Surfer kütüphanesi

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
16 Ocak 2019
2,466
5,497
118
DEFİNATÖR MARŞI

Dağbaşını duman almış ufuklar
Gümüş bakır sarısı durmaz akar
Güneş ufuktan birazdanda doğar
Kalk yürü yiğit cesur çubukçular.

Sesimizi kandırıkçı cihazcı dinlesin
ALLAH ALLAH nidamızdan utansın
Bu yürek bu iman kimde var anlasın
Çubukçu şakülcü diye yergök inlesin

Bu ülke bu vatan bu iman nerede var
Nerede var bu bolluk bu dağlar taşlar
dilinde tekbir yürekte iman kimde var
Kalkın artık bu gün yürüyün arkadaşlar

Sesimizi yer gök su cihazcılar dinlesin
Yüreğimizdeki imanı yürekleri dinlesin
Çubukları vur kafaya inim inim inlesin
Yalanı dolanı çakalı çok onuda bilesin

yokuştan kayadan yamaçtan kim korkar
Kim korkar sihirden büyüden kim korkar
Dilimde ayetelkürsi fatiha var, kim korkar
Alın karalastik demliği yürüyün arkadaşlar.

Son düzenleme:

culnamo

Member
Kayıtlı Kullanıcı
1 Eyl 2019
62
119
38
Arkadaşlar sapma var yok diyen eksik söyler.Düz zeminde 7metredir.Eğimli kısımlarda 20m oluyor.Düz zemin sapmanızı 1 m den aza indirmenin yolu taramanızı her zaman kuzey 90 derece dik yapın haritayı çevirmeyin.Güneyden doğuya 90 derece kabul edersek güney sıfır alırsanız 70 derece 7 metre hedefe çok yakınsınız.Eğimli kısımlarda zemini iyi inceleyen vede çökme yanmış toprak iç mekandan çıkan moloz ısı ile ilgili işaretleri biraraya getiren hedefe ulaşır.Size bir tüyo daha vereyim zeminde küp parçaları dolgu malzeme duruma göre kömür parçaları (yakılan ateşin kalıntısı)vede kemikler çıkar bu bizim bugünde yaptığımız cenaze yemeğinden artıklar vede su içilen küplerin orada kırılmasıdır.Değer durumuna görede para çıkabilir. ritüeller farklılık gösterir.Ben herşeyi yani surferde doğru bakmayı anlattım anlattım anlattım.Bilmediğiniz yeraltını birbirimize doğrumu demek müneccimliktir yanlıştır.Yine yolu tekrar söylüyorum mahallenizdeki pis su kananllarını surferde açın sokağınızda doğru yere koyun sapmaları ölçün kendinize bir ayar tutturun olacaktır.100 kere deneyin 101 de olur.

culnamo

Member
Kayıtlı Kullanıcı
1 Eyl 2019
62
119
38
Ustam sonuca giden sonuca giden yolu bilen 3-5 kişi. Bilgi vermemekte inat edenler bunlar. Kimden neyi saklıyorlar anlamadım. Aylardır mücadele ettik insanımız bir şeyler öğrensin diye kimse destek olmuyor nedense. Benimde bilgim bu kadar.
Bilgi verdik sonucun yolunu söyledik bu resimlere bakarak müneccimlikmi yapalım.Ama sen bunları eco öncesimi sonrasımı aldın ne bilelim.MEDİAN DİFRENCE97 SONRASI OW QUARTİLEMİ YOKSA OUT TAM MEDİAN 55 YADA 33 MÜ YADA RANGE 33 YADA55 Mİ ALDINKİ NE BİLELİM.

culnamo

Member
Kayıtlı Kullanıcı
1 Eyl 2019
62
119
38
Bilgi verdik sonucun yolunu söyledik bu resimlere bakarak müneccimlikmi yapalım.Ama sen bunları eco öncesimi sonrasımı aldın ne bilelim.MEDİAN DİFRENCE97 SONRASI OW QUARTİLEMİ YOKSA OUT TAM MEDİAN 55 YADA 33 MÜ YADA RANGE 33 YADA55 Mİ ALDINKİ NE BİLELİM.
HATTA TARAMANI 1000M KAREMİ YAPTIN YOKSA GELİŞİ GÜZEL Mİ .Var diye kendini kandıranlar dolu bakıyorum yok dostum diyorum bu sefer hırsız sonra gelecek sığır ne zaman senin oldu senmi koydunda ben çaldım banane 2 mülüz mezarından.Bu yüzden kimsenin yerine karışmıyorum.Harputlu sen doğru taradığında doğru çıkar.Yorum dersen müneccimliktir yanlıştır.Beğenmeyenler çkacaktır sözlerimi çıkarsa çıksın 1000 kişi masallara hayallere koşsun ben ahlaki gerçeğimi söylüyorum.

Kısmet

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 Ocak 2020
203
340
68
@harputlu üstadım zamanında sana bir sözüm vardı, zamanı geldi... normalinde başkalarına çok fazla şartım oluyor ama sana şartsız şurtsuz ... sadece 1 yer için geçerli bu... hemen işlem yapıp sonuca ulaştırabileceğin bir noktanın koordinatını özelden atarsın... sonra bakacağım diyorsan hiç uğraştırma beni :) o güzel kalbinin emeğini Allah'ın izni ile alma zamanı geldi... saygılarımla...

Yolcu_37

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2019
223
383
68
arkadaslar sisteme guvenin.iki çalışma yaptırdım biri sırnak bir kıbrıs.sırnakta 2 metre civarı sapmayla oda mezar actılar.kıbrısta tam nokta ile fakirus garıbanus mezarı acıldı.bildiğinizden sasmayın.gunluk 5 saatten fazla surferla ilgili deneme ve varyosyan yapıyorum.calışmaları videoya kaydedip tekrar tekrar izliyorum.herkes kolay gelsin.bildiğinizden sasmayın...