Tarihi Kuyudan Hazine Fışkırdı

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Root ustam atarsın kahkahayı tabi benim ki birazda coğrafyadan kaynaklı 😁 😂😂

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Aleykum selam
Ustam tedbirsiz adım atmam hele kuyuya asla gaz maskesi ve havalandırma kuyu işinde olmazsa olmazdır paraşütçü yeleğini giyer çift iple inerim. Ustam günde tek öğün yiyiyorum ve çok fazla su içiyorum şu sıra yürüyüş işini pek yapamıyorum göbek yapıştı kaldı tabi şimdi göbek erkekliğin şanından diyip avutuyorum kendimi :)
Eyvallah ustam.Olması gerekende odur tüm önlemler alınmalı.Göbek işine dikkat etmelisiniz sağlığınız için buna dikkat.Günde en az 45 dakika tempolu yürüyüş yapmanızı tavsiye ediyorum.Selamlar.

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Eyvallah ustam.Olması gerekende odur tüm önlemler alınmalı.Göbek işine dikkat etmelisiniz sağlığınız için buna dikkat.Günde en az 45 dakika tempolu yürüyüş yapmanızı tavsiye ediyorum.Selamlar.
İnşallah ustam fikren tamamen katılıyorum inşallah bedenen de katılırım :)
17 yaşına kadar filinta gibi idim kendi çapında futbol oynardım diz dönmesi yaşadım 6 ay doğru düzgün basamadım üstüne bizimkiler de sağolsun bol bol paça beyran bide o havada sigaraya heves ettik sonra evlilik felan derken salmışız kendimizi :)

Define 48

Moderatör
Moderatör
İnşallah ustam fikren tamamen katılıyorum inşallah bedenen de katılırım :)
17 yaşına kadar filinta gibi idim kendi çapında futbol oynardım diz dönmesi yaşadım 6 ay doğru düzgün basamadım üstüne bizimkiler de sağolsun bol bol paça beyran bide o havada sigaraya heves ettik sonra evlilik felan derken salmışız kendimizi :)
Vallahi ustam evlenince salmayacan kendini bende avcılık da var dağa cıktımmı akşama bi lokma bişey yemeden gezer dururum sanada tavsiye ederim ara öğünlerde ekşi meyvelerden ye akşam yatarkende limon ve yoğurt toparlarsın insAllah.

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Vallahi ustam evlenince salmayacan kendini bende avcılık da var dağa cıktımmı akşama bi lokma bişey yemeden gezer dururum sanada tavsiye ederim ara öğünlerde ekşi meyvelerden ye akşam yatarkende limon ve yoğurt toparlarsın insAllah.
Ustam ben çok güzel su içerim günlük 5 lt aşağı düşmem ve aslında azda yerim ve tek öğün sanırım en büyük hata da bu dengesiz beslenme oluyor benim ki ha bu arada göbemiz var amma ve lakin kıvraklık ve atikliğim göreni şaşırtır çogu fit adamın zorlandığı yerlerde dağ keçisi gibi çıkarım gezerim dediğini deniyecegim sevgili ustam tavsiye için sağolasın