Araziye Çıkınca

tevfik

Moderatör
Moderatör
Katılım
28 Ara 2020
Mesajlar
174
Tepkime puanı
795
Puanları
35
Yaş
62
SelamunAleyküm.
A
raziye çıkarsanız gerek önceki gerek sitedeki edindiğiniz Tecrübe ve yorumlara İstinaden İşaret veya İşaretlerin olduğunu Anlarsınız.Diyelim'ki hedefin çok yakınlarında veya üzerinde geziniyorsunuz mutlaka aradığım burada olmalı Arazi öğlesine doğal görünümlü veya anlaşılmaz bir yapıdaki bu alanın içinde başlamam gereken sıfır nokta aceba şurasımı, burasımı olmalı türünden düşünceler içinde bocalayıp duruyorsunuz biraz cesur olanlar sağından,solundan biraz karıştırmasına rağmen hiç biriniz emin olamıyorsunuz değilmi.? aceba Ustalarım bilmiyorlar veya yanlışmı yönlendiriyorlar düşüncesine kapılanlarınız olabilir.Biraz gözü kara olanlarınız izin aldı,emin oldu.Noktadan başladığını düşünelim.
bir gün, iki gün Nihayetinde bir yerde durmak zorunda kalır ve onca zaman ve parasını ziyan etmiş olur Örnekleride çoktur yaşayanlarınızda vardır.Bütün umutlar yok olur aşarı bir bezginliğe ve morelsizliğe dönüşür.
Halbuki çalıştığınız alanda dolgusu horasanı el işciliği mevcuttur.Niçin son noktayı bulamadım veya onca çalışmada netice alamadım.
Alamazsınız çünkü başlanması gereken o küçük noktayı yakalıyamadınız.veya olması gereken yapının yolunu odaya olan mesafesini ( Bazıları es veya Z şeklinde dönüşümlüdür.) Nereden dönüştüğünü girişin ve yapının çapı, derinliğini bilmiyorsunuz'ki başarı nasıl olsun.? İşte bunları size verecek olan boşluk tespiti sistemidir.
İlgili konu sitede mevcuttur.
Bütün samimiyetimle kullanmasını başaranlar için tek tavsiyemdir.ya kendiniz yada iyi bir kullanıcı olmadan çalışmaya başlamamanızı önemle tavsiye ediyorum.bu sistemle neler anlaşılabilir.?
Diyebilirsiniz emin olunuz İşaretin tam girişinden yani başlayacağınız Noktadan yapının sonuna varsa 2.ci odası veya oda dışına çıkan bir kapatması veya içerde zeminde veya duvarda bir kapatması tamamının derinliğinden çapına kadar alabilirsiniz odaya girdiğinizde bazıları gibi oda boştu demiyeceksiniz ayrıca oda türü olmayan açılıp kapatılmış ister toprak ister kaya olsun tamamını üstten anlamak mümkündür.ben L şeklinde ikili olanların bu iş için ideal olduğunuda tavsiye ediyorum.Kullandığınızda işaretten yeterince anlamadan bile pratik yaptıkca belli bir tecrübeye sahip olacağınızdan da emin olabilirsiniz...Allah yar ve yardımcınız Olsun Bol Şanslar.Saygılarımla.
 
         
Üst