NİŞ bumu acaba

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Selamün aleyküm ustam.Evet kimine göre niş,kimine göre kasa yada açılmış bir kasa.Bu bakış açısına göre değişir.Ben 97 tane murç izi hakkında yazacağım.Sormak istediğim alana yakın bir değirmen varmı?Selamlar.

balkaya34

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm ustam.Evet kimine göre niş,kimine göre kasa yada açılmış bir kasa.Bu bakış açısına göre değişir.Ben 97 tane murç izi hakkında yazacağım.Sormak istediğim alana yakın bir değirmen varmı?Selamlar.

Selam usdadım, Degirmen yok hayır ,Burası kuru dere

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Selam usdadım, Degirmen yok hayır ,Burası kuru dere
Değirmen yoksa o zaman kayadaki murç sayısı yanlış demek.97 sayısına göre alanda tek bir değirmen olması gerekir.Yok ise o kayadaki murç sayısı 97 olamaz.Selamlar.

balkaya34

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Değirmen yoksa o zaman kayadaki murç sayısı yanlış demek.97 sayısına göre alanda tek bir değirmen olması gerekir.Yok ise o kayadaki murç sayısı 97 olamaz.Selamlar.

Selam usdadım,, Ben saydım eksik saymısda olabilirim.çunki kazıyıp acmak getekiyordu o anda olmadı

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Selam usdadım,, Ben saydım eksik saymısda olabilirim.çunki kazıyıp acmak getekiyordu o anda olmadı
Eyvallah ustam.Net olsaydı net yazardım ancak 97 ise.Değirmenin önündeki son noktayı veriyor olacaktı.Nasip diyelim ustam.Selamlar.

eski

Moderatör
Moderatör
Görüntü Niş. Açılan kasaların ağız kısımları dar içerisi daha geniş oluyor, benim fikrim kasa değil.

balkaya34

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Bana göre Balkaya abinin saydığı murç izleri dedikleri doğaldır.Bu şahsi fikrimdir.

Selam usdadım ,, Hayır onlar dogal degil , çok ince murç izi ,Iyi incelerseniz sol ortada sıralama var ,Birde ben her halde dogalı yapayı bilirim. Usdam