Kim götürdü bu çubuğu??

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
16 Ocak 2019
2,466
5,497
118
merhaba @harputlu ustam,merhabalar değerli site üyeleri arkadaşlarım.sizlere güzel bir bilgi daha aktarayım bu gün.şakül ile ilgili yazılarımın bölük pörçük olmasından ben çok rahatsızım.neden derseniz,yazdıklarımın bir çoğunu bazı kişiler toplayıp,tamamen kendi ne özgü olarak kitap yazmaya başlamışlar,bazı bölümleride sitelerde ve yayın kuruluşlarında yayınlıyorlar,insan üzülüyor tabiki.para kazanmanın başka yöntemi bunlar.emeğe haksızlık.neyse.
Abi hadi siyonistler bizi devletin vergisini aldığı zehirlerle gıdalarla azar azar öldürürken. Bu memleketin ayağı taşa takılıp düşecek durumdaki bu halinde bu puştlar bu çakallar nerden türüyor nasıl bitmiyor anlamıyorum.

Burak

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 Mar 2020
18
36
16
2.eğer şakülünüz,atım yaptı,ilerlediniz belli bir mesafede 1m. demiştikya, başladı dönmeye tur yapmaya.hah işte burasıda gerçek boşluk.tur sayısını sayarak teyid ediniz bunu.mutlaka sayınız.bu bize neyi ispat eder.Bize der ki.!!!!!!!!!!!!! burası hava akımı olmayan,hava almayan,tünel ise ağzı kapalı olan bir yerdir deerrrrrr.Şakülcü kardeş burdada ne yapacan,kapağın yerini söylemeyecen haaaaa sakın sakın.tünelli bir oda de çek git.bu yazılanlar sadece şu bu için geçerli değil.odalar içinde geçerlidir. ders bitttiiiiiiiiiiiii.
Degerli usta seni anliyorum vede hak veriyorum bir cok yilini sakulle gecirdin onu anlayana kadar bir cok zahmetler vrrdin
Bazilari hazira konup bunu ticarete dokuyor ve kendi calismasi gibi gosteriyor ve kul hakkini yiyiyor
Birde bu.varki siz degerli ve emektar ustalarimiz olmasa paylastiginiz bilgiler olmasa ben benim gibi 10larca kisi 5 kurusluk cubugu sakulu alip bize kat ve kat fiyata satacaklardi buda bir grrcek bunu red etmek bence nan korluktur
Bunun icin bence sizin davrasiniz bir erdemliktir bu kadar bilgi varken halada gidip baskalarina kanmak kendi bilecekleri bi istir
Selametle ustam ustam anlatimim iyi deyil kusura bakmayin