Alan tarama yapalimmi,

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@balkaya34 ustam içi dolu olsun, içeriklere dikkat et nasıl ne kadar birakilacagini öğrendin, hiç bir yalan dolan kandirmaca, hak yeme olayı olmadığından birde bunu deneyelim, biliyorsun @Aliömer usta ve @BulursamKader25 bayram ustalarimizin hakkı çok bizde, her sistem her vücut yapısında calismayabilir, mesela mineral elemede dikkat edersek bentonit veya diğer mineral eleme yöntemlerini uygulamadanda direk çubukla eleyebiliyoruz.
Selam ustam : Içi dolu çubuklu Yoksa borumu olsun

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Ustaların verdiği bilgide, mesela 50-100 mt uzaktan çubuk yön aldı, ilerledin hedefe üzerine gittiğinde ya altın ya gümüş yada bakır bronz değerli metal işareti verdiğinde, çubukları birbirine yakınlaştır uzaklaştır, aşağı indir, yukarı kaldır, göğüs hizana veya bel hizana getirdiginde eğer çubuk verdiği işareti bozuyorsa demekki ordaki mineraldir, yok işaret bozmazsa bilinki büyük ihtimalle bulduğunuz aradığınızdir, ondan sonra diğer testlere geçebilirsiniz, çünkü insan vücudu en güzel mineral eleme sistemidir, yeterki kullanmayı bil, dedektör neki, dedektör dediğin kul yapısı yalan dolan film firildak, Allah cc yapısı ise sonsuz bir güç, yeterki öğren gücünü.

balkaya34

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Ustaların verdiği bilgide, mesela 50-100 mt uzaktan çubuk yön aldı, ilerledin hedefe üzerine gittiğinde ya altın ya gümüş yada bakır bronz değerli metal işareti verdiğinde, çubukları birbirine yakınlaştır uzaklaştır, aşağı indir, yukarı kaldır, göğüs hizana veya bel hizana getirdiginde eğer çubuk verdiği işareti bozuyorsa demekki ordaki mineraldir, yok işaret bozmazsa bilinki büyük ihtimalle bulduğunuz aradığınızdir, ondan sonra diğer testlere geçebilirsiniz, çünkü insan vücudu en güzel mineral eleme sistemidir, yeterki kullanmayı bil, dedektör neki, dedektör dediğin kul yapısı yalan dolan film firildak, Allah cc yapısı ise sonsuz bir güç, yeterki öğren gücünü.
Selam ustam : Zaman zaman yardımıza baş vuracağım bildik bu adamdan demezseniz, selamlar saygılar

balkaya34

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Sistemin + - kısmını bulun, ilk önce toprak üstünde deneme yapın, üstteki miknatisin üstüne aramak istediğiniz metali veya boşluk için plastik boş şişeyi bırakın, üste gelecek kısmı işaretleyin, kısaca bu sistemin görevi, üst kısma bıraktığınız cismin manyetik frekansı arayıp buluyor, bu sistemin de çok test ile çözüme kavuşacagina inanıyorum, birde elimde küçük harddisk cd si var 2 tane, aynı sistemi yaparak Karslı mucidin arar bulur sistemi var, bu şekilde plastik bir tekli alan tarama çubuğu yaparak test etmeyi düşünüyorum, tek eksigim neodyum mıknatıs, internetten isteyeyim dedim, 50 adetten aşağı gondermiyorlarmis,
Selam ustam: 50 adetten az olursa gondermiyor demissin hayir oyle birsey yok , Hepsi burada.com dan D20x5 tipi minyum mıknatıslar var ve bunlar kaç adet istersen alırsın ben 6 lı bir paket getirdim bana harddisk arası kapalı gorundu, sonra bir 6 daha istedim geldi ve yapdım orta kapagada D35x5 istedim geldi ve yapdım

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Hepsi burada biraz pahalı gönderiyor kardeşim
Selam ustam: 50 adetten az olursa gondermiyor demissin hayir oyle birsey yok , Hepsi burada.com dan D20x5 tipi minyum mıknatıslar var ve bunlar kaç adet istersen alırsın ben 6 lı bir paket getirdim bana harddisk arası kapalı gorundu, sonra bir 6 daha istedim geldi ve yapdım orta kapagada D35x5 istedim geldi ve yapdım

balkaya34

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Selam ustam : Bu gün 1 metre sarı çubuk aldım 4 mm . Büklüm yerinden sonra kalan çubuk uzunluğu 36,5 olarak kestik.
( L ) yapdık. Şimdi elcek ve rulman isi kaldı . Onuda yine yarin bakacagiz.

ALPARSLAN

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bu hdd deki cd olayı yıllardır var.Ben bu işe ilk başladığım zamanlar aynı bu şekilde mıknatıs lı hdd ile krom şakülü elektronik sistem entegresi ile bütünleyip müthiş sonuçlar almıştım.

Müdür

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bu hdd deki cd olayı yıllardır var.Ben bu işe ilk başladığım zamanlar aynı bu şekilde mıknatıs lı hdd ile krom şakülü elektronik sistem entegresi ile bütünleyip müthiş sonuçlar almıştım.
Ustam tecrübe nize istinaden 1-2 sorum olacak
1.si hdd leri tesbit edilen noktaları doğrulamak için mi yere koyup kullanıyoruz yoksa elimizde dolaşarak kullanabiliyorsunuz.
2.sorum çubuk nasıl olmalı yoksa şakülü olmalı teşekkürler

ALPARSLAN

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam tecrübe nize istinaden 1-2 sorum olacak
1.si hdd leri tesbit edilen noktaları doğrulamak için mi yere koyup kullanıyoruz yoksa elimizde dolaşarak kullanabiliyorsunuz.
2.sorum çubuk nasıl olmalı yoksa şakülü olmalı teşekkürler
Sevgili ustam normal kullanımı hdd yi yere koyuyoruz.HDD nin altındaki toprağı biraz ıslatın.HDD yi koyun sağ ve sol elinizde değerli arayacaksanız krom cubuk olacak normal kurun ve sağdan sola doğru etrafında 6 tur atın değerli sinyali aldığınızda hdd yi boynunuza asıp hedefe doğru gidin olay bu mübarek.

Müdür

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili ustam normal kullanımı hdd yi yere koyuyoruz.HDD nin altındaki toprağı biraz ıslatın.HDD yi koyun sağ ve sol elinizde değerli arayacaksanız krom cubuk olacak normal kurun ve sağdan sola doğru etrafında 6 tur atın değerli sinyali aldığınızda hdd yi boynunuza asıp hedefe doğru gidin olay bu mübarek.
Ustam cahilliğime mazur gör bu işlere aramalara merak salıp başlayalı 5 ay oldu burada o kadar çok bilgi akışı varki takip etmek te zorlanıyom teşekkürler bilgiler için

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@Müdür ustam Estağfurullah, sen soracaksin biz soracazki öğrenelim, gerçekten ciddi ciddi hayatımıza girdi bu sistem diyebilirim, birde bugün dahil gittiğim bir yerde 3 tane cihazla tesbit edilen bir yeri bende teyit ettim, hdd sistem ve 4 mm pirinç ve 1 cm çelik çubukla teyit ettim, bence deneyin derim ustam, çok çok alacağınız bir çift çubuk ve mıknatıs, gerçekten güven verdi bugün yine, Kasım usta ve diğer bilgi veren ustaların Allah cc razi olsun.
Ustam cahilliğime mazur gör bu işlere aramalara merak salıp başlayalı 5 ay oldu burada o kadar çok bilgi akışı varki takip etmek te zorlanıyom teşekkürler bilgiler için

ALPARSLAN

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
@Müdür ustam Estağfurullah, sen soracaksin biz soracazki öğrenelim, gerçekten ciddi ciddi hayatımıza girdi bu sistem diyebilirim, birde bugün dahil gittiğim bir yerde 3 tane cihazla tesbit edilen bir yeri bende teyit ettim, hdd sistem ve 4 mm pirinç ve 1 cm çelik çubukla teyit ettim, bence deneyin derim ustam, çok çok alacağınız bir çift çubuk ve mıknatıs, gerçekten güven verdi bugün yine, Kasım usta ve diğer bilgi veren ustaların Allah cc razi olsun.
Aynen @harputlu güzel dedin.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@ALPARSLAN güzel kardeşim bildiğin becerin yöntemin ne varsa, konu açarak üyelere anlat öğret ki, insanlara üyelere bir faydan olsun, madem şu hdd sistemi yıllardır varsa neden sadece kalhiyu usta anlatıyor,

Üst Alt