Katlımdan çekinmeyin.

'Define Avcıları Yönetim' forumunda Karahanlı tarafından 4 Şub 2017 tarihinde açılan konu

1. Karahanlı

Karahanlı Moderatör Süper Moderatör

Alınan Beğeniler:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Misafir arkadaşlar bu site defineciler için özel olarak tasarlanmış bilgi paylaşım sitesidir, burada bulunan her kişi elinden geldiği kadar siteye katkı sağlamakla yükümlüdür,,, sizlerde katılımcı olun hem siteye katkı sağlayın hemde bolca sorular sorun. bizler sormak serbest sloganıyla yola çıkmış bireyleriz, her kişinin sorusuna cevap bulabilmek için buradayız. sizlerde bilgilerinizi paylaşmak bilmediklerinizi sormakla yükümlü bireylersiniz. El ele verip siteyi daha iyi yerlere taşımalıyız.

Hiç bir zaman için soru sormaktan çekinmeyiz soracağınız şeylerde doğrumu yapıyorum yanlışmı yapıyorum diye çelişkiye düşmeyin. hem sorunuza cevap bulmak hemde yanlışları düzeltmek bizim işimiz. bizler dil anlatım, türkçe öğretmeni yada editör değiliz. bildiklerimizi kaleme almada zorlanan insanlarız sizlerde aynı şekilde zorlanabilirsiniz, türkçe imla kurallarına uymayan yazılar yazabilirsiniz bunun için korkmayın yazı hataları tarafımızdan düzeltilecektir hepsini düzeltemesekte elimizden geldiği kadar düzeltiriz siz yeterki katılımcı olun sorular sorun. bu sitenin mantalisesi budur burada çözülmeyen define ve define işaretleri kalmayacak tüm çalışmalarımız bu yöndedir. saygı ve sevgilerimle.

psychokiller bunu beğendi.
  2. Mercan

Mercan Member Kayıtlı Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Ben aklıma geleni sorarım bildiklerimide yazarım keza bilgi çok yok ama olsun bildiğim kadar yazarım.

3. ÖMER HATTAB

ÖMER HATTAB New Member Kayıtlı Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    kardeş forum unuz hayırlı olsun
    serbest köşeye bir şeyler yazdım lakin gönderme seçeneğini göremedim
    bu konuyla ilgili bilgi alabilirmiyim.

4. Karahanlı

Karahanlı Moderatör Süper Moderatör

Alınan Beğeniler: