ŞAKÜL VE BEN

Burak

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 Mar 2020
18
36
16
@merhaba burak kardeşim.çık bahçene,al eline beli ama önce saf altını göm.sonra işlenmiş altını mesela hanımın bileziği,3 ncüyede mineralleri göm.elinde ne varsa.bunlardan çık 1 m geriye öyle bu dediklerimi yap.istersen 10 15 m çık.daha iyi.burda benim amacım,sizlere minerali eletmek.derdim mineral.baş belası.
Merhaba degerli ustam elde sadece iki ceyrek var saf altin yok malesef yarin insallah ceyrekleri gomup bakacam elimdeki mineralleride gomerim bakalim mevlam ne eyler ne eylerse guzel eyler selametle kardes

Misafir

Member
Kayıtlı Kullanıcı
24 Mar 2020
37
62
23
Ustalarım Mineral Nasıl Bulurum saçma oldu ama yani keşke bulabilsem evde yaparmıyım diyecem o da olmaz yani çubuğun altın sinyali veren minareli hakikatten merak ediyorum neye sinyal çakıyor taşa mı toprağa mı keşke elimde olsa kendimi geliştirme adına muhteşem olurdu ben çubukla haşirneşirim şakülü beceremedim

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
16 Ocak 2019
2,466
5,497
118
Ustalarım Mineral Nasıl Bulurum saçma oldu ama yani keşke bulabilsem evde yaparmıyım diyecem o da olmaz yani çubuğun altın sinyali veren minareli hakikatten merak ediyorum neye sinyal çakıyor taşa mı toprağa mı keşke elimde olsa kendimi geliştirme adına muhteşem olurdu ben çubukla haşirneşirim şakülü beceremedim
Ahmet paşam @kabakburgiba ustamız yazmışsa doğru olduğu için yazmıştır denemeden karar verme ..

Burak

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 Mar 2020
18
36
16
@kabakburgiba degerli ustam dedigin gibi iki ceyreyi bahceye gomdum sakulu 1 m uzakta tuttum buyuk olan basta isaret parmagimi koyunca atim yapti ve hedefin uzerinde saat yonunde dongu yapti
Isaret parmagimi kucuk basliga koyunca 1 m uzaktan atim yapti ama hedefte durdu

Isaret parmagimi pilin altina koyunca atim yapmiyor hedeftede dongu yapmadi bunlari sadece islenmis altinda oldu mineral ve saf altin bende yok malesef

Ustam bu atim ve donguler hafif hareketlerle oluyor bu bendenmi yoksa sakuldenmi kaynakliyor bendeki sakul pirincten ama uc ayri yerden toplayip yaptim selametle ustam