3 tepe ve kilise yardım

korsan342

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
3 büyük tepe ve tahmini olarak 20-30 metre alan içinde mezarlık kilise ve 2 birbirine çok benzer ağaç ve iki ağacın dibindede büyük 2 kaya var birde patika yol üzerinde eski çeşme var yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

Deli firat

DOĞACI
Yönetici
Süper Moderatör
Anlatıma göre mekan güzel konunun sağlıklı ilerlemesi için görsel ekleyin özelikle çeşme ağaç ve kayaların görselini görmek istiyoruz

gülbahçeli

Akıldan başka zenginlik yoktur
Yönetici
Süper Moderatör
elbet hepsinin bir nedeni vardır araştırmak gerek

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
3 büyük tepe ve tahmini olarak 20-30 metre alan içinde mezarlık kilise ve 2 birbirine çok benzer ağaç ve iki ağacın dibindede büyük 2 kaya var birde patika yol üzerinde eski çeşme var yardımcı olursanız sevinirim

Bu iki ağacın üçüncüsü yada bu ağaçları üçgen yapan nedir çeşmemidir yoksa kilisemidir. Bu mezarlığın olduğu alan bir üçgen arazimi. Bu ağaçların cinsi nedir yaşları eskimidir. Bilgi tam olunca ilerlenir

korsan342

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu iki ağacın üçüncüsü yada bu ağaçları üçgen yapan nedir çeşmemidir yoksa kilisemidir. Bu mezarlığın olduğu alan bir üçgen arazimi. Bu ağaçların cinsi nedir yaşları eskimidir. Bilgi tam olunca ilerlenir
ustam öncelik ile 3 tepe 3 ağaç 3 kuyu olduğunu düşündüm bende ama 3 lemeyle alakalı arazide başka 3 yok arazi üçgen değil veya üçgen oluşturan bişey yok yada bağlantıyı ben tam çözemedim yardım bekliyorum ağaçlar eski ve ikiside kavak olması lazım ekstra bir video var elimde atarım isterseniz saygılarımla

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
Resimleri olsa daha net bilgi olur rastgele