Sarkaçla bel ağrısı bulma

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
Katılım
22 Eki 2017
Mesajlar
1,189
Tepkime puanı
4,452
Puanları
42
Araştırmacının biri sarkaçla bel ağrısı bulunabilir yazmış hatta iyi sonuç veriyormuş. ben bunu 3 defa okudum ama kusura bakmayın biz amatör yazar olduğumuzdan böyle kitam yazılarını pek tutturamıyoruz. neymiş bu sarkaçla bel ağrısı bulunuyormu. nasıl ?

Bakın bu.

Radyestezi insan üzerinde bel ve sırt ağrılarının bulunmasında çok etkilidir. Beyin hücreleri yakılarak enerjiye dönüştürülür. Açığa çıkan bioenerji ellere aktarılır defne yağı ile (manüel) eller detektör olarak kullanılır,ağrıyan bel ve sırt ağrılarının tedavisinde kullanılır.
İletken ve yarı iletken maddelerin birbiri üzerinde negatif ve pozitif çekim kuvvetleri mevcuttur. İki farklı kutup enerjileri birbirini çeker. Radyestezi yöntemiyle insan üzerinde biriken negatif enerjiler bile çekilebilir. Yaptığımız çalışmalar sonucunda kiraz ağacı dalıyla, su kaynaklarının yerini tespit ettik.

Ayrıca demirin küflenmesinin sebeplerini radyastezik ilimle çözdük. Radyastezi ile maden arama, çelik uçlu çatallarla çinko, altın, kurşun, bakır, kömür, demir ve değişik madenleri bulabilirsiniz.

Türkiye’nin hemen hemen her yerinde bol miktarlarda maden yatakları bulunmaktadır. Bu madenleri bulmak teknolojik aletlerle bulmak çok pahalı hemde tam anlamıyla sonuç verememektedir.
 
         

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
16 Ocak 2019
Mesajlar
2,464
Tepkime puanı
5,566
Puanları
41
Ustam radyestezi konularında kendini ucurmus olan Ali Seydi Gültekin hoca bildiğim kadarıyla, ustam define işinde kesinlikle soru sorulmaz der defineci ustalar, haaa başka konularda soru sorarak kendinizi gelistirebilirsiniz, radyestezi de çubuk ve şakül soru cevap ile insanı yorar ve insanı farklı yerlere saptırır, ortalık çubukçu Şakülcü medyum dan geçilmez o zaman, define de en ideali ip boyu var her metal nesne ve oluşumun, ip boyundan tut ve yavaşça ilerle, eğer gerçekten altta bir şey varsa şakül seni çeker sürükler üzerine götürür, sonrası ise tecrübe, diğer şekilde soru cevap ile yapabilen varsada ona birşey diyemem.
 
         

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
16 Ocak 2019
Mesajlar
2,464
Tepkime puanı
5,566
Puanları
41
Sağlıkta ise her organın avuç içinde bağlantılı olduğu noktalar var, o boğum dediğimiz boşuna yaratilmamis, şakül sağ elde sol avuç içinde her organın sinir üstüne getirdigimizde şakül sağa döner, çünkü şakülü daha önce programlamıştık, evet olumlu hangi yön diye sorduğumuzda genellikle sağa evet der, sola Hayır, bilmiiiim kararsizim ise ileri geri olur, eğer orda o organda rahatsızlık varsa sola döner.
 
         

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
16 Ocak 2019
Mesajlar
2,464
Tepkime puanı
5,566
Puanları
41
Avrupada Rusyada insanlar radyestezi konusunu bilimsel olarak Üniversitede bölüm olarak öğretiyorlar, evde mesela ip boyunu 30 cm den tutun, yediiniz ictiginiz üzerinde tutun bu sagliklimi deyin sağa dönerse yeyin, yoksa atın çöpe veya Geri iade edin, çünkü şakülün evetide hayirida kesindir, yeterki şakülü kimse sapık emellerine alet etmesin, kendini yetistireni farklı bir insan yapar bu şakül. 3. Gözümüz ile ilgili insan üstü farklı oluşumuz, bu şakülü çalışanların bir çeşit özellikli oluşu gibi düşünün.
 
         
Üst