Üçgen ?

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
Hocam 250 adımdan daha az olabilir ama 200 üzeri kesin. Şimdi de bizim oraya baraj yaptılar barajdan dolayı sadece sulak bir alan yıllardır dere dediğimiz yer. 1900lerden beri bilinen bir yer dedemiz hayatta halen.. Güney ve güney batı arasında bir yerde tam olarak
Sevgili kardeşim pek ala o sulak alan dediğiniz yerde hiç emareler yokmu arge yapıldımı o kısımlarda. Yada alındığı duyulan yada açılan bir yer

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
6E2B1E18-13E3-46CC-B1EA-C9D7962BD6FB.jpeg
Bu alan sizin fotoğraflamınzdan çok aşırı derecede daha fazlasını içerir. Lütfen çizip işaretlediklerimden hariç bir çok yönden genel ve ayrıntılar dahil pusula yönleri dahil güzelce fotoğraflayıp sunum yapın. Şimdilik güzel bir alandasınız diyebilirim şahsi fikrimce.

boggy123

Member
Kayıtlı Kullanıcı
@R00T çok teşekkürler hocam daha iyi arge çalışması şart. Tekrardan teşekkürler değerli bilgileriniz için

boggy123

Member
Kayıtlı Kullanıcı
@R00T hocam üçgenin hemen sağında giriş bulundu bu giriş mağara gibi bir yer tek bir adamın girebileceği giriş ama içerisi geniş. @dardanoss

Ekli dosyalar

efendice

Member
Kayıtlı Kullanıcı
@R00T hocam üçgenin hemen sağında giriş bulundu bu giriş mağara gibi bir yer tek bir adamın girebileceği giriş ama içerisi geniş. @dardanoss
slm.. inanın bana yer mükemmel bi yer burdan nasiplenmemek üzer insanı.. bana göre bulduğun bu giriş ve mağara o taşlar oraya yerleştirildiğinde oluşan boşluklar.. kayalık bölge orası öle balyozla cekiçle bulabilicen bi kaç günde acabileceğiniz bi girişi yok olmamalı kanaatimce mezar ve asker komutan mezarı sıradan bi askere bölesi bi eser yapmazlar 3gene kiltledik ama o işin görüneni bütün ucları aynı yön veren bi köşeside yok ki yön alalım.. ustalarım daha iyisini bilir ama ben bi önceki resmimde bi kaç yer cizdim daha öncesi bölesi güzelini görmediğimden tam şurasıda diemedim.. en kötü yer müsaitse deneme yanılma yöntemi ile devam etmek lazım er yada gec yakalrsınız.. düşünsenize komutan bu savastan elde ettiği ganimetide yanındadır :) yaradan yar ve yardımcınız olsun =)

boggy123

Member
Kayıtlı Kullanıcı
@efendice Allah razı olsun allah herkese nasip etsin inşallah... mağara gibi olması insanı bir şeylere ikna ediyor ama nereden başlayacağımızı bilemiyoruz maalesef.. İçerisi çok karanlık ve kaya kenarında toprak katmanı var. inşallah uğraşlarımız somuç verir hocam. Allah razı olsun tekrardan

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
@efendice Allah razı olsun allah herkese nasip etsin inşallah... mağara gibi olması insanı bir şeylere ikna ediyor ama nereden başlayacağımızı bilemiyoruz maalesef.. İçerisi çok karanlık ve kaya kenarında toprak katmanı var. inşallah uğraşlarımız somuç verir hocam. Allah razı olsun tekrardan
Aman sevgili kardeşim her şeyden önce can güvenliği. Dikkatli