Niş

Seni Mikrop

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Selamın aleyküm babayiğit ustalarım.Bir kaya da niş işareti var kare,doğuya bakıyor kaya yüzeyin de,pencere seklinde.Nis işaretinin çözümünü nette bulamadim.Buranin yakının da kilise var.Benim sorum niş işaretinin çözümünde ne aranmalı alana gidince ne aramaliyim? cevaplarsanız sevinirim babayiğit ustalarim.

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamın aleyküm babayiğit ustalarım.Bir kaya da niş işareti var kare,doğuya bakıyor kaya yüzeyin de,pencere seklinde.Nis işaretinin çözümünü nette bulamadim.Buranin yakının da kilise var.Benim sorum niş işaretinin çözümünde ne aranmalı alana gidince ne aramaliyim? cevaplarsanız sevinirim babayiğit ustalarim.
Sevgili kardeşim varsa resim ekleme şansın iyi olur eğer yok ise bi kagıda çizim yapsan etrafının hatırlağın kadarı ile krokisi tarzında daha çok yardım alırsın bence

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
Seni Mikrop

Selaymun aleyküm sevgili kardeşim . Öncelik ile hoş geldiniz.
Şimdi nişlerde görüntü çok önemlidir. Çünki o nişteki detaylar mezarın yönünü ve derinliğini verebilir.
Yani resim çok önemlidir. Şimdi çizeceğiniz resim o nişin tıpatıp aynısı olamaz . Görmeden afaki konuşma olur. Sizide yanıltmış oluruz. Sonra bize gönül koyarsınız.

Seni Mikrop

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Seni Mikrop

Şimdi nişlerde görüntü çok önemlidir. Çünki o nişteki detaylar mezarın yönünü ve derinliğini verebilir.
Yani resim çok önemlidir. Şimdi çizeceğiniz resim o nişin tıpatıp aynısı olamaz . Görmeden afaki konuşma olur. Sizide yanıltmış oluruz. Sonra bize gönül koyarsınız.
Aleyküm selam ustam.Amacim nisin ne olduğunu ogrenmekti mezarmi gömü mu diye sağolasıniz söylediniz.Ben gidince ARGE için ne aramaliyim diye sordum,sağol babayiğit ustam.

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Seni Mikrop

Tabi usta adamın görüşü ben gibi acemiden farklı oluyor daha ince daha detaylı düşünüyor öğrenicez inşallahq

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam görmeden net birşey demek yanlış olur kayada dikey yüzeyde ise ben mezar olarak düşünürüm

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
Tabi usta adamın görüşü ben gibi acemiden farklı oluyor daha ince daha detaylı düşünüyor öğrenicez inşallahq
Senmisin acemi anlat bakalım nasıl oluyor o
:D:D:D
Maşşallahın var sevgili kardeşim benim ben seni bilirim. ALLAH dahada iyi etsin inşallah.
;);););)