Ne olabilir ?

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
Sevgili
gaziogluemir

Siz bu işareti tam anlamı ile incelemiş mi idiniz. O ayukların aralarındaki mesafeleri hatırlıyormusunuz. Ve oraya gitseniz tam olduğu yeri ve tam duruşunu anımsarmısınız.

değerli
SuNSeT28
Ustamız sağ olsun güzel bir detay yakalamış. Yönlerden birini söylemiş size.

KPI4bx.png

gaziogluemir

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm.Araştırmaya başlıyorsunuz şu noktaya dikkat ediniz.Fotoda işaretlediğim ok yönünü diyorum.Ok yönü hangi yöndür onu bilmek isterim.Eğer bunu net olarak yazarsanız benimde yazacaklarım var.Selamlar.
Ekli dosyayı görüntüle 15726
üstadım üstünde işaret olan bu kayayı kato kırdı çalışma yapmaya gittiğimde kayanın tam nerde olduğu işaretin nereye baktığı gibi bilgileri edineceğim teşekkür ederim .birde mağaranın içerisinde yerin altına doğru ilerleyen bir insanın zor girebileceği bir tünel keşfettik tünel doğu tarafına doğru devam ediyor ayrıca ateş yakınca tünel ateşi çekiyor

gaziogluemir

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili
gaziogluemir

Siz bu işareti tam anlamı ile incelemiş mi idiniz. O ayukların aralarındaki mesafeleri hatırlıyormusunuz. Ve oraya gitseniz tam olduğu yeri ve tam duruşunu anımsarmısınız.

değerli
SuNSeT28
Ustamız sağ olsun güzel bir detay yakalamış. Yönlerden birini söylemiş size.

Ekli dosyayı görüntüle 15728
üstadım tanıdıklara ilk onu sordum kaya kırılmadan önce ölçülmüş şekiller arasında ki mesafe . şekillerin arasında ki uzaklık eşit olarak ölçülmüş

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
üstadım tanıdıklara ilk onu sordum kaya kırılmadan önce ölçülmüş şekiller arasında ki mesafe . şekillerin arasında ki uzaklık eşit olarak ölçülmüş
Şayet ölçüler belli ise şu şemadaki yönleri çıkan ölçülerde adımlayıp kontrol et. bakalım hangisi seni nereye götürecek..
adsız.JPG

gaziogluemir

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm.Araştırmaya başlıyorsunuz şu noktaya dikkat ediniz.Fotoda işaretlediğim ok yönünü diyorum.Ok yönü hangi yöndür onu bilmek isterim.Eğer bunu net olarak yazarsanız benimde yazacaklarım var.Selamlar.
Ekli dosyayı görüntüle 15726
ÜSTADIM araştırma yaptım bu şekiller yerde değildi kayanın yaz yüzüne yapılmıştı bu kaya kırılmadan önce baktığı yön güneydoğu yani direk mağarayı gösteriyor .

gaziogluemir

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı