Alan tarama yapalım mı?

infilaQ

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sef er usta konuya dışardan bakan biriyim belki haklı olarak kendini savunuyorsundur belki
ancak önce dayının mağduriyetini gidermeye çalışman gerekmez mi biraz önce yazdığın insanlığın Müslümanlığın gereği değilmidir.önce zulüm ortadan kalksın sonra durumunu izah edersin.ben tasfiye ettim sebep oldum benim ilişkim bu kadar dı dersin.
Buraya yazacağına dayıyı mağdur edenlere yaz.hoşlanmayacaksın belki yazımdan ancak bahsedilen çubuğu anlattığın yazıların var birde mağdur dayımız ne düşünsün insanlar önce reklamı yapıldı sonra satışı birde iade edilen çubuğun parasını ödemediler demezler mi.
Mümkün olduğu kadar hüsnü zan ile yaklaşmaya çalıştım .yineliyorum öncelik dayımızın mağduriyetinin giderilmesi dir

balkaya34

Moderatör
Süper Moderatör
Bu adı geçen ve çubukları yapıp dağıtan kişi youtube de videoları olan arkeolive adlı kişi, hepimiz yazalım orayada bakalım ne olacak, akşam vakti üzüldüm yine şu çubuk alım satım işine.

Selam Harputlu üstadım : Hakem heyeti kararını buraya koyorum, mahkeme Magnezyum çubukların parasının iyadesine karar verdi, Bu karar milleti altın bulan çubuklar diye kandırıp paralarını çarpan hainlere karşı emsal teşkil edecek karar. Fakat bu siteye ekleyemiyorum , site kabul etmiyor, Saygılar,

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Balkaya ustam hoşgeldiniz.Nasıl eklenmiyor ki.Resim olarak mı ekleyecektiniz.Diğer site ile sistemimiz aynıdır .Aynı sistemi kullanmaktayız.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Sevindim abi senin adına. Keşke şu çubuk işine para vermeden bizlere bir sorulsa. Inşallah bir daha kimse üzülmesin.

Üst Alt