Açılmamış Giriş Örnekleri

Kaan5557

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Usta bunlar cok cok eski fotolar olmali...bunlarin açılmiş olmamasi bugün için mümkün degil gibi...yerin 10 metre altinda düz tarım arazisinde işlem yapan insanımız buralari nasil atlamış olabilir ki.

MendereS

Admin
Administrator
Usta bunlar cok cok eski fotolar olmali...bunlarin açılmiş olmamasi bugün için mümkün degil gibi...yerin 10 metre altinda düz tarım arazisinde işlem yapan insanımız buralari nasil atlamış olabilir ki.
evet haklısın böyle düşünmende normal. bizim defineciler böyle yere denk gelecek dişiyle kemirip açar. bende biliyom. bunlar arşivden :)

Codex

Member
Kayıtlı Kullanıcı
bazıları, arşivden çıkardım eskiden bunlardan çoktu. ben kaç tane net yılan görmüştüm. tabi 90 lı yılarda şimdi 1 tane bile yok. :(
Az da olsa bunun gibi yerler halen var ustam. Paylastigim fotolari yazin ben cekmistim. Kaliteli yerlerin ya karsisinda ya da yaninda yoresine tas ocagi kurmuslar. Acilmayanlari da affetmezler artik.

MendereS

Admin
Administrator
Az da olsa bunun gibi yerler halen var ustam. Paylastigim fotolari yazin ben cekmistim. Kaliteli yerlerin ya karsisinda ya da yaninda yoresine tas ocagi kurmuslar. Acilmayanlari da affetmezler artik.
resmi yeni fark ettim. çok güzelmiş.

evet vardır. olanlar ya kör noktada uzak olduğu için bilen yok. yada ayak altında kimse işlem yapamıyor. evet dediğin gibi var olduğuna katılıyorum.

GUND@R

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Menderes ustam resimler çok güzel lakin bu kadar belirgin mi oluyor girişler

R00T

Moderatör
Süper Moderatör
Çok müthiş bir giriş örneğim vardı silmiştim fotosunu nerden bilirdim ki gün gele burda halka görsel bilgi örneği gereke.
Emeğinize sağlık çokgüzel görseller .Uzun uzadıya yazılardan kat kat üstün izah ve açıklayıcıdır bu görseller.Ufuk açar ufuk:D

MendereS

Admin
Administrator
Menderes ustam resimler çok güzel lakin bu kadar belirgin mi oluyor girişler
genelde olmaz bakma bunlar açığa çıkmış kalmış. bazılarının önü horasan dökme olunca hiç anlayamıyorsun. horasan olmasa bile doğal görünümü çok iyi yapıyorlar. şimdi bunlar en çok zemin altı kaya mezar tipinde oluyor. normal kayaya alnından giriyorsun 1-2 metre aşağıda bu şekil kapı geliyor. içide tek odalı kaya mezar.

Üst Alt