15 oKKa her1i '2 adet külçe.

efendice

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Denize sıfır bir insanın zorgecebiliceği bi delikten içeri giriliyor ve 7 metrelik dar tünelin sonunda bu görüntü.. yanlız yıl boyu bu delik kumla kaplı oluyor giriş imkansız.. ne diyor wolcan by teşhir ayının 28ci günü benim herşeyim açılır =))

Ekli dosyalar

Turko

Ölmeden önce ölenler
Yönetici
Süper Moderatör
Nedir burası anlaşılmıyor.

efendice

Member
Kayıtlı Kullanıcı
yazdığım gibi deniz kenarında girişi dar olan bi oyuk oyuğun dibinde alt sırada ortadan kırık gibi 2tane külce görünüyor dikkatli bakarsanız görürsünüz..

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
kilosuna kadar bilindiğine göre alındı demek ki bunlar her halde

efendice

Member
Kayıtlı Kullanıcı
hayır ustam alınmadı dediğim gibi yıl boyu deniz kumuyla kapalı oluyor bir defa yakaladım kum suz halini ve fotoladım benim anlatmak istediğim aranılan bölgelerin deniz kıyısında olduğu bana aptal salak yada kuş beyinli dene bilir ve şunuda sölücem burası karahasan köprüsü denen köprünün orta gözü yani su gecen gözün tam arkası ve nemrut tanrı dağı dağı denilen kayalığın o0lduğu kısımda bir kaç video yüklücektim ama bi türlü beceremedim.. şu bölge bulunmus bu bölege soyulmuş bence wolcanın parasını bulan en azında evet bu eşkiya volcanın parası diyerek alına bi gömü yok her gömüsü harfiyen duruyor tek bir kazma bile vurulmamış köy yok ustalar koy ları deniz kıyısındaki koyları köy die anlatmış o köyden cıktım bu köye gectim bir bucuk saat sürdü der aslında bir bucuk dkkadır arsın ölcüleri verir karıştır arşın dedikleri bilgilerde küçük die anlattığı büyük büyük die anlattığı butun olaylar küçüktür örneğin orda bir ibrik var mantık olarak ibriği nasıl arasın en fazla bir metre yüksekliğinde bunlar ibriği 3 katlı bina yüksekkiğinde anlatır sağda dediği solda solda dediği sağdadır bilginin tam tersi veya bu bilgileri kiöm cözdü ise yazı bağlamıda yanlış çözmüş veya bilerek öle yapmış bizlerdde öel bi kafaya yerleştirmişizkli herkes aynı mantıkla arıyor ..

sandalci14

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
mantik dogru olabilir ancak kulce gibi gorunen isik yansimasi olabilir aldaticidir.

efendice

Member
Kayıtlı Kullanıcı
ışık kamerayı yanıltır ama gözlerimi asla =)

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
tamamda sevgili ustam görüldü de neden alınmadı lütfen izah edermisin

efendice

Member
Kayıtlı Kullanıcı
wolcanın ne net bilgileri alimde nede sistematik işlerini tam anlamıyla biliyorum haa inatla savunuyorum deniz kıyısında olduğunu bu sözünü ettiğimiz yeri onlarca kes yokladımsadece bir defa acık gördüm resimledim o kumun çekilmesini sağlayan denız olayı sadece yılda bir kez oluyor. teşhir ayının 28 günü benim bütün herşeyim açılır tamemen tesudüfen rastlamışım sonradan çözdüm kum cekiliyor 3 beş gun sora başka bi denız olayı oluyor tekrar kum basıyor resimde gördüğünüz gibi duruyor orda hiç ellemdim bu basiti neler var bu kıyılarda aklınız almaz bende kendimi defineci sanardım takii bu adamların işini göreene kadar inan ustam hiç ama hiç bişiey bilmiyormusun define hakkında wolcanın işini cözen bütün hırıstiyanlık aleminin işini çözer.. siteye video atıcam sözlerimin kanıtı olarak ama youtuba yükle link al diyor o linkle yükle saçmalığı bakarmısın bi video yüklücem önce yotuba yükle diyoe nie abi direk yükleyemiyorum.. benim bildiğim video yüklenir site yönetimi bakar uygunsa yayınlar yotuba yükle link al nedir yaa.. çok ustası deyilim bu sitelerin ..