Ağaç Dalı Yapımı Araştırmalarım

MendereS

Admin
Administrator
Ağaç dalları metal çubuklar kadar popüler değildir. lakin doğru sonuç alamada çubuklardan daha iyi olduğu uzmanlar tarafından uzun yıllardan beri yazılır. Tarihteki en ilginç kayıtlardan biride Hz. Süleymanın elindeki asa ile dünyanın en zengini olduğu örneklendirilmiştir. Hatta bazı kayıtlarda böyle bir asa yada çubuğun nasıl yapılacağına dair bir takıp bilgiler vardır.

Bu bilgilerden bazıları şöyledir.

İnsanlar tarafından dikilmemiş olan Şeftali, ceviz yada zentin ağacı olmalı, bu ağaçlar henüz mevve verecek kadar gelişmiş olmamalı, mutlaka meyve vermemiş ama yetişkin olmalı.

Sabah vakti şafak sökmeden biraz önce 40 cm den biraz uzun 50 cm den biraz kısa çatallı bir dal kesin. Dalı keserken Şu sözleri sürekli tekrarlayın.

Seni, eloinamiraton, aldonay ve semiplaras adına kesiyorumki Onlardan sana, H.z. Yakubun ve H.z. Musanın ve Harunun asalarının sahip olduğu majik nitelikleri ve erdemleri bahşetmelerini ve saklı olanı ifşa etme yeteneği ve gücünü vermelerini diliyorum.

Bu bilim tarihten günümüze kadar varlığını sürdürsede tam olarak büyücülükle eşmi, değilmi diye sürekli tartışma olur. bana sorarsanız direk büyü işi derim.. yok ne büyüsü ortada bilimsel çalışma varda derim. yani bende kesin bişey diyemiyorum.

Bu çubukların herkeste doğru çalışmadığı radyedtesi bilim notlarında sürekli yazılmıştır. , bunların bir kısmı kan guruplarıyla ilişkilendirilsede bir kısmıda kişinin oluşturduğu radyo aktif dalgalarla alakalı olduğunu söylemiş..

Yapılmış deneyler sonucu, her insan vücudunda, radyestezi dalgalarına karşı doğal bir tepki gösterme yeteneğine rastlanmış. Bu yetenek üzerinde çalışılarak geliştirilebilir olduğu yapılan deneylerle kanıtlanmış.

Ağaç dalı ve çubukların 20 kişiden birinde doğru çalıştığı yazar. lakin çalışmayan kişi bu işin üzerinde durursa ondada çalışabilir.

özellikle çubuklarda deneyler ve testler yaparak en az 10 yılını yiyeceksin. ancak doğru sonuçlar alabilirsin. böylede bi not var. bende notu aynen buraya geçeyim.

Üst Alt