Kuyu

islander

Member
Kayıtlı Kullanıcı
21 Eyl 2019
31
38
23
Ağacın gövdesini iyice kontrol edin bakın çivi varmı var ise sakın el sürmeyin.
Bu konuyu takip ediyorum zaten gerekenler size aktarılıyor. Yalnız anlatımlarınızdan ve çevrede olanlardan burada sistemli gömüler olması büyük ihtimal. Bu yakınlarda kiliseden gayrı dede mezarıda varmı. Ve bu ağaçtan başka ağaç varmı yanlarında.
Allah razı olsun tüm ustalardan.
Ağaç gövdesinde çivi yok.kuyunun 100 m uzağında bir mezarlık var tarih öncesi osmanlı ve hali hazırda günümüz mezarlığı olarak da kullanılıyor. İçinde dede var değerli sinyali ve kemik sinyali net.Biraz daha genç bir ağaç daha var aynı paralel hat üzerinde. Üçgen yapabilmesi için olması gereken yerde birden fazla ağaç var eğer üçgen çizecek olursam hedef bölgem üçgenin içinde doğu tarafında kalıyor.

islander

Member
Kayıtlı Kullanıcı
21 Eyl 2019
31
38
23
Kazarken amacım tünele ulaşmak önce 10 m ye gittim suyu buldum elhamdülillah. Çok sağlam hata yaptım derinlikte.tünelin üzerinde bir bina var kenarından kazıp tünel açarak girmek zorundayım. Neden 10 m çünkü kuyu derinliği 10 m idi.sağlam yanıldım hamd olsun iyi ders oldu.şu an tünelin ve hedef bölgelerin 4 m civarında olduğunu tespit ediyorum.neden yanıldım?Acemilik elbet önemli faktör. Ayrıca bazı ustaların inanıp bazılarının olmaz öyle şey dediği maneviyat var.Çubukların ucunda cinlerin olduğunu fark ettiğimde bir hayli geçti.Suyu bulmuştum yani.Bende maneviyatımı geliştirmek için çabaladım. Zikr. Mümkün olduğunca namazlarım.çubuklarla evet hayır şeklinde iletişim kuruyorlar. Fakat tespitlerimde etki edemiyorlar artık. Bunu saçma bulanlar zihin yönlendirmesi diyenler olabilir fakat değil. Bu konuda kimseden yardım almadım daha inşallah gerek de kalmaz.Saygılar

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
4,621
8,159
118
ne o bereket tanrıçası durumunu mu bulmuşsun anlamadım.Bu yeni olmamalı özellikle neolotik dönemlere gider bu bereket tanrı ve tanrıça işleri.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
4,621
8,159
118
Bu işin kuyu ile alakası yok .Höyük gibi farklı dönemleri kapsayan işler tabaka tabaka gibi düşün. Sana lazım olan oyma kare den doğuya düze bakman şişkin veya bariz çöküntün yok ise. Sende foto eklemiyorsun ki kardeşim .Kare oymaya yakın odası vardır. Çık az yükseğe kare oyma ve kuyunun tüm yönlerini düzlüğü dahi göreceğimiz fotolarda ekle iyi olur.Sana değer getirecek işler derinde değildir.