Şelaledeki yüz

timur964

Moderatör
Süper Moderatör
doğal açıya göre denk gelmiş vakit kaybetmeye değmez

Alper

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Doğal görünüyor. Su olan şelale olan yerlerde pek silüet işi olmaz. Hayvan işaretleri yada hayvan ayak izi işaretleri bakalım. Genelde olanlar bunlardır. İşaret olduğunu gördüğüm alanlar genelde 600-700 MT geriden başlıyor muhakkak farklı oluşumları oluyor. Misal mezarı temsil eden sunak tarzı işaretler olan bir alana girince o noktaya ulaşana kadar ya yıkıntı oluyor ya toprak üstü açılmış mezarlar yada alanın işe yarar bir alan olduğunu gösteren toprak yapısı oluyor yani kayaları daha sağlam oluyor arazi kademeli şekilde ilerliyor toprak mıcır karışımlı oluyor gibi gibi. Birşeyler olduğunu anlamak için illa ki sıfır noktasına varmamız gerekmiyor baktığımız vakit 700 MT geriden bile gel ben buralarda bir yerdeyim demesi gerekiyor. Arazi gözlemi ve analizi önem arz ediyor. Genel itibariyle arazi mantıklı gelmiyor ise işaret aramanın manası olmaz. Rast gelsin.
Buna da bakabilir misin

Turko

Ölmeden önce ölenler
Yönetici
Süper Moderatör
Buna da bakabilir misin
Usta metal kontrolü yapalım çubuk ile . Varsa birşey ona göre hareket edelim. Dediğiniz gibi siluet olarak kabul edersek baktığı yönde birşey olma olasılığı yok videodan anladığım kadarı ile . Muhtemelen arka kısımda yahut olduğu olanın içerisinde birşey vardır. Yine söylüyorum bence doğal ama olayı netleştirmek için sağ üst tarafta düzlük var galiba o kısımdan kafanın olduğu noktaya doğru metal var mı kontrol etmek gerek.

Alper

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Usta metal kontrolü yapalım çubuk ile . Varsa birşey ona göre hareket edelim. Dediğiniz gibi siluet olarak kabul edersek baktığı yönde birşey olma olasılığı yok videodan anladığım kadarı ile . Muhtemelen arka kısımda yahut olduğu olanın içerisinde birşey vardır. Yine söylüyorum bence doğal ama olayı netleştirmek için sağ üst tarafta düzlük var galiba o kısımdan kafanın olduğu noktaya doğru metal var mı kontrol etmek gerek.
Evet düzluk var birde karsida koltuk var tam yuze bakan