Yardımcı olabilir misiniz

Avcı07

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kayadan bosluk sesi gelıyo ustunde 2 tane delik var yanında 1 tane

Ekli dosyalar

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Taş'ın 5 metre uzağından çekim olsa daha iyi olurdu. Ama baktığın vakit burda iki murç arasına uygun bir arazı yapımı olcaktir. Yukarda aşağıya gibi. Max 5 metre de bir foti atarsan daha iyi olur . Net olarak söylenecek olursa mezar var.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Süper Moderatör
Ustam üstünde 3 oyma var biri kücük yön verebilir kontrol et bence
Selamün aleyküm.Tebrik ederim ayrıntıyı yakalamışsınız.Yayakalamışsınız.Sizin hakkınızdaki düşüncelerimde yanılmadığımı bir kez daha anladım.Ranladım.Rahman yolunuzu açık eylesin inşallah.
Kayadan bosluk sesi gelıyo ustunde 2 tane delik var yanında 1 tane
Büyük olan okumaların birbirine mesafesini net olarak ölçünüz.Hölçünüz.Her cm için bir adım küçük oyma yönünde ilerleyiniz.Gilerleyiniz.Geldiğiniz noktanın değerini biliniz inşallah.Selamlar.

Define 48

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm.Tebrik ederim ayrıntıyı yakalamışsınız.Yayakalamışsınız.Sizin hakkınızdaki düşüncelerimde yanılmadığımı bir kez daha anladım.Ranladım.Rahman yolunuzu açık eylesin inşallah.

Büyük olan okumaların birbirine mesafesini net olarak ölçünüz.Hölçünüz.Her cm için bir adım küçük oyma yönünde ilerleyiniz.Gilerleyiniz.Geldiğiniz noktanın değerini biliniz inşallah.Selamlar.
Aleykim selam ustam sağolasın beni cesaretlendiriyosunuz arkadasın konusunu bulandırmak istemem ustam lakin kendi paylaştığım konuların iki tanesinde cok ince bi ayrıntı var gidince tekrar inceleyip size bildircem ustam insAllah nokta atışı yapacağız sayenizde.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Süper Moderatör
Aleykim selam ustam sağolasın beni cesaretlendiriyosunuz arkadasın konusunu bulandırmak istemem ustam lakin kendi paylaştığım konuların iki tanesinde cok ince bi ayrıntı var gidince tekrar inceleyip size bildircem ustam insAllah nokta atışı yapacağız sayenizde.
Eyvallah.Şunu hatırlatmak isterim."Büyük şeyleri başarmak için bilgi ve cesaret gereklidir" buna dikkat.Gelelim ince ayrıntıya,Rahman'ın izniyle onuda çözeriz inşallah.Selamlar.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Süper Moderatör

2 tane delik var yanında 1 tane
O kayada fazlası var diyorum.Kayanın detay fotolarını ve kayanın tam kuzeybatısı 32.metresinin fotolarını görmek isterim.Kuzeybatı 32 metreye kadar düz bir hat üzerinde detaylıca bir inceleyiniz.Bakın bakalım ayağınıza takılan üçgen bir taş varmı?Selamlar.

Avcı07

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben cubuk kullanıyorum tasın ustune geldiğinde önce sag sonra sol kapanıyo tası gecınce acıluyo ve gerıyı gosterıyo

Üst Alt