Alakasiz yorum ve konular

Xstar34

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Eyl 2019
18
27
16
Yonetimdeki arkadaslara abiler amcalara ve kardeslere oncelikle selamlar rahatsiz oldugum bir sahis var rahatsizligim sahsin kendisi degil konulara yaptigi alakasiz yorumlarina vede alakasiz konularina bu sahis ayazma nickli uyemiz rica ediyorum bir kac konuda üslubu konusunda uyarildi fakat degismedi yaklasik bes aydir bu sitedeyim ve takip ediyorum konularinizi fakat konularla alakasi olmayan yorumlari vede sitenin amacina hizmet etmeyen konulariyla bu sahsin atilmasi kaanatindeyim bu benim gorusumdur vatfiz bilmem ne en son actigi konu defineyle ne alaka konu kirliligi yapiliyor gibime geliyor benmi cok paronayak oldum acaba yoksa sitenin amacindan sapmasina ugrasan ayazma ve onun gibi yeni uyeler mi turemeye basladi

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
17 Ocak 2019
764
2,252
98
Yonetimdeki arkadaslara abiler amcalara ve kardeslere oncelikle selamlar rahatsiz oldugum bir sahis var rahatsizligim sahsin kendisi degil konulara yaptigi alakasiz yorumlarina vede alakasiz konularina bu sahis ayazma nickli uyemiz rica ediyorum bir kac konuda üslubu konusunda uyarildi fakat degismedi yaklasik bes aydir bu sitedeyim ve takip ediyorum konularinizi fakat konularla alakasi olmayan yorumlari vede sitenin amacina hizmet etmeyen konulariyla bu sahsin atilmasi kaanatindeyim bu benim gorusumdur vatfiz bilmem ne en son actigi konu defineyle ne alaka konu kirliligi yapiliyor gibime geliyor benmi cok paronayak oldum acaba yoksa sitenin amacindan sapmasina ugrasan ayazma ve onun gibi yeni uyeler mi turemeye basladi
Xstar34 arkadaşim hassasiyetinizi anliyorum..Ayazma arkadasin iletisim kurma bicimi cogumuza garip geliyor...belki hep boyle ve normal olamiyor onuda bilmiyoruz...Sanirim bir iki yonetici ark. tarafindan bir uyari almisti bu alayci yaklasimlar icin...yonetim bu konuyu degerlendirecektir...

yalniz onca yıl bu sitelerdeyim böylesinide hic sahit olmamistim.. :) .bir üye bir baska uyenin uzaklastirma banlanma vesaire gibi bir temwnnide bulunmasi ve forumda konu acmasi...
tuhafima gitsede hosuma gitti...cok seslilik adina...kardes olmak adina...siteyi benimsemek adina...tesekkurlerimi sunarim..

Ayazma

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ocak 2019
205
440
68
Yukarda Allah var bende sizin bir kısmınızı normal görmüyorum nedenini düşündüm aşırı cin okuduğunuza bağladım.

Bigün cin konusunda savaş çıkarıp ertesi gün sürekli beğenen iltifatlar eden garip bi topluluk. Şimdi vatvize karşı çıktı yarın başka bi vatvizi çok beğenip iltifatlar yağdırırsınız.

Neyse. Root can harputluya selam olsun onların sayesine uğruyodum alın siteniz sizin olsun size bol cinler.

• Beğen
Tepkiler: R00T

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
17 Ocak 2019
764
2,252
98
Öncelikle Allah yukardadir asagidadir yanda sagda solda degildir...Allah mekandan ve zamandan münezzehtir...Ve Allaha mekan belirtmek küfürdür...siz o şarkilara turkulere bakmayin...bunu yazdim ki ustumuzden yükü atalım...
Ben ve biz bekledik ki
Benim kötu bir niyetim yok...aslinda dalga alay gecmiyorum...gunluk konusma tarzim bu...kimse yazdiklarima lutfen alinmasin...ama bundan sonra daha dikkatli olurum...kalbimiz temiz...
Acikcasi inan bu minvalde yazacagini bekledim...
Bu ayazma iyi bir arkadas belki kendi ifade edemedi...kucaklamak bize yakisir dediydim...
sasirdim...

balkaya34

Operatör
17 Mar 2019
2,562
3,430
118
Öncelikle Allah yukardadir asagidadir yanda sagda solda degildir...Allah mekandan ve zamandan münezzehtir...Ve Allaha mekan belirtmek küfürdür...siz o şarkilara turkulere bakmayin...bunu yazdim ki ustumuzden yükü atalım...
Ben ve biz bekledik ki
Benim kötu bir niyetim yok...aslinda dalga alay gecmiyorum...gunluk konusma tarzim bu...kimse yazdiklarima lutfen alinmasin...ama bundan sonra daha dikkatli olurum...kalbimiz temiz...
Acikcasi inan bu minvalde yazacagini bekledim...
Bu ayazma iyi bir arkadas belki kendi ifade edemedi...kucaklamak bize yakisir dediydim...
sasirdim...

Selam ustam : Yukarda ki yazıyı oku kaç satır yazı var ve kaç tane cin demiş, Bu adam normal değil kardeşim, vaktiz den filan bahsediyo, Durup dururken niye saçmalıyor, Intihar eden kız hakkında yazdığını okursaniz ordada cin den bahsediyor, Bu kişinin aramızda kalması uygun değil, Yinede Yönetim bilir, Saygılar

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
17 Ocak 2019
764
2,252
98
Selam ustam : Yukarda ki yazıyı oku kaç satır yazı var ve kaç tane cin demiş, Bu adam normal değil kardeşim, vaktiz den filan bahsediyo, Durup dururken niye saçmalıyor, Intihar eden kız hakkında yazdığını okursaniz ordada cin den bahsediyor, Bu kişinin aramızda kalması uygun değil, Yinede Yönetim bilir, Saygılar
Ben @balkaya34 ustami kırmam kıramam...ben benden yaşı büyük ustamdan onay aldim...gerekeni yaparim ve yapacam...lakin ısrarcı degilim...diger ustalarda ortak bir kararda karar kılsinlar...tavirlarini netlestirsinler...bani acarlarsa acsinlar ben sorun etmem...biz iyi niyetle adim attik..kalben müsterih ve mütmainiz...

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,289
5,289
118
Κερασούντα
Selamün aleyküm değerli ustalarım.Bu arkadaşın konulara yaptığı yorum ve yaklaşımı kelimenin tam anlamıyla uygun olmayan davranışlar.Onuda geçtim değerli balkaya34 ustama yaptığı saygısızlığın hiç bir özrü yok.Ancak biz bu arkadaşı şimdi banlarsak burada adaletli bir tutum olmaz.Nedeniyse burada bir ustamızın isteği üzerine bu konu gündeme gelmiş olması.Bizlerinde bu forumda sevmedikleri mutlaka vardır.Onun için şimdi banlarsak konuyu açan ustanın isteği doğrultusunda yapmış oluruz.Yarın ben,sen,onlar yada bizlerde bu konuya dayanarak ban istenilince ne yapacağız?Bunu göz önünde bulundurmak gerekli.Bunu adaletli bir site ve yönetim için yapmalıyız.Ancak bu aşamada uyarı verilir,eğer olmazsa gereği zaten yapılır.Allaha emanet olun değerli ustalarım.Selamlar.

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
1,598
4,129
118
♨️T A T V A N ♨️
defineavcilari.com
merhaba iyi akşamlar dilerim
hiç birsey hiç kimse

buranın amacından çıkmasına vesile olamaz :)
en tepeden en alt kademeye kadar herkes gozlenir
yeri zamanı gelince uyarilir
yeri zamanı gelince mukafaatlandirilir
yeri zamanı gelince tecelli edilir ...
bundan en ufak kuşkunuz endiseniz olmasın ...

size ve sahsiniza hakaret tahrik edici fevli tavır ve taciz edilmediği sürece kim ne yapıyorsa yapsın
müdahele etmek yerine ...

yazmış olduğu yorumun sol alt köşesindeki RAPOR,kutucuguna tıklayarak yönetime bırakın ;)

bu ve benzeri konularda herkes ayagini denk alirsa
burda her seferinde ifade ettigim gibi
cok deyerli dostlar ustalar mevcut
secim sizin
ya bu ustalardan mahrum olmayi secersiniz
yada bu ustalarla dost olmayi tercih edersiniz

HİÇ KİMSE VAZGEÇİLMEZ DEĞİLDİR...

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
1,598
4,129
118
♨️T A T V A N ♨️
defineavcilari.com
merhaba @balkaya34 ustam yahu az sabır sükunet
biz burda insanları kazanmanın peşindeyiz
her kapıda kapi yüzüne kapanırsa ne olur bu çocuğun hali
bizler yetişkin insanlarız be ustam
ceviz kabuğunu doldurmayacak sudan sebep mevzuatlar bunlar ...

bu tür mevzular ben ne zaman yetki biraksam ortaya çıkıyor ... ah @MendereS :mad:

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Nis 2019
373
1,225
98
Buda güzel bir konuymuş ))))
Milletce bir birimize hasta deli deme yolunda çok iyi gidiyoruz ))))

Evet hepimiz hastayız aslında, en akıllı en mantıklı olanımızda, en saçma şeylere konu açanımızda ve her şeye yaklaşımımızla, en çok begenilen baş tacı ustalarımızda, hiç bir şey bilmeyen üyelerimizde. Hastayız, problemliyiz ve sadece bununlada bitmeyip, Hasta oldugumuzu kabul etmeme hastasıyız ayrıca. Gün geçtikcede sayımız artıyor, bulaşıcı bu.

Ne kadar diploma alsakta, okumuş kıravatlı olsakta, gezinip her yerden bir meyve koparsakta, cahilligimiz artıyor çünkü aldıklarımız ögrendiklerimiz ters tepki yapıyor. Bu gün aklını bedavaya satanların çoguna bakın en üst makamlarda bilmem ne Profu bilmem ne doktoru, Aklını peynir ekmege bile satmıyor bunlar bedava. Ülkenin son girdigi kaos ortamında bunların kimi içerde çogu halâ yerinde. Örnek veriyorum sadece en akıllımız bile ne yaptıgını bilmiyor Alim bunlar yaw sözde.Şu Fetönün kuçagına düşmüş kıravatlılara bakınca aklım duruyor, Ülkeyi kime teslim etmişiz ve bunlar temizlense, beyni olmayan daha kaç kravatlı çıkacak bu Ülkede. Devlet gitmiş elden sen sitede bir saçma konuda kaldın ))))

Hastalıgımıza ne bir teşhiş koyabiliyoruz nede koyabilen var. Piskologa giden dahada delirir çünkü insanın Ruhu hasta iken Piskologun verdigi ilaç sadece unutmaya beyni durdurmaya yani bedene etki eder. Bir ara gittim baktım pikolog bendende deli )))))

İşin özü şuçlu biziz hepimiz Ruhumuzu unutup Nefse yenik düştük Vesselam. Tahammülsüzlük hiç bir şey olmasada çok daha fazla yayılacak. Virüsü çoktan aldık bile isteye isteye. Birde 5 G geliyorki degme bu milletin mallık haline. Kendimi ayırıp yazmıyorum haaa durumum ortada )))) Oturaklı Agır, Osmalı ne bir kadın ne bir Adam kalmadı. Kâmil arıyorum Kâmil yok kalmadı.

Deli de geç boş ver arkasında önünde bir şey arama. Yada çoban işte de bir kelimeyi düzgün yazamamış de )))) Gün çobanların günü kii en akıllı onlar kaldı.

Son düzenleme: