işleyiş mantığımız

'Serbest Sorular' forumunda MendereS tarafından 21 Kas 2017 tarihinde açılan konu

1. MendereS

MendereS Member Kayıtlı Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    31
    Ödül Puanları:
    18
    Selam arkadaşlar, sitede her hangi bi eksik kalmadı sağ olsun murat iyi iş çıkarmış. önce karşı geldim ama şimdi kabul ettim. site güzel.

Bu siteyi diğer sitelerden farklı kılan bişeyler yapmamız gerektiğini düşündüm, ilk aklıma gelen paylaşımlara link, url verilmesi yasağı olmasın. olmayacak.

üye ceza işlemlerinde esnek olunacak, ceza sadece adminler tarafından verilecek, bunun çözümü ceza vermek değil cezaya neden ollan mesaj yada konular silinerek yapılacak. tekrar ettikçe silinecek son karar adminlerindir.

paylaşımlarda yazı hataları göz ardı edilecek, yazı hataları önemli değil önemli olan yazması olacak.

paylaşımlarda sınır olmayacak, istediği kadar resim hatta pdf dosyaları yükleyebilecek, dilerse ürün tanıtımı yapabilecek. tabi bu site içeriğiyle alakalı olmalı, mesela dedektör yada alan tarama tanıtımı yapabilir ama beyaz eşya tanıtımı olmaz.

şimdilik bu kadar aklıma geldikçe yazarım. hadi bakalım özgürlüğün tadını çıkarın :)

eski, Mercan ve Robinson bunu beğendi.
  2. Mercan

Mercan Member Kayıtlı Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Menderes usta benim resimlerle baksana