İzinsiz dedektörle araştırma yapmak.

Temuçin

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Mesajlar
10
Beğeniler
19
Puanları
6
#21
lorenz z1 ve deus çalındımı güvenlik kuvvetlerinde mi...her durumda da geçmiş olsun...kaybınız büyük...İnşaallah bulunur yada size teslim edilir...sicili kabarık insanlar diyorsunuz onlar almış sonra çalındı numarası yapmış olmasınlar...
Aparatları saklayanların çaldığı kanaatindeyim. Çalınan malzemelerin ;
Lorenz 45'lik başlık
12metre kablo başlık ve
Uçurtma aparatı.
Cihaz ve diğer malzemelerim jandarmada.
 

Temuçin

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Mesajlar
10
Beğeniler
19
Puanları
6
#22
Arkadaşlar, çok yakın zamanda Türkiye'de birçok insanın canını yakmış kolpacı, sahtekar bir ekibi deşifre edeceğim. Bu kolpacilar yüzünden birçok defineci arkadaşımız madur oldu, hayalleriyle oynandı. Hemen hemen her ilde faliyet gösteren çok tehlikeli bir ekip. Cep telefonu üzerinden uydudan yer bakan, ayriyeten ellerinde el yapımı bilgisayara monte bir gpr radar sistemine de sahipler. Fakat her iki cihazlarınızda doğruluk payı sifir. Şimdilik hayırlı akşamlar.
 

kabakburgiba

Moderatör
Süper Moderatör
Mesajlar
200
Beğeniler
541
Puanları
98
#23
bu ekip hakkında bazı ön bilgiler verirseniz şimdilik daha iyi olur.çalışmaları hakkında kaç kişiler,ne istiyorlar.ankaralı bi ekipte varmış.yere malzemenin sahtesini gömüpönceden,daha sonra gelip malzemeleri 1 m den çıkartıp,ekibi ankaraya yönlerdiriyorlarmış.tuzağa düşüp gidersen yandın,daha sonra çeşitli senaryolarla 40 bin tl istiyorlarmış.daha sonrası sıkıntılı dönem.duyduğum bu kadar.
 

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Mesajlar
4,388
Beğeniler
7,734
Puanları
118
#26
@root ustam doğrudur.yazalım ki okuyanlar da birşeylerden haberdar olsunlar.tuzağa düşmesinler.bunların işleri hep köylülerle,garibanlarla,günah değil mi.zavallım korkudan gidip şikayettte edemiyor.
Aynen saygıdeğer ustam yazıktır halkımız çile çok çekmiştir uyaralım inşaAllah bilinçli davransınlar ve kanmasınlar.
 

Ankaralı

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Mesajlar
11
Beğeniler
14
Puanları
6
#27
Daha bugun başımıza geldi hocam affetmiyorlar cihaza el koyuluyor ve 7600 lira ceza uygulanıyor .
 

balkaya34

Moderatör
Süper Moderatör
Mesajlar
2,417
Beğeniler
3,193
Puanları
118
#28
Selam arkadaşlar: Saniyorum ARGECI SELIM usdad var bunu bir cok kisi tanır ,Bu fazladan olan alan tarama cihazını 2 el pazarda satmak isder, BATMAN, DAN birilerile pazarlik. Selim cihazi kargoya verecek onlarda parayı ptt ye odeyecek ,Selim cihazı kargoya verir ,Sorarlar verdigini söyler, Onlar derki parada eksigimiz var yarin cikaracagiz der bir kaç gun beklerler Telefona cikanda olmaz oylece o cihaz gider.
 
Son düzenleme:
Üst Alt