ilginç okuyun.

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Süper Moderatör
8 Eki 2019
796
1,701
98
59
çanakkale
Selamün aleyküm ustam.Rüyalara ne desek boş,kalp gözü açık olanlara bu gibi durumlar mağlum olur.Bizim işin efsanesi,büyüsü özellikle papaz büyüsü meşhurdur.Rahman bu büyü ve cin işleri üzerine Nas ve Felak sürelerini indirdi.
Nas süresi meali:De ki: "Cinlerden ve insanlardan; insanların kalplerine vesvese veren sinsi vesvesecinin kötülüğünden, insanların Rabbine, insanların Melik'ine, insanların İlah'ına sığınırım."
Felak süresi meali:De ki: "Yarattığı şeylerin kötülüğünden, karanlığı çöktüğü zaman gecenin kötülüğünden, düğümlere üfleyenlerin kötülüğünden, haset ettiği zaman hasetçinin kötülüğünden, sabah aydınlığının Rabbine sığınırım."
Bizde bu ayetler,sureler ve Rahman'a olan teslimiyetimiz var iken.Papazıda büyüsüde bizden korksun.Ancak tam bir iman dolu kalbimiz olmalı.Parçalı bir inanış ve kalp sıkıntı verir.Tıpkı suyun çatlaklardan sızması gibi.Bu vesvese kalbimize sızdımı papaz kazandı demek.Ustam size tavsiyem o alanın tılsımlı olduğunu anlayabilmeniz için.Alandan bir avuçtan az toprak alınız.Toprağı naylon bir poşet içine koyunuz.Gece yatmaya gidince Nas,Felak ve Ayet-el Kürsiyi 7 kez okuyunuz.Toprağı yastığınızın altına koyarak yatınız.Eğer o alanda her ne varsa sizi gece ziyaret edecek.Kokmayınız sadece o alandaki varlıkları ve tılsımın türü görünecektir.Selamlar.
Sevgili ustam teşekkür ederim Bu reçeteyi hatırlattığınız için sağ olasınız. Daha önceden malümatım var idi bu şekilden. Şimdi burası şahsi bir yer . bundan iki saat kadar evvel yine bu yerin sahibi ile görüştüm. İnanın şimdilik öyle bir şey yapmam münkin değil. Lakin üç gün içinde burada ne olur ise açıklayacağım. Buraya çok iyi bir hoca bile getirmişler hemde başka uzak bir memleketten.
Oda onlara ordan uzak durmalarını söyleyip gitmiş. Bu yer için para bile teklif edilmiş kendisine lakin dediğim gibi hanımı izin vermemiş korktuğu için. Lakin ben kendimi şanslı hissediyorum ve bu mevzuyu çözeceğim inşallah ALLAH nasip eder ise.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Süper Moderatör
10 Mar 2019
1,966
4,223
118
Κερασούντα
Sevgili ustam teşekkür ederim Bu reçeteyi hatırlattığınız için sağ olasınız. Daha önceden malümatım var idi bu şekilden. Şimdi burası şahsi bir yer . bundan iki saat kadar evvel yine bu yerin sahibi ile görüştüm. İnanın şimdilik öyle bir şey yapmam münkin değil. Lakin üç gün içinde burada ne olur ise açıklayacağım. Buraya çok iyi bir hoca bile getirmişler hemde başka uzak bir memleketten.
Oda onlara ordan uzak durmalarını söyleyip gitmiş. Bu yer için para bile teklif edilmiş kendisine lakin dediğim gibi hanımı izin vermemiş korktuğu için. Lakin ben kendimi şanslı hissediyorum ve bu mevzuyu çözeceğim inşallah ALLAH nasip eder ise.
Eyvallah ustam.Rahman bizleri görünür görünmez şerlerden korusun inşallah.Selamlar.

Kısmet

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 Ocak 2020
228
392
68
dardanos ustam, sen evin batısı demişsin ama ben pek orada birşey göremedim... asıl yer evin güneybatısı ve güneyi ... hatta ben sana soracaktım burada çalışma yapılmış mı diye, cevabını yazmışsın... ben söyleyeyim sen onayla;◘bu kazı 2 yerde mi? ve derinliği tamıtamına 4 metre mi? bunu onaylarsan malın olduğu yer dahada netleşecek... iki ihtimal var ya 3 parçadan yada 4 parçadan oluşuyor bu mal... daha fazla incelemeyi ileriki günlerde yazacağım özeline saygılar...

Kısmet

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 Ocak 2020
228
392
68
bir önceki yerin (sivrikayalı yer) 2 noktası netleşti.... gideceğin zaman haberdar edersen tam şeklini, yerini ve kordinatını özeline atayım saygılar...

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Süper Moderatör
8 Eki 2019
796
1,701
98
59
çanakkale
dardanos ustam, sen evin batısı demişsin ama ben pek orada birşey göremedim... asıl yer evin güneybatısı ve güneyi ... hatta ben sana soracaktım burada çalışma yapılmış mı diye, cevabını yazmışsın... ben söyleyeyim sen onayla;◘bu kazı 2 yerde mi? ve derinliği tamıtamına 4 metre mi? bunu onaylarsan malın olduğu yer dahada netleşecek... iki ihtimal var ya 3 parçadan yada 4 parçadan oluşuyor bu mal... daha fazla incelemeyi ileriki günlerde yazacağım özeline saygılar...
Sevgili ustam Şimdi şöyle uzaktan evin konumuna baktım . Evet dediğiniz gibi ev biraz güney batıya düşüyor. Ev zaten bana yüz metrede. kaç metre işlem görmüş ne t değilim lakin bayağı bir derin inildiğini duydum. Ev sahibi ile de konuştum ALLAHın izni ile sizden gelecek haberide bekleyeceğiz.
Yalnız dediğim gibi Bu baktıkları yer evin arka bahçesi eve dört metre falan.

Paintle çizdğim şekil de evin durumu

12.JPG
Sivri kayaya gelince istediğiniz zaman atabilirsiniz . Elerinize sağlık ustam

Kısmet

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 Ocak 2020
228
392
68
ustam aramızda bir anlaşmazlık mı var? senin verdiğin noktada 3 ev var sen tek diyorsun .. dur google haritasını atayım... yanlış yere mi bakıyoruz 3 gündür :) bu arada öylesine çok büyük bakayım dedim alana... bir harika yer buldum aha dedim ... bir baktım ki adamlar mavi brandayı çoktan çekip işini bitirmişler :)

Kısmet

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 Ocak 2020
228
392
68
@dardanoss Ustam dün geceden beri aklıma takıldı... seni fazla umutlandırmamak adına %50- %50 demiştim lakin aslında aklımdan geçen %10- %90 :) senden bir ricam var, biliyorum o alanda çalışma yapman zor... ama bugün kimsenin olmadığı an 30 saniyede çubuk vasıtasıyla oraya bakman... evin bahçesinden başlayan ve çizdiğim alana kadar uzanan 2 mahzen var mı? birbirine geçişli... başka bir şey yapma ... kimsenin olmadığı bir an bunu yapabilirsin sonuçta orada 3 ev var ve sen buraya 100 metre mesafedesin sadece :) bu benim için önemli saygılar....