Alparslan usta hakkında son yazı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

musagürbüz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Ara 2019
11
20
6
Bize koyun gibi meliyorsun diyenlere sizde eşşek gibi anırıyorsunuz aynı şeyleri tekrarlıyor ve hala geçmişte olanları doğruyu bilmeden konuşuyorsunuz.Bizler ondan yardım görenler iyilik yaptı diyoruz siz kötü diyorsunuz zaten devamli kendiniz ile çelişiyorsunuz.Bu adam size fazla gelmiş ki hala kin kusuluyor boş işlerin boş insanları 3 , 5 kişi den başka konuşan yok bu lafım onlara zaten tüm foruma değil.Sayın moderatörlerim bu son sözüm bu konuda diğer konuda ben cevap yazmadan kapatılmış söz hakkımı kullanıyor ve artık diğer hesabımdan girmeye başlıyorum foruma.Bu mesajımı silmeyin ama konuyu isterseniz kapatırsınız.Kim ne derse desin 3 , 5 adamın lafı ile kimse kimseyi hor görmedi arkadaşlar sağolsun sitenin ağır toplarından dahi Alparslan ustaya ulaşanlar var destekçi çok millet gördü gerçeği hizmeti ustanın konularının bir tanesine yakınını açamayan kopyala yapıştır Tayfası siz faydasız adamlarsınız hocanın dediği gibi Sanal dünyanın Sanal adamları

Herkese selamlar bu yazım tüm foruma değil 3 , 5 haddini bilmez anıran arkadaşa ben bu hesaptan çıkar hadi herkese bol pazarlar

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
303
645
98
kurban olduğum yaradan hikmetine sual olmaz.
beşerdir şaşar ne kadar doğru yazdigimi yazınız ile onayladıgınız için saolun
kelle başı kaç hesabınız var :)
bir insan yeni üyelikler açıp neden aynı şeyleri yazmak ister ki ...
yeni hesaplar açıp yazınca fazla mi görüneceginizi zannediyorsunuz
veya böyle bi şeye neden ihtiyaç duyuyorsunuz bu bile karakterlerinizin ne olduğunu göstermekte...
hadi canım sürüne...

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
303
645
98
ve son olarak insanlar burada arşivlerini paylaşıyor emeğinize sağlık diyeceğinize hala zatınızın güzellemesi yapıp kopyala yapıştır diyorsunuz en doğrusu sizsiniz ...

kabakburgiba

Moderatör
Süper Moderatör
4 Ağu 2019
203
563
98
@musagürbüz.kendi kendinizin avukatlığınımı yapıyorsunuz.nedir anlayamadım.bırak o usta kendini savunsun.aciz bi insan mı ki.. not = bu arkadaşımızı bizler diğer siteden tanıyoruz.ordan biliyoruz.sana faydası oldu ise,teşekkür et bırak.uzatma.birileri susuyorsa,bırak sussunlar.birşeyler vaad edip insanları kandırmaya yönelik,aldatmaya yönelik,temiz ve saf duygularına yönelik istismarlar olursa tabiki birileri karşı çıkacaktır.ben susma hakkımı kullandım. ****???? TEŞEKKÜR EDERİM.

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
1,606
4,140
118
♨️T A T V A N ♨️
defineavcilari.com
@musagürbüz.kendi kendinizin avukatlığınımı yapıyorsunuz.nedir anlayamadım.bırak o usta kendini savunsun.aciz bi insan mı ki.. not = bu arkadaşımızı bizler diğer siteden tanıyoruz.ordan biliyoruz.sana faydası oldu ise,teşekkür et bırak.uzatma.birileri susuyorsa,bırak sussunlar.birşeyler vaad edip insanları kandırmaya yönelik,aldatmaya yönelik,temiz ve saf duygularına yönelik istismarlar olursa tabiki birileri karşı çıkacaktır.ben susma hakkımı kullandım. ****???? TEŞEKKÜR EDERİM.
dun akşamdan beri bekledim eee ama bir yere kadar ...
gider ayak bunu yapmasaydim içime dert olacaktı
@kabakburgiba ustam ne güzel tesis koymuş
Ama sen adam olmazsın belki dedim bı ihtimal dedim kendini haklarsin zikirullah dedim ama yok
sen bir nikle gülücük 10 niklede illegal alavere dalevere peşindesin
sen benim nazarımda 1 NUMARALİ NİTELİKLİ DOLANDİRİCİSİN BUNU ANLADİM
İSPATİ VE SAHİTLERİDE COK ...!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...