Fil

4DuVaR

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
9 Tem 2019
Mesajlar
17
Tepkime puanı
20
Puanları
3
Merhabalar, ben bu define işinde kulaktan dolma bilgilere sahibim, hala da öyle sayılırım:) bende merak yoktu ancak bir gün avda düz bir kayada kabartma balık bulana kadar! aradan bir yıl geçince de bu sefer balığın olduğu yerden ölçüm yaparak başı kabartma, gövdesi oyma, 3 oymalı, üzeri murçlarla işaretlenmiş taş bulana kadar! böylece merak saldım ancak sizler de bilirsiniz ki bu işler hep bir adım geride oluyor, üzerine gidip araştıramıyorsun, arazi ve yer sahiplerinden ötürü bakamıyorsun. Hal böyle olunca ben de sizler aracılığı ile bilgi sahibi olmaya, çıkarsa bahtımıza diyerek yardım talep etmeye karar verdim. Resimler hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Site moderatörleri/yöneticileri kusuruma bakmasınlar. Buralarda yeniyim, hata yaparsam affola, şimdiden teşekkürler:)
 
         

Ekli dosyalar

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Katılım
14 Ocak 2019
Mesajlar
5,950
Tepkime puanı
12,281
Puanları
45
Fotolar net değil.Mezar oda mahzen noktasına benziyor.Fil değilde. Altta oda olabilir.Fotoğraflama net değil .Ayrıntıları göremiyoruz.
 
         

eski

Moderatör
Moderatör
Katılım
20 Kas 2017
Mesajlar
336
Tepkime puanı
940
Puanları
36
Yaş
54
Konum
İstanbul- Sakarya
Otları temizleyip tekrar çekin..
fotoda göz gibi olan yeri aç, yuvarlak kaya ( göz yaşı) çıkacakmı bak, çıkarsa kaç adet ,,çıkanı kırma desemde kıracan boş çıkar.
karşısındaki yığmayıda görelim.
 
         
Üst