Roma mezari kan anlasmasi

'Define Avcıları Yönetim' forumunda joker59 tarafından 1 May 2017 tarihinde açılan konu

1. joker59

joker59 New Member Kayıtlı Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaslar merhaba benim sorum su koydeki evim rumlardan kalma farkli taslar aradim evde ve buldum bir tane kartal kafasi bir yone dogru bakiyor ve o tasin 1 metre ilerisindebaska bi tasta carpi isareti var bu islerden anlayan birisine anlattim durumu oda bi hoca veya medyum tanidigi birisine anlatmis olay su bu hoca orada roma mezari oldugunu soylemis ve anlasma icin kan istediklerini belirtmis kan da degil kurban istemis yani bildiginiz gibi can istiyo sizce bunun dogruluk payi nedir ve bu gercekten alinamazmi

Mercan bunu beğendi.
  2. Robinson

Robinson Admin Site Yetkilisi Administrator

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    tılsımın çözülmesi için kan akıtılması gerek hikayesi be inanmam ille yapacaksan bi horoz kes.

3. joker59

joker59 New Member Kayıtlı Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bende inanmak istemedim ama insan ister istemez korkuyo o evden yasayan birini kurban olarak istiyomus hocanin dedigine gore evin duvarlarini inceledim bir tane kartal kafasi ve 1 metre ilerisinde farkli bi tasta istavroz isareti var bahcede tunel var ve evin icindede kuyu var ev rumlardan kalma tavani yuksek yaklasik 8 metre kadar evin bahcesinde onceden 2 tane agac varmis baya eski agaclar bitanesi evin icinden pencereden gozukecek sekilde

Mercan bunu beğendi.
  4. Robinson

Robinson Admin Site Yetkilisi Administrator

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    3 ağaç vardır biri daha yaşlıdır para yaşlı olandadır. Allah nasip ederse kurbana falan gerek yok para alınır o iş yalanın kuyluklu yalanıdır.

joker59 bunu beğendi.
  5. Mercan

Mercan Member Kayıtlı Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Bizim burda biri anlattı direk adamdan dinledim aynı böyle kan işi çıkmış köyde bi berduş varmış adamı aldık diyor götür dük kazı yerine yanındaki yatırmış tam bıçağı çalacaktı diyor çektim tabancayı bırak la adamı dedim diyor sonra bırakmış memlekette ne cahiller var anlatırken bi dinleseniz aklımla bi kaldım

6. nik

nik New Member Kayıtlı Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    S.A.DEĞERLİ joker59 KARDEŞİM KİMSE SİZLERİ TILSIN,BÜYÜ İLE KORKUTMASIN İNANMAYIN TILSIM BÜYÜ HER YERDE OLMAZ ÜSTAD Robinson KONUYA DEĞİNMİŞ DOĞRU DER.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

Robinson bunu beğendi.
Yükleniyor...