Hayırlı bayramlar cümleten

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Süper Moderatör
8 Eki 2019
796
1,701
98
59
çanakkale
Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar. Kurban bayramınız mübarek olsun.

Kurban Bayramınızı kutlar, bu mübarek günlerin Allah(c.c)’a ve Efendimiz(s.a.v)’e biraz daha yaklaşmak için vesile olmasını Rabbimizden niyaz ederim .

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Süper Moderatör
10 Mar 2019
1,966
4,223
118
Κερασούντα
Selamün aleyküm.Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj mesafeleri kapatır, gönülleri birleştirir. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun inşallah.Rahman darda kalanlara,kimsesizlere,çaresizlere,dertlilere ve gariblere,bu mübarek Kurban Bayramı yüzü suyu hürmetine merhamet ve yardım eylesin inşallah.Varlığı hiç değişmeden duran. Var olan, hakkı ortaya çıkaran ve Esması “ *El-Hakk* ” olan RAHMAN’a emanetsiniz.Selamlar.

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Süper Moderatör
8 Eki 2019
796
1,701
98
59
çanakkale
O değilde bu bayrama da define bulmadan giriyorum . Köşeyi bir türlü dönemedim. Bir daha ki bayrama artık . Cümleten hayırlı bayramlar
Sevgili kardeşim bundan daha güzel definemi olur.
Hayırlısı ile bu mübarek bayramada ulaşmak sevdiklerimiz ile tabiki mümkin mertebe birlikte olmak.
Çocukları imkanlarımız ölçüsünde sevindirebilmek. Dargınları barıştırmak dargın olduğumuz kişiler ile bizlerin barışması Şu zor günlerde çok güzel değilmi bu tür şeyler. ALLAH sizin nasibiniz var ise size o nasibi sunacaktır mutlaka. Bellimi olur bakarsın yarındanda yakındır kısmetin. Hayırlı bayramlar sevgili kardeşim