resim ceylan kafasi ikincisi s si ceylan ayak izi basinda bir hac gibi dir.sag solunda yuvarlaklar yapilmis.kuzey batisinda yan say kayalik bir kac buyuk mese agaclari var.8 10 adim.alti selalecik.
Şelaleyi görmek istesek görebilirmiyiz?Meşe ağaçlarının 82 metre batısına dikkat.O mesafede bitek bir kaya olacak altına dikkat.Bu alanı sanki bende gezdim gibi geldi.Bu alan Samsun-Giresun arası bir yerde mi?Tam alanın ismini yazmıyorum.Selamlar.

Dogrularimla

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Sn. root ustam simdi attim.resim.bu kayanin yuzunde.soldaki ipin 3 metre solunda kirmizi cizgi ile.cizdiniz yer.ve o cizginin alti bir insan yurucek kadar tas kesme patika saygilarimla.

balkaya34

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Şelaleyi görmek istesek görebilirmiyiz?Meşe ağaçlarının 82 metre batısına dikkat.O mesafede bitek bir kaya olacak altına dikkat.Bu alanı sanki bende gezdim gibi geldi.Bu alan Samsun-Giresun arası bir yerde mi?Tam alanın ismini yazmıyorum.Selamlar.

Selam usdam ,, Sen ne yapdın burda usdam ,Ne aradın

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Selam usdam ,, Sen ne yapdın burda usdam ,Ne aradın
Ustam benimki tamamen piknik amaçlı bir geziydi.Arkadaşların davetini geri çevirmemek için öylesine gezdiğim bir yer gibi geldi.Ondan yazdım buradan yukarı meşhur bir yaylası vardır.Dağ dedinmi dayanamıyorum ustam bu benim doğamda var.Selamlar.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
O döşeme kesimli taş geçiti görelim o zaman.Burada bu kayalarda fındık oyma vurgular yada zikzak yapan ufak oymalar varmıdır.