Eski tüplü televizyon ile dedektör yapımı...

Yolcu_37

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2019
222
381
68
kısmetten otesi yok en kralınıda kullansan nasıp değilse olmaz.bizim koyde coban hava soğuk ısınmak için tasın yanına ates yakar.ates cok karlı ve yoğun o ısı ıle tasın yuzunde kursun erime yapar adam kurcalarken kapağı acar.gerisi malum.hikaye dmeyin bizzat cobanla tanıstık :) adamın bu işlerde bezi yok.

MAXIMUS

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
3 Haz 2020
13
29
16
Ummadığın taş, gelir kırar baş demiş atalar, becerileri görmeden kimseyi küçümseme ustam.
sen gönder azı çoğu malayı.
bak bakalım peşi sıra geliyormu gelmiyormu alayı
sevdim ustam maniyi tabi çalışmayana ekmek yook yazın sıcağında zemherinin ayazında gece gündüz koşturacan neymiş efendim bi define bulsam 6 ay çalışıp çıkarsam gerisi havuzlu villa yok efendim öyle bir hizmet araziyi gezeceksin arge yapacaksın yeri noktalayacaksın işaretleri çözerken uykuların kaçacak aç tok gece gündüz sıcak soğuk demeyeceksin gözünün biri dışarıda olacak gelen mi var diye 2 km öteden ses duysan kazmayı küreği bırakıp hemen etrafa bakacan tabi sen bunları yaparken ömründen ömür gidecek yıpranacan malı bulan adamın ben ellerine bakarım o ellerdeki nasır değildir bilgidir emektir tecrübedir alın teridir !!!!!!!!!!!!!!1