Kuyu

islander

Member
Kayıtlı Kullanıcı
21 Eyl 2019
31
38
23
Hayırlı cumalar inşallah. Teşekkürler ustam

Artvin

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
21 Ağu 2019
9
19
6
Değerli tespitinden önce bak bakalım kuyu çevresinde oda varmı ,varsa girişi tünelle oadaya bağlanıyormu, oda mezar odamı kemik testi yap mezarda yatanların yön kısmını belirle , eğer bu tarz bı yer ise tek oda olmaz muhakkak birde ufak bı mal odası olacak baktın bunlar yok o zaman duvarları iyi incelersin ona göre hareket edersin yanlız o kuyu çok derin dikkat et yanlış bişe sokersin altta kalmayasin önce can diğeri olmazsa da olur

islander

Member
Kayıtlı Kullanıcı
21 Eyl 2019
31
38
23
Allah razı olsun .kuyunun dibine indim ayağımla vurunca boşluk sesini aldım. Cubukla uzunca bir tünel tespit ettim .kare oymalı taşın önünde prizma şeklinde oda tespit ettim ama kemik vs yanımda yoktu bakamadım fakat bende deneyim yok çok da emin değilim ne yapacağım konusunda. Ufak malzeme odası dediniz. Kuyunun üstüne çıkıp cubukla gezdim sadece yalak ve kuyu üst girişi arasında sinyal var @Sandalci 14 ustanın x isaretledigi yer.güney batı .acaba o küçük odamı?

islander

Member
Kayıtlı Kullanıcı
21 Eyl 2019
31
38
23
Alanı komple yönlerle göstermekte fayda vardır.Kayada kare oyma mı var ben mi öyle görüyorum.
Kaya kesimli kaya eğer kare oyma o kayada ise meyilli taraf aşağı yön doğu ise bu bilgileri teyid eder isen devam ederiz.
Alanı görmeden diyebileceğim şey odanın üstünde geziyor olabilirsin foto çekerken.
Bayraminiz mübarek olsun .kayada kare oyma var.meyilli yön doğu ustam.Acaba bu taşta kare oymadan başka işaret veya işaretler var mı?

islander

Member
Kayıtlı Kullanıcı
21 Eyl 2019
31
38
23
Ustalarım Hayırlı bereketli günler olsun inşallah. Kuyuya yakın kırmızı meyve veren çok eski ağaç var kara citlik deriz biz doguya bakan kısmında 1m 80 cm kadar genişliğinde ağacın dibinde boşluk tespit ediyorum. Kuyu ağaç arası 30 35 m mesafe.sonrasında yaklaşık 80 m tünel. Bu tünel kuyudan çıkıp ilerliyor .80 m lik tünelin çıkışları var mezarlara veya odalara gidiyor .Bu yüzden başka işaret var mı diye sordum kuyuda.kuyuya kuş uçuşu 2 3 km tepede kilise var 4 duvar duruyor. Kuyuya 600 m kadar mesafede 2.kuyuyu buldum fakat içi sulu onun .2 kuyu arasında tünel var.3.kuyuyu bulamadım. Ben bir sürü tünel bulurken kare oymali taşta tünel işareti yok.

islander

Member
Kayıtlı Kullanıcı
21 Eyl 2019
31
38
23
Ustalarım Hayırlı bereketli günler olsun inşallah. Kuyuya yakın kırmızı meyve veren çok eski ağaç var kara citlik deriz biz doguya bakan kısmında 1m 80 cm kadar genişliğinde ağacın dibinde boşluk tespit ediyorum. Kuyu ağaç arası 30 35 m mesafe.sonrasında yaklaşık 80 m tünel. Bu tünel kuyudan çıkıp ilerliyor .80 m lik tünelin çıkışları var mezarlara veya odalara gidiyor .Bu yüzden başka işaret var mı diye sordum kuyuda.kuyuya kuş uçuşu 2 3 km tepede kilise var 4 duvar duruyor. Kuyuya 600 m kadar mesafede 2.kuyuyu buldum fakat içi sulu onun .2 kuyu arasında tünel var.3.kuyuyu bulamadım. Ben bir sürü tünel bulurken kare oymali taşta tünel işareti yok.
Ağacın altındaki boşluk 1 m ye 80 cm eninde değerli sinyalide var .Köklerin yaniltmasi kuvvetli bir olasılık elbet.Saygılar

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Süper Moderatör
8 Eki 2019
796
1,701
98
59
çanakkale
Ağacın gövdesini iyice kontrol edin bakın çivi varmı var ise sakın el sürmeyin.
Bu konuyu takip ediyorum zaten gerekenler size aktarılıyor. Yalnız anlatımlarınızdan ve çevrede olanlardan burada sistemli gömüler olması büyük ihtimal. Bu yakınlarda kiliseden gayrı dede mezarıda varmı. Ve bu ağaçtan başka ağaç varmı yanlarında.