Alan tarama yapalım mı?

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Selamunaleykum yuregi gonlu güzel kardeşlerim, bu 2 ay önce bir ustamizin bilgi ve tecrübesi neticesinde, cok guzel bir sistem tarifi gordum. alan tarama için büyük umutlar bağlanmış güzel bir proje olduğuna inanarak, sizlerinde bu sistemi yaparak test etmenizi ve hatta değişik eklemeler yaparak geliştirmeye yardımcı olacağınıza inanıyorum,

kalhiyu ustayi izlemissinizdir, sağolsun ustamiz menfaat gozetmeden bu işin detaylarını bizlerle paylasmis, sadece korkusunun bunun ticarete dokulerek insanlarımızın mağdur edilmesinden korktuğunu belirtmiştir, ihtiyacimiz 2 harddisk cd si birde neodyum mıknatıs, yapıştırıcı, bunu birkaç ustamizla yaptık, şu an test asamasindayiz, şimdiden güzel sonuçlar verdi diyebilirim, sağolsun @mhmt82 ustamin bu konuda gayretleri hazırladığı sistem resimlerini sizlerle paylaşayım, isteyen YouTube'den kalhiyu ustanın alan tarama konusunu izleyebilirler.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Sistemin + - kısmını bulun, ilk önce toprak üstünde deneme yapın, üstteki miknatisin üstüne aramak istediğiniz metali veya boşluk için plastik boş şişeyi bırakın, üste gelecek kısmı işaretleyin, kısaca bu sistemin görevi, üst kısma bıraktığınız cismin manyetik frekansı arayıp buluyor, bu sistemin de çok test ile çözüme kavuşacagina inanıyorum, birde elimde küçük harddisk cd si var 2 tane, aynı sistemi yaparak Karslı mucidin arar bulur sistemi var, bu şekilde plastik bir tekli alan tarama çubuğu yaparak test etmeyi düşünüyorum, tek eksigim neodyum mıknatıs, internetten isteyeyim dedim, 50 adetten aşağı gondermiyorlarmis,

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Hatta bu sisteme elektronik bir devre veya ekleme ile güzel bir şey olacağına inanıyorum, elektronik ten anlayan kardeslerime burda iş düşüyor, inşallah bu konuda bilgili herkesin, elini taşın altına bırakarak elbirligi ile taşı yerine oturtacaz inşallah.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşlerim bu sistemin % 80-90 belkide % 100 garantili bir yöntem olduğunu sağolsun kalhiyu ustam söylüyor, bizde bizde bunun teyidi için testlere başlayalım, kimse kimseden menfaat beklemeden bunu yapın deneyin, harddisk bulamayan iki tane cep aynası veya camcida kestreceginiz yuvarlak veya kare iki ayna ile deneyebilirsiniz, alın size 5000-10.000-20.000 tl lik cihaz sakın suphelenmeyin olumsuz düşünmeyin sadece deneyin.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
İnşaAllah içimizden birileri yaparda dener.Sonra bizlere öncü olurlar.

REİS

Moderatör
Süper Moderatör
ROOT Ustam ben bunu 1 ay önce yaptım aynısını bunu yapan ustamı seyrettim ve şu anda araziye onla çıkıyoruz
önce yere koyuyoruz sağ el dışarıda kalacak şekilde etrafında 3 kere dönüyorsun önce yön buluyorsun sonra bir iple boynuna geçirip göğsünde ilerliyorsun çubuklarla şu an çalışmalar devam ediyor .

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Birde argeci selim ustanın yaptığı alan tarama var, komple plastik olması gerekir, hatta rulman bile plastik olmalı, birde cep telefonuna yüklenen frekans sound generators programı var, onu cep telefonuna yükleyip bu alan taramanin üzerine monte ettiğimde, önceki test alanında 15 civarı tesbit yeri yarıya düştü, işte bunu anlamak için uğraş veriyorum, inşallah sizlerde fazla para vermeden kendi elemeginizi deneyin gorun,

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Umarım bir gün harputlu ustam aynısından yapar şağülle bana da gönderir :Dİşin espirisi tabi bu. Öyle bir niyetim yok.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşlerim ustaların tavsiyesi, kimsenin cihazına cafcaflı çubuğuna ihtiyacınız yok, yapacağınız 5 tl lik 1 mt pirinç kaynak teli, veya 2 adet kaynakcidan alacağınız kaynak elektrodu, birde yukardaki alan tarama olarak yaptığımız bu sistemden biri,

benimde neodyum miknatislarim yeni geldi, 80 tl tuttu hepsi, baksan bu zamana kadar yaptığım masraf bayağı bir miktar oldu, sonuçta bizimki Arge öğrenme öğrendiğini öğretme, hani birileri Allah cc razı olsun desin yeter, burda onlarca insan kulağını bana vermiş haber bilgi bekliyor, sitemizde kimse kimseyi tanımıyor bilmiyor, sonuçta bu vatan bu millet bizim ümmet bizim,

bazen sövüp saydığınız Ermeni bile bizim, bizlere sanatı sanatkarligi ogrettiler, güzel olan faydalı işleri ogrettiler, Ermeni de kandırılmış olsada nankörlük ihanet yapmış olsada bizim ülkemizin bir parçası onlar, ve bu aradiklarimizda onların değil birçoğu, onların bulup sahiplendigi eski dönem degerlileri aradiklarimiz,

hani Ermeni birine sormuşlar, neden Biz o kadar arayipta bulamıyoruz, dediği, altın altını sever, yüreği altın gibi değerli kıymetli sevgi dolu olanları sever altın, Allah cc Ermeniden sizden bizden ve tüm inanan ümmetten razi olsun inşallah

balkaya34

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum yuregi gonlu güzel kardeşlerim, bu 2 ay önce bir ustamizin bilgi ve tecrübesi neticesinde, alan tarama için büyük umutlar bağlanmış güzel bir proje olduğuna inanarak, sizlerinde bu sistemi yaparak test etmenizi ve hatta değişik eklemeler yaparak geliştirmeye yardımcı olacağınıza inanıyorum,

kalhiyu ustayi izlemissinizdir, sağolsun ustamiz menfaat gozetmeden bu işin detaylarını bizlerle paylasmis, sadece korkusunun bunun ticarete dokulerek insanlarımızın mağdur edilmesinden korktuğunu belirtmiştir, ihtiyacimiz 2 harddisk cd si birde neodyum mıknatıs, yapıştırıcı, bunu birkaç ustamizla yaptık, şu an test asamasindayiz, şimdiden güzel sonuçlar verdi diyebilirim, sağolsun @mhmt82 ustamin bu konuda gayretleri hazırladığı sistem resimlerini sizlerle paylaşayım, isteyen YouTube'den kalhiyu ustanın alan tarama konusunu izleyebilirler.
Selam ustam , Şu an pc harddisk cd siyle yapılan o işi tamamlamak üzereyim.
Yalniz bununla çalışacak birde Çubuk yapmak gerekiyor onunda hazırlığı içindeyim, ve Icerik malzemelerinide tamamladım, önce mıknatıslı cd işini bir bitirip sonrada çubuk.yapacagim ve artık kimseye muhtaç olmayacagimALLAH izinverirse

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@balkaya34 ustam % 80-90 bir başarı hiçbir dedektör firması veya çubuk satıcısı bile vermiyor, ustam işimiz gücümüz bu sistem olsunki bizden haber bekleyen garibanlari sevindirelim inşallah.
Selam ustam , Şu an pc harddisk cd siyle yapılan o işi tamamlamak üzereyim.
Yalniz bununla çalışacak birde Çubuk yapmak gerekiyor onunda hazırlığı içindeyim, ve Icerik malzemelerinide tamamladım, önce mıknatıslı cd işini bir bitirip sonrada çubuk.yapacagim ve artık kimseye muhtaç olmayacagimALLAH izinverirse

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Yapın kullanın Allah Kerimdir.Öncelik sizindir.Ben sizlere Allahdan başarı diliyorum ve dua ediyorum.İçtenlikle hemde.

balkaya34

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH dualarınızı kabul eylesin İNŞALLAH
Yapın kullanın Allah Kerimdir.Öncelik sizindir.Ben sizlere Allahdan başarı diliyorum ve dua ediyorum.İçtenlikle hemde.
Selam arkadaşlar : Birinci işimiz olan harddisk işini tamamladım, yalnız ancak 4 sıra.miknatız yapabildim çok.güclü miknatız, ve biraz büyük olması 5 adet olmasına imkan vermedi aniden mermi gibi fırlıyor elimizi parçalayacak nerdeyse, onun için 4 x 2 = 8 adet kullandık yani iki iki kullandım.Simdi sıra çubukta bana nasıl.bir Çubuk tavsiye edersiniz. Tecrübenizden yararlanmak isterim. Tabii eğer mümkünse.

balkaya34

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Hatta bu sisteme elektronik bir devre veya ekleme ile güzel bir şey olacağına inanıyorum, elektronik ten anlayan kardeslerime burda iş düşüyor, inşallah bu konuda bilgili herkesin, elini taşın altına bırakarak elbirligi ile taşı yerine oturtacaz inşallah.
Selam ustam : Yapdığım işin resmini yükledim olmuşmu acaba

Üst Alt