Mezar bulma

Define 48

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
18 Nis 2020
177
178
48
Selamun aleykim ustalarım çubukla mezar aramada kemik yerine diş kullanmak sizce ne kadar farklılık yaratır biliyorsunuz kemikte yüksek derece fosfor var E topraktada fazlaca fosfor var bence bu çubukları yanıltır diş kullanmak daha mantıklı gibi bu sekilde deneyen varmı acep

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Süper Moderatör
10 Mar 2019
1,966
4,223
118
Κερασούντα
Selamun aleykim ustalarım çubukla mezar aramada kemik yerine diş kullanmak sizce ne kadar farklılık yaratır biliyorsunuz kemikte yüksek derece fosfor var E topraktada fazlaca fosfor var bence bu çubukları yanıltır diş kullanmak daha mantıklı gibi bu sekilde deneyen varmı acep
Selamün aleyküm.Ben bu konuda özürlü olduğum için bu konuda bir yorum yapamıyorum.Bana işaretlerle,ölçülerle,yönlerle ve sayılarla gelirseniz gerekli yorumu yaparım inşallah.SuNSeT28 nin gereken noktayı vereceğinden şüphem yok.Selamlar.

ABK33

İnsanin bilgisi, okyanusda bir damla bile değil.
Yönetici
Süper Moderatör
20 Eyl 2019
103
234
48
Aleykum Selam
Bence mezardaki kemige yonelmek yerine mezarin boşluğuna yonelmek daha isabetli olur. Çoğu mezarda kemikler toz haline gelmiştir.
Birde kemik kemige benzer mi, yapilari bir mi, bu konuda çekincelerim var.
Eğer çubuk kemiğe ait bir işaret veriyorsa ele kemik veya diş almaya gerek yok. Numune ele alinmadan çubuk bu işareti vermelidir. Eğer çubukda kemiğe özel bir işaret yoksa, bu tür tespit dayanaksiz kalir.
İyi çalişmalar

Define 48

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
18 Nis 2020
177
178
48
Selamün aleyküm.Ben bu konuda özürlü olduğum için bu konuda bir yorum yapamıyorum.Bana işaretlerle,ölçülerle,yönlerle ve sayılarla gelirseniz gerekli yorumu yaparım inşallah.SuNSeT28 nin gereken noktayı vereceğinden şüphem yok.Selamlar.
Alekim selam Özür ne demek ustam estağfurullah HER YİĞİDİN Bİ YOĞURT YİYİŞİ VARDIR derler.

Define 48

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
18 Nis 2020
177
178
48
Aleykum Selam
Bence mezardaki kemige yonelmek yerine mezarin boşluğuna yonelmek daha isabetli olur. Çoğu mezarda kemikler toz haline gelmiştir.
Birde kemik kemige benzer mi, yapilari bir mi, bu konuda çekincelerim var.
Eğer çubuk kemiğe ait bir işaret veriyorsa ele kemik veya diş almaya gerek yok. Numune ele alinmadan çubuk bu işareti vermelidir. Eğer çubukda kemiğe özel bir işaret yoksa, bu tür tespit dayanaksiz kalir.
İyi çalişmalar
Ustam kemige isaret verirmi çubuk mesala bende altin da sol düz sag kapanır gümüsde sag düz sol kapanır bosluk veya diger metaller çarpı kemikte nasıl oluyor sende anlatrsan sevinirim.

ABK33

İnsanin bilgisi, okyanusda bir damla bile değil.
Yönetici
Süper Moderatör
20 Eyl 2019
103
234
48
Ustam kemige isaret verirmi çubuk mesala bende altin da sol düz sag kapanır gümüsde sag düz sol kapanır bosluk veya diger metaller çarpı kemikte nasıl oluyor sende anlatrsan sevinirim.
Bence cubuk da kemiğe ait bir işaret yok.
Diger cubuk kullananlarda bilgisini paylasdiginda sorunuzun cevabi netlesir.

Şu husus onemli
Elde kemik olmadan kemiğin işareti olmali.
Aynen altin ve gumuşun özel işareti oldugu gibi.

Define 48

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
18 Nis 2020
177
178
48
Bence cubuk da kemiğe ait bir işaret yok.
Diger cubuk kullananlarda bilgisini paylasdiginda sorunuzun cevabi netlesir.

Şu husus onemli
Elde kemik olmadan kemiğin işareti olmali.
Aynen altin ve gumuşun özel işareti oldugu gibi.
EyvAllah ustam çubuk ehli ustalarımızdan gören olur insAllah

Son düzenleme:

Ahmet1977

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Ocak 2019
276
334
68
Şüphe nin olmaması konusunda aynı fikirdeyim o konuda engel hali yok