Modern Define Avcıları Artık Robot Kullanıyor

Deli firat

DOĞACI
Yönetici
Süper Moderatör
Abim kızma az kaldı inşaallah su is yoğunlugu bitsin karademlik çayına koşup gelecem rahatsızlık dediğim aslında dikkatsizlik ustam çocuklara çivilerle dikkat edin dedim sonra gittim kendim bastım :)
Allah iyiliğini versin emi aynı benim durum bir alanda yürüyoruz dört kişi gizli buz var geçite arkadaşlar buraya dikkat düşmeyin dedim gelişte aynı yerde düştüm elerim cebimde olduğu için sağ kulu umuzdan eklem yerinden kırdık ama öyle bir düştüm kemik sesini duydum üç yıldır halen soğukta sızlar kulum :)

Define 48

Moderatör
Moderatör
Eyvallah değerli ustam.Ne uzmanı ne ustası?Bilginin dipine bir inelim işte o zaman uzmanda oluruz ustada inşallah.Bu yola gönül vermiş arkadaşlara ben derimki.Açılmış ve sonuç alınmış yerleri gezin dikkatlice inceleyin.Yanınızda bir kalem bir,not defteri,bir pusula ve metre olsun.Açılan yerdeki işaretleri inceleyin.İşaretletin açılan yere yönünü,mesafesini kısacası argesini yapın.Ben kendimi şahsen böyle geliştirmeye çalıştım ve çalışıyorum.Birde uygarlıkların tarihini,kültürel ve ekonomik yapılarını okuyun derim.Allah bu yolda bizleri utandırmasın inşallah.Selamlar.
Selam ustam bende bu yolu denemeye calsyorum ama bizim buralarda hic acılmıs isaret yok hepside öylece duruyor napsakki bilmem

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Selam ustam bende bu yolu denemeye calsyorum ama bizim buralarda hic acılmıs isaret yok hepside öylece duruyor napsakki bilmem
Selamün aleyküm.Her derde bir çare vardır inşallah.Sizin oralarda yoksa o zaman ne yapıyoruz?Elimizdeki malzemeyi kullanıyoruz.Buradaki malzeme nedir diye sorarsanız?Şu anda bulunduğunuz site.Yani define avcıları burada çok değerli bilgiler var.Açılan konuları,eski yeni fark etmez okuyunuz.Not alınız aldığınız bilgileri arazide uygulayınız.Uygarlıkların tarihini,sosyal yaşantılarını okuyunuz.Eğer bu yolda ilerlemek istiyorsanız.Bu yolda tüm olumsuzluklarla savaşmalısınız.Yeterki insan bir işe gönül versin gerisi geliyor.Alın sizin dertinize çare inşallah.Selamlar.

Define 48

Moderatör
Moderatör
Selamün aleyküm.Her derde bir çare vardır inşallah.Sizin oralarda yoksa o zaman ne yapıyoruz?Elimizdeki malzemeyi kullanıyoruz.Buradaki malzeme nedir diye sorarsanız?Şu anda bulunduğunuz site.Yani define avcıları burada çok değerli bilgiler var.Açılan konuları,eski yeni fark etmez okuyunuz.Not alınız aldığınız bilgileri arazide uygulayınız.Uygarlıkların tarihini,sosyal yaşantılarını okuyunuz.Eğer bu yolda ilerlemek istiyorsanız.Bu yolda tüm olumsuzluklarla savaşmalısınız.Yeterki insan bir işe gönül versin gerisi geliyor.Alın sizin dertinize çare inşallah.Selamlar.
Usta elimdeki tek bilgi burdaki eski uygarlıklar karialılarmış daha sonra bizans roma vs sadece bunu biliyorum burdan yola ckarak karialılarn ölü gömme gelenekleri vs bicok seyi arastrdm acaip savascı ve korkusuz bi milletmis bunuda ögrendim

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Usta elimdeki tek bilgi burdaki eski uygarlıklar karialılarmış daha sonra bizans roma vs sadece bunu biliyorum burdan yola ckarak karialılarn ölü gömme gelenekleri vs bicok seyi arastrdm acaip savascı ve korkusuz bi milletmis bunuda ögrendim
Selamün aleyküm.Karialılar hakkında size bir kaynak öneriyorum.Bu kaynakça mezarları ve ölü gömme teknikleri hakkında detaylı bilgiler var.Selamlar.
karia ölü gömme teknikleri