Yılan kameralar

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
Bu kategoriyi definecilik alanında kullanılan yeni teknolojik aletleri tartışmak için açtım inşallah faydası olur. ilk konuyuda ben açayım konumuz yılan kameralar.

Nedir bu yılan kamera ? eğer oda bulursanız içeriye ilk giren siz değil yılan kameranız olmalıdır. Burada önemli olan insan sağlığı. Hatta giriş için koca bir kapıya gerek yok. Deliğin 2-3 cm geniş olması yeter, buradan kamerayı sallar içeride ne var ne yok görebilirsiniz.

Şimdi menderes usta bu ne demeyin. kullanmak isteyen bir çok define avcısı mutlaka vardır haberdar olsunlar. Ayrıca bu define avcılarında bulunması gereken malzemeler listesindeki yerini almış, hemde en önemliler arasında.

define avcıları yılan kamerası.jpg

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Her definecide mutlaka teknolojik alet edevatlar olmalı bence.Bu olur da dedektör - çubuk vs yılan kamera - çelik murç.Gaz maskesi - ilk yardım çantası özel el fenerleri vs .vs

ZİKRULLAH

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu kategoriyi definecilik alanında kullanılan yeni teknolojik aletleri tartışmak için açtım inşallah faydası olur. ilk konuyuda ben açayım konumuz yılan kameralar.

Nedir bu yılan kamera ? eğer oda bulursanız içeriye ilk giren siz değil yılan kameranız olmalıdır. Burada önemli olan insan sağlığı. Hatta giriş için koca bir kapıya gerek yok. Deliğin 2-3 cm geniş olması yeter, buradan kamerayı sallar içeride ne var ne yok görebilirsiniz.

Şimdi menderes usta bu ne demeyin. kullanmak isteyen bir çok define avcısı mutlaka vardır haberdar olsunlar. Ayrıca bu define avcılarında bulunması gereken malzemeler listesindeki yerini almış, hemde en önemliler arasında.

Ekli dosyayı görüntüle 6481
Ağır işe girişmeden nokta atışı fikir veren küçük teknolojik arkadaş.

kabakburgiba

Moderatör
Süper Moderatör
@MendereS ustamın fotosunu koyduğu yılan kameranın dışında telefona veya tablete bağlananlar var.bunları almak isteyen arkadaşlar iyi araştırsınlar.6 led li olanlar bila fazla aydınlatmıyor.ek aparat yapılması gerekiyor.ustamın koyduğunu bende yeni gördüm.sitesi varsa menderes ustam yazabilir.o zaman fiat aralıkları meydana çıkmış olabilir.isteyen gücünün yettiğini alır.tşk.ler.