Alan tarama yapalım mı?

infilaQ

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Ocak 2019
410
920
98
Sef er usta konuya dışardan bakan biriyim belki haklı olarak kendini savunuyorsundur belki
ancak önce dayının mağduriyetini gidermeye çalışman gerekmez mi biraz önce yazdığın insanlığın Müslümanlığın gereği değilmidir.önce zulüm ortadan kalksın sonra durumunu izah edersin.ben tasfiye ettim sebep oldum benim ilişkim bu kadar dı dersin.
Buraya yazacağına dayıyı mağdur edenlere yaz.hoşlanmayacaksın belki yazımdan ancak bahsedilen çubuğu anlattığın yazıların var birde mağdur dayımız ne düşünsün insanlar önce reklamı yapıldı sonra satışı birde iade edilen çubuğun parasını ödemediler demezler mi.
Mümkün olduğu kadar hüsnü zan ile yaklaşmaya çalıştım .yineliyorum öncelik dayımızın mağduriyetinin giderilmesi dir

balkaya34

Moderatör
Moderatör
17 Mar 2019
2,072
2,616
118
Bu adı geçen ve çubukları yapıp dağıtan kişi youtube de videoları olan arkeolive adlı kişi, hepimiz yazalım orayada bakalım ne olacak, akşam vakti üzüldüm yine şu çubuk alım satım işine.

Selam Harputlu üstadım : Hakem heyeti kararını buraya koyorum, mahkeme Magnezyum çubukların parasının iyadesine karar verdi, Bu karar milleti altın bulan çubuklar diye kandırıp paralarını çarpan hainlere karşı emsal teşkil edecek karar. Fakat bu siteye ekleyemiyorum , site kabul etmiyor, Saygılar,

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
3,879
6,855
118
Balkaya ustam hoşgeldiniz.Nasıl eklenmiyor ki.Resim olarak mı ekleyecektiniz.Diğer site ile sistemimiz aynıdır .Aynı sistemi kullanmaktayız.

balkaya34

Moderatör
Moderatör
17 Mar 2019
2,072
2,616
118
Bu sitede bazı resimleri yükleyemiyorum nedenini bilemedim

harputlu

ALEMDAR
Süper Moderatör
16 Ocak 2019
1,990
4,637
118
Sevindim abi senin adına. Keşke şu çubuk işine para vermeden bizlere bir sorulsa. Inşallah bir daha kimse üzülmesin.

harputlu

ALEMDAR
Süper Moderatör
16 Ocak 2019
1,990
4,637
118
Burdaki yöntemleri deneyip tecrübe sahibi olan varmı.

infilaQ

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Ocak 2019
410
920
98
Selam Harputlu üstadım : Hakem heyeti kararını buraya koyorum, mahkeme Magnezyum çubukların parasının iyadesine karar verdi, Bu karar milleti altın bulan çubuklar diye kandırıp paralarını çarpan hainlere karşı emsal teşkil edecek karar. Fakat bu siteye ekleyemiyorum , site kabul etmiyor, Saygılar,
:) maşaallah dayı
Çok sevindim utanarak yüzleri kızarmayanların yüzlerinde tokat kızarıklığı olmuştur inşaallah.

Misafir

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
24 Mar 2020
4
4
6
Ustalarım yazılarınızı okuyor birçok şeyler öğreniyoruz teşekkürler hepinize tesadüfen çubukllarla bende yaparım diye arkadaşa kendimi kanıtlamak arzusu ile başladı kendimce eğlenceli buldum hoş bir duygu ilk çubuk çok marifetliydi öyle şu bu değil bildiğimiz paslanmaz tel diyorlar ondan kıvırdım ölçü yok herşeyi evde o akşam yerini buldum sonra okudukça forumları çubuğu kısaltım herşey bozuldu aynı ölçü yaptım aynı tel alarak olmadı tam saçma bu işler dedim uğraşmam tesadüf yine gittim eskicide baktım iki tel parçası var aldım farklı bu biraz çelik var galiba ama tam değil mıknatıs tutuyor neyse şimdi herşeyi ayırabiliyor (inşallah) benim sorularım da var ama çok ince ayrıntı saçma da olur mu olur zamanla yazar fikirlerinizi almak isterim her bilgi değerlidir benim için mesela 22 ayar yüzüğe neden karışım demiyor benim çubuklar yani iki veya daha fazla metal birleşimlerine x yaparken buna yapmıyor

Misafir

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
24 Mar 2020
4
4
6
Ustam ben şöyle anlatayım tüm metaller gümüş dahil sol kapanıp üzerine sağ kapanıyor altın karışımı olmayan metal gruplarına x çarpı yaparken altına sağ kapatıp sol kapama içinde altın karışımına burası çok bence can alıcı sağ kapatıp sol düz kalıyor onun için mineral ide önemsemiyorum niye çünkü sağ ve üstüne sol kapanırsa herşey bitmiştir öbür türlü altın olsada bakmam diye kendimce fikrim var boşlukta 180 derece açılım veriyor zaten boşluk kafama hiç takılımıyor basit bir olay benim tek ilerleme kaydettiğim nokta elimde altınla çubuk tutardım şimdi şükür ona da ihtiyaç yok bendeki çubuklar diyorum ya 1 m desem bana gülersiniz bende hoşnut değilim sıkıntı taşımak kısaltım olmadı kısaltım olmadı birdaha kısaltım olmadı 10cm kadar düştüm olmadı düştükçe özelliğini yitirdi şimdi aynı uzunlukta devam geçen arkadaş almış 1500 liraya kullandım yerdeki makası demirin bile göstermedi garip ama böyle işte diyelim başka bir metal var cinsi ne bulmak sorun mu evet sorun her bir metali sağ elime alıp bakmam gerekiyor zaten bu da önemsiz hangi metal var altın yoksa bize ne