Gündem

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 Nis 2019
Mesajlar
373
Tepkime puanı
1,225
Puanları
36
Prf. Abdullah Çoban
Bu Adam gibi Adam Sivaslı, Erciyes Üniverstesinde görevliyken kanser ilacı üretmek için, bahcesine KENEVİR ekiyor, akabinde hapse giriyor. Derken Para ve idari cezalar akabinde geliyor, SONUÇ bu Adam gibi Adam görevindede oluyor.

Keneviri kim neden nasıl yasaklandı bunada bakmak lazım, öte yandan şu an belli yerlerde üretimine izin verilen kenevirinde cinsine bakmalı tabiii. Kenevirin ne oldugunu iyi bilmeyene laf yok tabii, uyuşturucu sanar bizim cahiller sadece !!!

Yine bu Adam daha yeni üç beş günlük olay, Corana virüsün ilacını buldugunu iddia ediyor ama Sayın bakanlar saatlerce bekletip, cıkan makalen varmı diye sorup adamı gönderiyorlar.

Durum bu işte arayan bulamaz, bulanda kıymetini bilmez.

Tabii olay virüs bahane edilip, millet eve hapsedip var olan düzeni dünyada degiştirmek olunca İLAÇ ta mühim degil. Olmasa daha iyi.

Bir zaman sonra boyalı kagıt para, tuvalet kagıdı gibi degeriz olurken. Dünyanın tek patronu ALTIN olacak. Bitcoin digital para bahane yeni düzene geçiş şahene olacak. Yarın işe yaramayacak boyalı kagıtlardan Devletler bu süreçte aç kalmayacagınız kadarda dagıtacak. Temmuz ayının başı, Agustos ayının sonuna dogru yavaş yavaş cıkacagız yeni dünyaya evlerden.

Nerden mi biliyoruz bunları, Kahinlerin diye lanse ettikleri kişilerin sözde kehanetleri bir bir her şeyin tarihini verirken. Müslüman gözünün önündeki dönen dolapları görmüyor sadece.

Türkiye ise hakkına düşen payı çoktan aldı. Tek başına koca düzene baş kaldıracakta degildi tabii. Esed bizde virüs bitsin Esadı tutup alacaz. Suriyede bayagı bir söz sahibi olacagız. Yeni dünyanın yolunu yapıp kervandan azıcık pay alacagız.Yani Şeytan yine Kral biz yine Köle. Ne kadar az ölü verirsek o kadar iyi belki, hiç vermesek olmaz düzenin dışında kalırız. Karşılıksız para dagıtmanın cezasını dünyada her kes ödeyecek. Kagıt para sistemi çöktü, adı Corana virüsü oldu.

Zavallı Ülkemin zaten Osmanlıdan sonra ne kendine ait parası oldu, ne Hür Yaşayan bir Millet oldu. Bir zamanda böyle gider. Bir asrın döngüsü, yeni çagın kapısı bu gün !
 
         
Son düzenleme:

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Katılım
14 Ocak 2019
Mesajlar
5,967
Tepkime puanı
12,340
Puanları
45
Bilgi ve şahsi değerlendirmelerin için teşekkürler. Güzel günler görme umudu ile bilinçli kalalım inşaallah.
 
         

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
Katılım
17 Ocak 2019
Mesajlar
816
Tepkime puanı
2,522
Puanları
36
Bu konuyla alakali bir kaç makale okudum...Hepside bu minvalde şeylerdi...
Dunyanin gizli guçleri buyuk aileler ki bu aileler amerikadan ve avrupadan ikisinin toplamindanda buyuktur...Tum ulkelerde dunyanin parasini bunlar basar...bizim merkez bankasida buna dahildir...yada ortaktir..osmanlidan sonra bu duzene bizde girdik...simdi tarih verip basmayan kafalara laf anlatmiyayim...vesselam...tum dunya yeni duzene girerken ben eskide kalacam derseniz...ucuncu dunya ulkesi degil...afrikadaki yamyam kabileye donersiniz...yani o kadar geri...yine vesselam yeni dunya kurulur Turkiye iyi pozisyonda yerini alir...
 
         

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Katılım
14 Ocak 2019
Mesajlar
5,967
Tepkime puanı
12,340
Puanları
45
Mecburen yeni düzende var olmak ozrundayız abilerim.İnşaAllahda güçlü şekilde varolacağız.Olmak ozrundayızda doğruyu muhafaza edenlerden oluruz inşaAllah.
 
         

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Katılım
14 Ocak 2019
Mesajlar
5,967
Tepkime puanı
12,340
Puanları
45
Bence çıkardık çıkardık sonraya kalır ise alıcısıda pek kalmayacak gibi :D
 
         

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 Nis 2019
Mesajlar
373
Tepkime puanı
1,225
Puanları
36
Doğru cıkardık çikardik yoksa gelecekte altında olmayacak.... :) :)
iyi olur iyi )))

Bu süreçte aramızdan ayrılan hiç bir şeyin farkında olmayan hayatı birileri tarafından harcanmış olan tüm insanlara Allah şefaat etsin. Yapacak bir şey yok, Ülke siyaseti degil, Glabol dünyanın getirisi bu. Hasta Olanlara ise Acil şifalar diliyor. Evde kalmayı temenni ediyorum. Çünkü bu işin şakası yok. Düzen yerine oturuncaya kadar degil, deneme aşaması bitene kadar dayanalım. Çünkü ikinci rüzgar var daha, bir nefes alacaz bir ara sonrası daha beter gelecek.

Hepimizi Allah korusun.
 
         

timur964

Moderatör
Süper Moderatör
Katılım
6 May 2019
Mesajlar
805
Tepkime puanı
1,729
Puanları
36
Yaş
56
Konum
**DİDİM**
kırmızı reçeteden haberi yokmuymuş adamın:D
 
         

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 Nis 2019
Mesajlar
373
Tepkime puanı
1,225
Puanları
36
ID 2020 Birleşmiş milletler 2016 toplantısında alınan kararda insanlara nano cip takılacaktı.

2020 geldi cattı kime desen bu cipi takayım diye kabul etmezlerdi.

Şimdi ise gel sana aşı yapalım, bu virüsten kurtul denildiginde, çogu Ülke belki olumlu bakacak. Hatta bir üçüncü dünya ülkesi gönüllü oldu bile. Gönüllü olmayanlar ise ya kendi aşısını bulacak yada verilen aşıyı, içinde ciple enjekte edecek.

Ama virüsten kurtulayım derken yaptırdıgı aşı başka hastalıklara sebeb olacak.

Sonuçmu, dünya nüfusu önce bir milyona sonra 500 milyara düşecek.

Tabi başarabilirlerse. Akabinde Global dünyada tek Krallık kurulacak kendi tabirleriyle kendi elit insanlarıyla.

Corona gibi virüslerin yada yeni cıkacak hastalıkların tek sebebi cipli insanlar dijital paralardır. İki gün önce Fed açıkladı digital dolara geçecegini.

Allah Yar ve Yardımcımız olsun bu Savaşta.
Bu bir dünya Savaşıdır. İster Üçüncü dersiniz İster Son Savaş.
 
         
Son düzenleme:
Üst