Kısa günün karı

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hayden hayırlısı Yigen sorun değil o külçe kendiliğinden oluşmaz bir on derken toparlanı verir inşallah
Nasip emicem işin zevkindeyiz 3 yıldır arazi ye çıkmıyordum 15 gündür ufak ufak çıkıyorum özlemişim doğayı gerisi olur olmaz nasip işi emma kondisyonu iyi bi iskender yakalarsam güzel bi yüsük yapacam :)

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Baş tacısın Yigen senin varlığın yeter bizim için bir dost dünyalar dolusu hazinelerden daha kıymetlidir Allah gönlüne göre versin inşallah adamsın vesselam
Ee boşuna mı emica diyorum dost yeğen kıymeti bilen adam gibi adam deli fırata emice diyoruz. Emicem amin Allah cemi cümlemizin gönlüne göre versin. Emicem ben bu işlerde hem şanslıyımdır hem şanssız benim sizin gibi ustalar gibi bi işaret konusundan anlamam ama buna ragmen şansım yaver gitti 3 tane büyük iş yaptım 2 sinde içeriyi görmek nasip etti birinde kapıda bıraktık şansız olan yanlış kişilerle iş yapmam görüyorsun alamıyorsun çok üzüldüm hatta Allah affetsin isyan noktasına geldim ama olayların biraz sıcaklığı geçince iyi ki böyle olmuş dedim ki hala yine şükürler olsun ki böyle olmuş insana adam gibi adamlar lazım sana abi diyenler kardeşim diyenler bi anda düşman oluyor ya içine edeyim böyle malın o yüzden abi senin gibi emicelarım en büyük hazineden kıymetlidir seviliyorsun emicem

Deli firat

DOĞACI
Yönetici
Süper Moderatör
Yüreğine sağlık yigen biz ne tecrübeler gördük dünya malına tapanlardan başımdan neler geçti benim paramla kapalı çarşıda mekan açanlarımı desem abi sen benim manevi babamsın diyip şimdi sırt çevirenlerimi desem kitabını yazsam sayfalar yetmez sohbete kıymetli bir usta bunların hepsine şahittir ama boş verdim çünkü benim vicdanım rahat huzurum yerinde onlar düşünsün

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yüreğine sağlık yigen biz ne tecrübeler gördük dünya malına tapanlardan başımdan neler geçti benim paramla kapalı çarşıda mekan açanlarımı desem abi sen benim manevi babamsın diyip şimdi sırt çevirenlerimi desem kitabını yazsam sayfalar yetmez sohbete kıymetli bir usta bunların hepsine şahittir ama boş verdim çünkü benim vicdanım rahat huzurum yerinde onlar düşünsün
Emicem inanırım o şahitte m ile başlıyor sanırım :)
Emicem en son darbeyi yiyeli 3 yıl oldu iş yerini kapadım telefon nosu değiştim dedim ben artık bu işler de yokum
Şimdide yeni yeni çıkıyorum oda artık büyük işler yok ufak küçük gücümün yettiği şeyler insanoğlu nankör emice dediğin gibi baba diyenler abi diyenler iş menfatine gelince seni tanımıyor bile ha emice ben yiyemidiysem onlar da yiyemediler :)