Surfer kütüphanesi

Tarkan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
güzel kardeşim videosu filan yokmu eklesen xyz diosunda
Xyz uydunun dunya uzerindeki bulundugun tasin egimin kayanin seklini bahcenin aynisini veren ve verirken birde yeraltinin resmini.veren ve surferle calis demeyen xyz ve mecburen surferle koordine etmeyen calisan insanlariniz )) xyz calismasina gore bir program yok olmasi icin yeniden yazilim yapilmali mecburen surferle koordina ediyoruz bir tarafimiz yetim iste ))

kötü ruh

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ey ruh kotu ruh ruhlarin ruhu sesinide ozledik senide ozledik )) senin sesinle videonla gozumu.actim surferle ))) Uzuldum.gercekten Surfer zor is kabul ediyorum surferle kaydirmalarda her seyi degisiyor ve kafayi yiyoruz bazen ))) Bir sey anlatayim sana daha ogun biri beni anlatmis abime realde uydu ile alakali abide demiski kendi evinin bahcesinde eski zaman antika cikmis tekrar kapatmis ne oldugunu soylemedi ve bana burda su evin kosesinde 2 metrede gomulu dedi ve bana bu gomulu olan esya antika dedigi seyin aynisinu cikartican dedi ozaman ben inanirim dedi uyduya bende o gomulu antika antiklarin aynisini sekil olarak cikarmak zor imkansiz dedim ama ugrasirim cikartmak icin ve bana gosterdigi gomulu antikalar ve derinligi tahmini 2 metrelerde dedi ve ben eve geldim zamanimda yoktu ve evinin oraya baktim ne buyuk nede kucuk baktim ve dat dosyasini ve ayarlari uyguladim ve 1 siradaki rengin koordinat aldim ve attim tam dedigi.yere gitti sapma sifir ve derinlik 1.55 ve 2 metre aldim ve 1 noktanin 2 .3 metre dogusunda 4 metrede yine bir sey aldim hepsi bir noktada ve bu alanda birde kuyu var kuyudan batiya dogru giris ve sonrasi 2 noktayi aldim . Simdi program hakkinda bir sey yazayim xyz verisi ni bozan surfer duzeltende surfer . Bir kere oturdumu hersey goruntude oturuyor . Mesala kuyu ve kup cekimlerinde kaydirmalarda hic.bir sey yok ) ama bal gibi orda peki neden yok ?
Bu sorunun cevabi sadece Z mi ?
SURFER deneyimi soyleyeyim ozelikle adligim cekimlerden elde ettigim.tecrubeye.gore Deneme amacli birakilan esya ornek küp veya sekilli esya surferle tipatip aynisinin cikmasinin imkansiz olmayacagini dusunuyorum . Ve sapma falanda hikaye oldugunu dusunuyorum sapma YOK maxsimum 5 gecmez . Kalkipta gidip ucurumda bir sey ararsan sapar 30 metre ) . Ayarldan kaynakli sapmayida unutmayalim dogru nokta yerine yanlis ayar farkli noktada bir sey aramak demek sapma degil ayarlardam.kaynakli sapma daha dogru olur . Xyz surfer ile Hic bir makinaya cubuklara ihtiyac yoktur zaten su noktada mal.var desem.ne makina gorur.nede.xubuk . Usta cubukcular bile es gecer cok.yerden ustune basar geceriz aslinda hepimiz bilgimiz tecrubemiz eksik olursa . Arti cok sey bilmek yetmiyor sadece.su.sekil metalin kicina benziyoru bilsek bile yeter cok kisi boyle yol aliyor . Ey ruh kotu ruh )))
ı. ııııııııı perde çektim bi kere... çünkü bu konuda hakkınız varsa hakkınızı yemek istemem ileri geri yorum yaparak, yoksada yine yorumum yok,
şu kadarını söyleyebilirim surferle eski çalışmalarımı sowyet military maps ile karşılaştırmışlığım vardır,
ayak basmadığım bir yeri daha karşılaştırmıştım, ve baya iyi çıktılar almıştım, ki artık ayakta basamam artık çünkü maden şirketi o dağları yerle yeksan etti,

orada ne çıksa iyi dün gelen bir telefonla içim cız etti ama etcek bişey yok
deriye sarılı kadın mumya çıkmış, 3 mezardan bir bu mumya,

yine yakın eski bir yerleşke daha işaretli ahır veya köy olarak görülen bir yere eskiden surferle bakmıştım timur abide bakmıştı var dedi, oraya derin arama pulse cihazla baktım b...ra kutusu folya jilatin ve nal parçalarından başaka bişey çıkmadı, uçurtma başlıkla taklibi 1.5 mt de değerli sinyali aldım baya zayıftı işlem yapmadım
bir manastır veya kilise de maden şirketinden nasibini alacak yakında belki önümüzdeki sene,
bana sorsanız hepinizden fazla zamanım dar ama yinede surferle yola çıkmaya hiç niyetim yok,
önce kafamdan sonra pc den sildim gitti

gaziogluemir

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Bu kayaların olduğu alanı fotoğraflama konusunu okuduktan sonra işaretlerinizi ve alanı fotoğraflı define işaretleri kategorisine konu olarak açın oradan bakıp takip ederiz.bu sayıda fotoğraf ve bu açılar ile yorumlar zor gelir.Biraz fotoğraflama konusunda gayret edelim.

kabakburgiba

Moderatör
Süper Moderatör
nokta 1 kare alan değerlimi ustam,nokta 2 metal dağınık olmasındanmı anlaşılıyor.metalin etrafındaki siyah alan b eyaz şeride kadar olan yerler dolgu mu.

islander

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm.Allah rızası için şekil analizi konusunda bilenler birşeyler paylaşsın programı inanıyorum ki bircogumuz kullanmayı beceriyor fakat görsel analizi yapmak anlamında sıkıntı büyük.Saygilar

Tarkan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
nokta 1 kare alan değerlimi ustam,nokta 2 metal dağınık olmasındanmı anlaşılıyor.metalin etrafındaki siyah alan b eyaz şeride kadar olan yerler dolgu mu.
Benim degerli kalender ustam Allah seni var etsin hosgeldin. Simdi bu cekimde aldigim uyguladigim teknikte farkli yontemler deneyip daha once aldigim cekimleri dogrulamak adina keskinligini netligini ve goremedigim noktalar gorebilmek icin uyguladigim yontemde tekrar farklu sekil ile cikardigim cekimdir . Simdi bu cekimde gorselde 1ci nokta dedigim yer metalli mezar diyebiliriz bu cekimdeki kare sekil ise dip nokta sivri burun diyebiliriz ve karenin icinde bulunan alan genis bir alani vermektedir en 5 metreden fazladir . 1 noktadan 2 noktaya giden ufak dar alan ise dolgumu veyahut acikmi bunu bende tam olarak bilmiyorum tahminim ise acik oldugunu belki 1.2 metre kapali olabilir sonra yine aciktir diye dusunuyorum . 2 noktamiza gelirsek orda bir kare yok ewet ama daginik diye gorulen sey daginik degildir o bir parcanin bir kisminin goruntusudur mezar 2. Nokta da olmadigini dusunuyorum . Diger siyah alandaki kare vs onlarda birer noktadir yada birdir yada ayridir her kare oda degildir kare bir kupte olabilir mineralli kayada olabilir ufak sert boslukta olabilir bu yontemde ben gormek istedigim resmi gordum 1 ve 2 nokta ve genis bir alan bu onemli benim icin . Farkli calismalar ayni nokta ve noktalar icin uygulamak kaydirma yapmak basarili olacaktir ve kafalarda karisacaktir))) simdi 1 ve 2 noktalar farrkli calismalarini aticam daha iyi anlayacagini dusunuyorum .