Mezar bulma

islander

Member
Kayıtlı Kullanıcı
21 Eyl 2019
31
38
23
EyvAllah ustam çubuk ehli ustalarımızdan gören olur insAllah
Selamünaleyküm Bayramınız mübarek olsun.
Usta değilim fakat çubuk kullanıyorum. Tecrübe mi paylaşmak isterim nacizane. Benim elimde L rulmansiz çubuklar altına sağ kapalı sol dik.Gümüşe sol kapalı sağ dik.Tünelde vücuduma paralel sağa sola tam açık. Gümüş ve altın elime numune almadan işaret verir.Boşlukda X ve diğer tüm metaller X yapar bu yüzden elime numune almak durumundayım. Kemik ise X yine.Insan kemiği olan yerde hayvan kemiği numune aldığımda sinyal vermiyor.İnsan dişı numune kullandığımda da durum aynı. Saygilar

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Süper Moderatör
10 Mar 2019
1,966
4,223
118
Κερασούντα
Şüphe nin olmaması konusunda aynı fikirdeyim o konuda engel hali yok
Selamün aleyküm ustam.İnsanın eksiklerini bilmesi ve ona göre kendini geliştirmesi gerekir.Rahman engelleri ve tüm olumsuzlukları aşma güçü versin inşallah.Selamlar.

islander

Member
Kayıtlı Kullanıcı
21 Eyl 2019
31
38
23
Usta değilim fakat çubuk kullanıyorum. Tecrübe mi paylaşmak isterim nacizane. Benim elimde L rulmansiz çubuklar altına sağ kapalı sol dik.Gümüşe sol kapalı sağ dik.Tünelde vücuduma paralel sağa sola tam açık. Gümüş ve altın elime numune almadan işaret verir.Boşlukda X ve diğer tüm metaller X yapar bu yüzden elime numune almak durumundayım. Kemik ise X yine.Insan kemiği olan yerde hayvan kemiği numune aldığımda sinyal vermiyor.İnsan dişı numune kullandığımda da durum aynı. Saygilar
Kendisi bilmesede @bulursamkader ustamın öğrencisiyim Allahın İzniyle .

Ahmet1977

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Ocak 2019
276
334
68
Selamün aleyküm ustam.İnsanın eksiklerini bilmesi ve ona göre kendini geliştirmesi gerekir.Rahman engelleri ve tüm olumsuzlukları aşma güçü versin inşallah.Selamlar.
Aleyküm selam ve Rahmetullahi ve berekatuhu ustam çok haklısın ama bende tam işi öğrendim sandığım anda size ve ROOT ustamız ve buradaki diğer birbirinden değerli insanlarla karşılaştım ve hiç birşey öğrenmemiş olmamı sayenizde öğrendim yani ustam çalışmalarımı sil baştan yapmaya karar verdim iyiki varsınız iyiki sizi buldum sizleri vermiş olduğunuz güzel bilgilerden dolayı ve güzel ilgi alakanızdan dolayı tebrik ederim ve saygıyla takip etmeye devam edeceğimi belirtmek isterim herşey için sağolun ALLAH razı olsun

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Süper Moderatör
8 Eki 2019
796
1,701
98
59
çanakkale
Aleyküm selam ve Rahmetullahi ve berekatuhu ustam çok haklısın ama bende tam işi öğrendim sandığım anda size ve ROOT ustamız ve buradaki diğer birbirinden değerli insanlarla karşılaştım ve hiç birşey öğrenmemiş olmamı sayenizde öğrendim yani ustam çalışmalarımı sil baştan yapmaya karar verdim iyiki varsınız iyiki sizi buldum sizleri vermiş olduğunuz güzel bilgilerden dolayı ve güzel ilgi alakanızdan dolayı tebrik ederim ve saygıyla takip etmeye devam edeceğimi belirtmek isterim herşey için sağolun ALLAH razı olsun
Böyle açık sözlü ve gönlü güzel insanları çok seviyorum.
sizi tebrik ederim açık yürekliliğinizden dolayı.
Sevgili kardeşim öğrenmenin sonu yoktur. Benim yaşım altmış oldu halen daha bir çırak sayılırım.
Bu konularda kendinizi geliştirmek istiyor iseniz aynen dediğiniz gibi konuları çok iyi takip edip . Bir küçük arşiv oluşturmaya bakın gün gelir lazım olur. Tabiki her şeyin başında nasip kısmet geliyor.
Bu alemde çok iyi ustalarımız var kimisi sayılarda kendini çok iyi geliştirir kimisi işarette çok iyidir kimisi kayaları okur kimisi medeniyetleri tüm yönleri ile kavramıştır bazılarıda sistemleri iyi çözmğştür . Bazı istisnai kişilerde hepsi birden mevcuttur. Tabiki bu dediklerime iyi takip ve arazideki karşılaştırmalar yön verir ve sizi geliştirir. İnşallah sizde bu dediklerimin hepsine ulaşırsınız.
Yalnız bunları yapacağım deyip de diğer dünyalık işlerimizide ihmal etmeyelim. Biliyorsunuzki sonra per perişan oluruz. Her şeyi yerinde ve tadında yapmak en güzelidir. Yani bazı şeyleri ihmal etmeye gelmez . Benden sana bir ağabey tavsiyesidir. Hayırlı akşamlar

Son düzenleme:

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Süper Moderatör
8 Eki 2019
796
1,701
98
59
çanakkale
Sevgili kardeşim öğrenmenin sonu yoktur. Benim yaşım altmış oldu halen daha bir çırak sayılırım.
Bu konularda kendinizi geliştirmek istiyor iseniz aynen dediğiniz gibi konuları çok iyi takip edip . Bir küçük arşiv oluşturmaya bakın gün gelir lazım olur. Tabiki her şeyin başında nasip kısmet geliyor.
Bu alemde çok iyi ustalarımız var kimisi sayılarda kendini çok iyi geliştirir kimisi işarette çok iyidir kimisi kayaları okur kimisi medeniyetleri tüm yönleri ile kavramıştır bazılarıda sistemleri iyi çözmğştür . Bazı istisnai kişilerde hepsi birden mevcuttur. Tabiki bu dediklerime iyi takip ve arazideki karşılaştırmalar yön verir ve sizi geliştirir. İnşallah sizde bu dediklerimin hepsine ulaşırsınız.
Yalnız bunları yapacağım deyip de diğer dünyalık işlerimizide ihmal etmeyelim. Biliyorsunuzki sonra per perişan oluruz. Her şeyi yerinde ve tadında yapmak en güzelidir. Yani bazı şeyleri ihmal etmeye gelmez . Benden sana bir ağabey ravsiyesidir. Hayırlı akşamlar

Ahmet1977

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Ocak 2019
276
334
68
Yalnız bunları yapacağım deyip de diğer dünyalık işlerimizide ihmal etmeyelim. Biliyorsunuzki sonra per perişan oluruz. Her şeyi yerinde ve tadında yapmak en güzelidir. Yani bazı şeyleri ihmal etmeye gelmez . Benden sana bir ağabey ravsiyesidir. Hayırlı akşamlar
Ustam haklısın mesele aradığını bulmak değil aradığım samimiyeti sıcaklığı ve bilgiyi bulmak herşeye bedel ve bu işte alın teriyle kazandığını harcayayarak yapmaya çalışır isek bir ayda kazandığını bir günde tüketir isek eldeki avuçtakinide o yolda kaybederiz sigara parası bulamayız ozaman iş hobi olarak bakmanın dışına çıkar bir umuda dönüşür o duruma girdinmi asla toparlanamaz insan herşeyini kaybeder insan ozaman çalışmalar artar 1mt olarak baktığımız 5mt 10mt olarak bakmalar başlar ozaman kaybetiğimiz madiyatın yanına sağlığımızı da ekledikmi artık toparlanma şansımızı kaybederiz ozaman eşi dostu da çalışma ekibimizide kaybederiz yani kısacası ustam yaşadıklarımı anlatım yanlız çalışırım siz değerli ustalarıma danışırım ona göre sabırla beklerim artık kısmet ve nasipte varsa olur olmasa da sağlık olsun deyip geçiyorum ☺️saygılarımla ustam

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Süper Moderatör
10 Mar 2019
1,966
4,223
118
Κερασούντα
Selamün aleyküm ustam.Estağfurullah,bizler sadece köprüyüz gönüller arası bağlantıları sağlayan faniler.Eğer bu yolda zirveye çıkmak istiyorsak.Çalışmanın kölesi olacağızki,bilgilerin efendisi olabilelim.Sizdeki kararlılık ve azim oldukça bu yolda güzel manzaralı yerlere varacağınızdan şüphem yok.Bizlere karşı yazmış olduğunuz güzel sözler,sizin yüreğinizin güzelliği oluyor.Rahman yolunuzu açık eylesin inşallah.Selamlar.

Define 48

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
18 Nis 2020
177
178
48
Alekim selam ustam evet bendede bu isaretler tünel haric aynı insAllah bigün calısmalardan bi sonuc aldığımızda burda ustalarımızın haklarını nasıl öderiz bilemem çalışmalıyız yılmadan usanmadan ama tadında olmalı kendimizi heder etmeden saygılar.

Ahmet1977

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Ocak 2019
276
334
68
Aleyküm selam haklısın ustam bugün bu dünyada varız bakarsın yarın yokuz bize ne kalır yaptıklarımız büyüklerimiz ne ekersen onu biçersin derdi bizimde ektiğimizi iyi seçmemiz lazım size karşı kullandığım sözlerin sebebi emek vererek bu duruma geldiğinizin bilgi ve tecrübe sahibi olduğunuzun farkında olmamdır ve samimiyetle yardımcı olma isteğinizdendir o yüzden emeğe saygı duymak gerekir saygılar