Ahlat ağacı

Nerdennereye

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamın aleyküm
Arkadaşlar iki hafta önce yaşadığım durumu anlatmak istiyorum yorumlarınızı da bekliyorum
Gözünüzde yaşlı bir Ahlat ağacı canlandırın ana gövde yerden yaklaşık 1 metre den sonra iki büyük dal ana gövde kalınlığına yakın çatal biçiminde yükseliyor çatal dallardan bir tanesi nde baş seviyesinde geniş bir alanda her yönden cihaz deliyor göz kontrolunda delik oğuk vb bir emare göremedik tek fikrimiz gövdeye isabet etmiş avcı fişekleri olabilir ama ağaçta Ahlat olunca aslında merakta ediyoruz sizlerin yorum ve tecrübelerini zi merak ediyorum

Son düzenleme:

Nerdennereye

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selam... ahlat denince ciddiye almak gerekir diye düşündüm ama düşündüğüm durum yok gibi... Ama ahlat 'ın olduğu yerler güzeldir iyi araştırmak gerek.. selâmetle
Sağol asın ustam dediğim gibi muhtemelen avcının kurşunları bizi yanıltıyor, çevresini ayrıca inceme yaparız inşallah hayırlı akşamlar

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Son dönem ermeni işlerine rum işlerine pek sarmam .Lakin medeniyet işi olunca dikkatimi çeker.En doğrusu şüphenizi giderin net değerli tespitleri için çevreyi az gezin imkan dahilinde.