Oturan deve?

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
Sevgili kardeşim bu deve işi her ne kadar ben başımdan geçirmesemde tecrübeli ağabeylerimizin anlatımlarından oldukça meşaketli iş olduğu aşikardır. Tabiki orada odası var ise öyle kolay ulaşılmaz.
Fakat başka bakılacak alanlarda var mesela bu devenin yanına gelir iken aşağıda kayalıklı set yapan sedir yapan yer varsa orayı kontrol edin. Ve buradaki eski kaynak yerini es geçme suyu acı olacak bu kaynağın

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
E6576F7E-A089-4088-8770-00C7294C3481.jpeg
Yakından incelerseniz Ters çift V - ^ yi görürsünüz bu sonra ki dönemlerde X gibidir.Bu bir başlangıç ve sondur .Bu Doğum ve ölüm gibidir.Bu aynı zamanda kutsal bazı sembol ve sayıların bileşenleri iconografileridir.
Burada en büyük göze gelen iş Deve midir. Haricinde en 5 yada 7 tane fügür vardır.Bu bir yaşantı ve anlatımdır.aynı zamanda kişiselleştirmelerdir.
Bu noktada ki önemli sayılar 23- 44- ve 88 adımlarında ki metrajlardır.
Tabii ki en önemlisi 23 ve 44 tür.
23 ve 4 rakamından bu sarıya aldığım çift ve Ters düz ve ler görülmeli ve Bu X gibi yapan V ler görmeli o noktaları .Kör nokta olamaz olmamalı.Bu V ^ vurgusu Tünel değil düzde ki sıkıuştırma bir alanı vermiş olmalıdır.Buna dikkat etmek gerek.
7E37B9CA-6FFE-45ED-BBBD-F216E624B4BE.jpeg
Bir ikinci husus deve yanında kaplumbağa ne arar.Arar var olabilir de. Acayip ne üdüğü belirsiz bir canavarımsı yılan motifide olabilir.Çünkü uslup dönemi bu.
burada ben olsam deveden ise bu küçük fügürün anlatımınıda es geçmem.Bakış yönü güneyli ise bunun 7-9-13 adımlara bakarım.
Haricindeaksi istikamete bakarım.Kendimi taş yığıntılarda yormam.Deve için Taşlarda kasa olabilecek yer ararım.

boggy123

Member
Kayıtlı Kullanıcı
@R00T sevgili hocam yorumlarınıza ve fotoğraflara bakış açınıza hayran olduğumu belirtmek isterim. Değerli yorumlarınızı okudum ve dediğiniz gibi 3-4 tane daha figür var bu alanda. Balık var. Şişman bir balık. DAHa doğrusu ben balığa benzettim.

Ekli dosyalar

ABK33

Defineci; doğayi sever, kültürel varliklari korur.
Yönetici
Gereken soylenmis.
Cok guzel ve kiymetli bir yer.
1 sene analizle gecse deger.
İlk soru şu:
Burada 7 gece 7 gunduz calisabilinir mi?
Cevap evet ise devam edelim. Calisilamayacak bir yer ise ugrasmaya hic degmez. Baska yerlerle ilgilenip vakit kaybetmemek lazim.