Ağaçlardaki isaretler ?

Blue Ways

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Tem 2020
172
235
48
Ustalarım Selamun Aleykum cumletten
Ağaçlardaki işaretlerin anlamı nedir bi anlam tasiyornu fikriniz nedir Saygılarımla

@R00T ustam bu ağaçtaki işaretler de çoğu dünkü
konumun yakınların da köprüye gelirken yol güzergahında ustam
iki tanesi hariç son iki foto başka alanda diğerleri köprü bolgesinde eski yol boyunda ustam bu çizimler den hangi medeniyet anlaşıyormu ağaçta insan figürü gibi bisey var ustam

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: R00T

Blue Ways

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Tem 2020
172
235
48
Ustalarım Selamun Aleykum cumletten
Ağaçlardaki işaretlerin anlamı nedir bi anlam tasiyornu fikriniz nedir Saygılarımla

@R00T ustam bu ağaçtaki işaretler de çoğu dünkü
konumun yakınların da köprüye gelirken yol güzergahında ustam
iki tanesi hariç son iki foto başka alanda diğerleri köprü bolgesinde eski yol boyunda ustam bu çizimler den hangi medeniyet anlaşıyormu ağaçta insan figürü gibi bisey var ustam

Ekli dosyalar

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,346
10,237
118
Bana göre bu ağaçlarda ki işaretler doğaldır.Yani Kudrettendirler.
Ağaçlarda önemli mevzu vardır. En başta ağaca metal çakılması .Örneğin çarmıh çivisi veya kazıma işaret ki bunlar eşkiya veya yakın dönem olur. Haricinde ilgili işarete yakın örneğin bir yığma yanıbaşına dikilen kızılcık ağacı - üvez ağacı değişik isimlerle anılan yaban meyvesi veren bodur ağaçlar .Bir işarete yakın incir ağacı meşe ağacı vb. Ağaç ile mekan alakadar olmalı .
Ağacın üzerinde ki doğal çıkıntılar hariç ağaçta çakılı bir emare olmalı.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,346
10,237
118
Bu ağaçlarda ki duruma benzer oluşumlar şuan benim bahçemde ki ağaçlar da da vardır. Sen yine de kayalarda ki işaretlere arazide gayrı tabii duran oluşumlara yoğunlaş derim.

• Beğen
Tepkiler: Blue Ways

Blue Ways

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Tem 2020
172
235
48
Bana göre bu ağaçlarda ki işaretler doğaldır.Yani Kudrettendirler.
Ağaçlarda önemli mevzu vardır. En başta ağaca metal çakılması .Örneğin çarmıh çivisi veya kazıma işaret ki bunlar eşkiya veya yakın dönem olur. Haricinde ilgili işarete yakın örneğin bir yığma yanıbaşına dikilen kızılcık ağacı - üvez ağacı değişik isimlerle anılan yaban meyvesi veren bodur ağaçlar .Bir işarete yakın incir ağacı meşe ağacı vb. Ağaç ile mekan alakadar olmalı .
Ağacın üzerinde ki doğal çıkıntılar hariç ağaçta çakılı bir emare olmalı.
Anladım Ustam @R00T doğa ananın işçiliği
Dikkatimi Çekti bu işaretler sanki biri çizmiş gibi geldi ağacın damarları ile oynanmış gibi geldi ustam o yüzden paylaştım coban iside olablir belki ustam

Blue Ways

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Tem 2020
172
235
48
Bu ağaçlarda ki duruma benzer oluşumlar şuan benim bahçemde ki ağaçlar da da vardır. Sen yine de kayalarda ki işaretlere arazide gayrı tabii duran oluşumlara yoğunlaş derim.
Tamamdır Ustam @R00T saolasin bu bölge ile titiz bi şekilde ilgilenecem ustam bu bölgede ıhsallha umut doğar be Ustam dikkat çekici işaretlerin çoğu bu bölgede köprüler sunaklar vs ya nasip ıhsallha

• Beğen
Tepkiler: R00T