Tabanca Kama ve çiçek Aynı taş ta.

Define Peşin

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Selamın aleyküm değerli ustalarım abilerim ve kardeşlerim sayfayı uzun süredir takip ediyorum. Üye olmak bugüne nasipmis. Elimde bazı fotoğraflar var yapılan işlemler muazzam yapılmış pürüzsüz bi şekilde. Kafam da bir kaç düşünce var bu resimlerle ilgili birde sizin değerli ve bilgi dolu yorumlarınızı almak istiyorum. Ilk fotoğraf Tabanca Kama ve çiçek.IMG-20200915-WA0001.jpgIMG-20200915-WA0001.jpgIMG-20200915-WA0000.jpg

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Selamın aleyküm değerli ustalarım abilerim ve kardeşlerim sayfayı uzun süredir takip ediyorum. Üye olmak bugüne nasipmis. Elimde bazı fotoğraflar var yapılan işlemler muazzam yapılmış pürüzsüz bi şekilde. Kafam da bir kaç düşünce var bu resimlerle ilgili birde sizin değerli ve bilgi dolu yorumlarınızı almak istiyorum. Ilk fotoğraf Tabanca Kama ve çiçek.Ekli dosyayı görüntüle 15605Ekli dosyayı görüntüle 15605Ekli dosyayı görüntüle 15606
Selamün aleyküm.Buranın geniş açılı çevre fotolarını görelim.Bu kayanın kuzeyi 87 metresindeki çınar ağaçı yerinde duruyormu?Namlunun 10 adımına bakın diyeceğim ancak namlu toprağı gösteriyor.Namlunun gösterdiği noktayı 30 cm ininiz.O noktada hangi emareyle karşılaşacaksınız bir görelim derim.Yönleri görelim,kamanın net boy ölçülerini görelim.Ona göre yola devam ederiz inşallah.Selamlar.

Define Peşin

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm.Buranın geniş açılı çevre fotolarını görelim.Bu kayanın kuzeyi 87 metresindeki çınar ağaçı yerinde duruyormu?Namlunun 10 adımına bakın diyeceğim ancak namlu toprağı gösteriyor.Namlunun gösterdiği noktayı 30 cm ininiz.O noktada hangi emareyle karşılaşacaksınız bir görelim derim.Yönleri görelim,kamanın net boy ölçülerini görelim.Ona göre yola devam ederiz inşallah.Selamlar.
Saygılar ustam ben burayı açtım dediğiniz gibi 30 cm den fazla asagı indim bıraktım göze değişik gelicek birsey bulamadim ama şunu söylim 30 40 cm den sonra toprağı kürek le al at kazma ya gerek yok. Cevresi tarla ustam komple ağaç vardiysa da kesmisler dir. Tarlalardan sonra ormanlık alan başlıyo.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Saygılar ustam ben burayı açtım dediğiniz gibi 30 cm den fazla asagı indim bıraktım göze değişik gelicek birsey bulamadim ama şunu söylim 30 40 cm den sonra toprağı kürek le al at kazma ya gerek yok. Cevresi tarla ustam komple ağaç vardiysa da kesmisler dir. Tarlalardan sonra ormanlık alan başlıyo.
O zaman işaretin gerçekliğini teyit etmek için şu soruyu sormam gerekiyor.Bu işarete yakın değirmen ve kale varmıdır?Buna bir cevab alayım sonra yazacaklarım olacak inşallah.Selamlar.