2 Başlı yılan

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
root usta biraz arşiv kurcalayalım. bak sana 2 başlı yılan buldum çöz paranın yerini söyle gidip hemen alayım bekliyom :)

2 başlı yılan.jpg

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Bu bulunduğu kaya civarı ve kendisinde olmalı .Alt baş zemin altı kapalı mağarayı verebilir Sevgili Menderes ustam.Tabi çevre ve yönleri bilmek lazım.Bu yılan iyi yön vermiş biri kasa gibi mağara gibi diğer biraz daha uzağa atmış alttaki yakın diğeri uzak olan.

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
Tek yılan değil mi dili dışarıda oyma da var yanında uzak değil bence

Son düzenleme:

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
2 başlı yılan.jpg2 başlı yılan-crop.jpg

Sevgili ustam merhaba tabiki sizin bilgilerinizin yanında biz çok çırak kalırız ustam . Nacizane bende bir şey eklemek istedim. Varıpda size yılan sembolleri ile alakalı ahkam kesmek tereciye tere satmaya benzer. Yalnız sevgili ustam ben kendi adıma bunu çift başlı diye yorumlayamadım belkide hata yapıyorum . Sanki kuyruk bitimi tekrar dönmüş ve tam orada küçük bir emmare var. Ve ikinci resimde belirttim ylanda çok güzel bir omega var. Ustam nasıl bu çevrede böyle omga ile ilgili yer tesbitleriniz oldumu. Özelikle kudüs yönünde.

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
estağfurullah dardanos; bizim literatürümüzde bin bilsende bir bilene sor vardır. herkes bildiğini yazacak, kimse kimseye bilmiyon yanlış yazdın şeklinde eleştiride bulunamaz.

Konuya döneyim

Evet sanki 2 başlı değilde kuyruk tasarımı farklı gibi, belki çıngıraklı yılandır, dediğin gibi omega olabilir, birde tam ortası nakışın başladığı yerde çiçek gibi bişey var orayıda incelemek lazım.

Bu bulunduğu kaya civarı ve kendisinde olmalı .Alt baş zemin altı kapalı mağarayı verebilir Sevgili Menderes ustam.Tabi çevre ve yönleri bilmek lazım.Bu yılan iyi yön vermiş biri kasa gibi mağara gibi diğer biraz daha uzağa atmış alttaki yakın diğeri uzak olan.
Evet kayadan bir hediye alınmış görüntüsü var, oda biraz tuhaf değilmi, sanki kuyruğu bakın para burada der gibi duruyor. dediğin gibi mağara vs. varmı çıplak gözle araştırma yapmak lazım.