alparslan zikrullah usta hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

musagürbüz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba ben musa alparslan ustayı definesohbetindeki zikrullah nikinden beri tanırım ve takipçisiyim burada son zamanlardaki olan bitene bir müslüman olarak üzülüyor ve kahır oluyorum alparslan usta cihaz sözü vermişti tepkiler oldu daha sonra bunu iptal etti bu yalan değil onun kendi tercihidir kimseye hesap vermek zorunda değil burada tüm konulara bakıyorum onun açtığı ve yazdığı tılsım iptalleri uyanık istihareler ilmi yazılar yazmış bunlar bile insanlara biz hizmet ve bakıyorum öyle yalan ve dolan da yok adama yalancı damgası vuruyorsunuz ilim adamı olduğu her yazılarından belli ayrıca kimseden para talep etmemiş bir iş yapmamış kimse diyemiyor beni dolandırdı rıskımı çaldı falan diye kimse kusura bakmasın burada da kimseye öyle sözler vermemiş inşallah diyor iyi niyetlerini dile getirmiş tüm yazılarında şu netki onun konuları ve yazıları birçok kişide olmayan bir cevherin varlığını gösteriyor insanlar konulardan faydalanıyor bende faydalandım sonucta aldım özel mesajlardan ona numaranı ver arayayım dedim ben bulurum seni dedi benimkini aldı daha bir defa aramadı bir kaç kişiye sordum herkeste öyle hocam bana bak halim nasıl dedim anne adı doğum tarihi vereyim dedim daha önce bir cinceye vermiştim bakmıştı bu şekilde bana dediki kardeşim o bilgiler ile cinciler bakar isim soy isim yeterli dedi ve bana her sorunumu beni tanır gibi söyledi reçete yazdı şuan çok iyiyim sen ona başvurup yardım aldın mı ona danıştınmı kendisi her zaman bende bir şey yok diyor ben hiç zararını görmedim kimseyede zarar vermedi ona çok yüklendiler zaten hersey belli oluyor neyse yazacak çok şey var ama gerek yok ben ona dedim hocam mürşidim ol bana aynen şunu dedi bizde o haller yok yetki yok dedi

iyilik yapan insanları desteklemek şart kötü heryer de çünkü

ama ustanın bir kötü huyu var çok net açıklayıcı noktalara pek deyinmiyor insanlar da meraklanıyor sonra olan onun konulara oluyor ben sordum ona neden böyle diye "" nasipte bir sır vardır nasip heryere uzanandır sırrı vurursan açığa talip nice ölçülür "" dedi bana çok manalı bir laf derinden düşündürdü beni

neyse çok uzatmayayım içimden geleni yazdım buraya burada herkes onun için özgürce yazıp çiziyor tanımadığı halde herhalde adalet varsa bu forumda bu konu kalır biraz düşünür insanlar sonuçta müslümanız bu yazdıklarımızda amel defterine işliyor çok düşünüp doğru yazmak lazım alparslan usta inşallah yardımcı olmaya devam edersin seninde işlerin yoğun hakkını helal et

sizlerin ona yüklenmesi kotulemesi onun yanlış biri olduğunu göstermez allah da onu biliyor yardım alanlarda ondan faydalananlarda

bu arada forum çok güzel bilgiler güzel inşallah anlayışlı insan sayısı da çoğalır aile oluruz

Son düzenleme:

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
öncelikle zikrullah ustanıza yalancı diyen benim ve yineliyorum kendisi benim gözümde hala da öyledir...
evet kişinin kendi tercihidir paylaşmak istediğini paylaşır paylaşmak istemediğini paylaşmaz buna da kimse birşey diyemez zaten o mevzuda birşey denildiği de yok.
ustanız kaç kişiye bir takım şeylerin sözünü verdi ve hiç birinin arkasında durmadı ve söz verdiği insanlar bunu dile getirince açıklama yapmak yerine hep kaçtı en son gönül eri ile tartışarak diğer yerde üyeliğini sonlandırdı.
burada andlar yeminler içerek yine iddalarda bulundu ve balon misali yine arkası boş çıktı.
bu arkadaş keşke buraya geldiğinde ve kendisine ikaz ve uyarıda bulunduğunda keşke açık ve net cevap verip açıklama yapsaydı bizde iyi niyetini görse idil.
ustanız zaten reçetelerinizi özelden yazıyor buradan kendine yakın biri aracılığıyla açın bi watsapp grubu devam edin neden ısrarla burada yapılmak isteniyor reklama mi ihtiyacı var ustanızın açsın kendine bi sayfa orada kendi kurallarına göre kendi yapsın bi kişi 10 tane yeni hesap açıp zikrullah diyor yeni moda sanırım...

musagürbüz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
öncelikle zikrullah ustanıza yalancı diyen benim ve yineliyorum kendisi benim gözümde hala da öyledir...
evet kişinin kendi tercihidir paylaşmak istediğini paylaşır paylaşmak istemediğini paylaşmaz buna da kimse birşey diyemez zaten o mevzuda birşey denildiği de yok.
ustanız kaç kişiye bir takım şeylerin sözünü verdi ve hiç birinin arkasında durmadı ve söz verdiği insanlar bunu dile getirince açıklama yapmak yerine hep kaçtı en son gönül eri ile tartışarak diğer yerde üyeliğini sonlandırdı.
burada andlar yeminler içerek yine iddalarda bulundu ve balon misali yine arkası boş çıktı.
bu arkadaş keşke buraya geldiğinde ve kendisine ikaz ve uyarıda bulunduğunda keşke açık ve net cevap verip açıklama yapsaydı bizde iyi niyetini görse idil.
ustanız zaten reçetelerinizi özelden yazıyor buradan kendine yakın biri aracılığıyla açın bi watsapp grubu devam edin neden ısrarla burada yapılmak isteniyor reklama mi ihtiyacı var ustanızın açsın kendine bi sayfa orada kendi kurallarına göre kendi yapsın bi kişi 10 tane yeni hesap açıp zikrullah diyor yeni moda sanırım...
Beyfendi polimiğe girmeye gerek duymuyorum ben yaşadığımı yazdım birçok insanda sohbete ve burada aynı şeyi düşünüyor fakat ses çıkartmıyoruz kimin ne dediği önemli değil insanlara faydalı ve bilgili bir insan çokta yardımcı oluyor kimsenin kimseyi reklam ettiği yok sizi tanımam etmem ama sizin konuşma hakkınız var ise tabiki bende yaşadığımı yazarım ve savunurum olanı yazdım sizin iddianızda onu reklam etmektir bir anlamda fakat kimsenin böyle bir derdi yok o yüzden yalan falan bunlar balon laflar paylaşımlar ortada biri saldırır biri savunur bu hep böyle gider kazanan savunanlardır allah her şeyi görüyor biliyor realist olmak elimizdeki veriler ile olaya büsbütün bakmak lazım yoksa sen beni kırmışsın ben seni kırmışım bunun sonu olmadığı gibi ne gerek var nede bu mesuliyete girelim herkesin düşünce özgürlüğü var yazma özgürlüğü var herkesi seven var sevmeyen var yararlanmak isteyen var istemeyen var burasıda sanal alem olduğundan kimsenin elinden kimseye zarar gelmez denilmemeli gören Allah var bu işler çok titizlik isteyen durumlar dikkat etmek gerekir

Saygılarımı sunarım hayırlı akşamlar ekstra ekstra yazmayacağım bu bu konuda son yazım yaşadıklarım

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Beyfendi polimiğe girmeye gerek duymuyorum ben yaşadığımı yazdım birçok insanda sohbete ve burada aynı şeyi düşünüyor fakat ses çıkartmıyoruz kimin ne dediği önemli değil insanlara faydalı ve bilgili bir insan çokta yardımcı oluyor kimsenin kimseyi reklam ettiği yok sizi tanımam etmem ama sizin konuşma hakkınız var ise tabiki bende yaşadığımı yazarım ve savunurum olanı yazdım sizin iddianızda onu reklam etmektir bir anlamda fakat kimsenin böyle bir derdi yok o yüzden yalan falan bunlar balon laflar paylaşımlar ortada biri saldırır biri savunur bu hep böyle gider kazanan savunanlardır allah her şeyi görüyor biliyor realist olmak elimizdeki veriler ile olaya büsbütün bakmak lazım yoksa sen beni kırmışsın ben seni kırmışım bunun sonu olmadığı gibi ne gerek var nede bu mesuliyete girelim herkesin düşünce özgürlüğü var yazma özgürlüğü var herkesi seven var sevmeyen var yararlanmak isteyen var istemeyen var burasıda sanal alem olduğundan kimsenin elinden kimseye zarar gelmez denilmemeli gören Allah var bu işler çok titizlik isteyen durumlar dikkat etmek gerekir

Saygılarımı sunarım hayırlı akşamlar ekstra ekstra yazmayacağım bu bu konuda son yazım yaşadıklarım
ilk yazınızda kimseye söz vermedi demiştiniz bakınız bende söz verdiği kişilerden ufaktan bahsettim.
yineliyorum seversiniz kimse size niçin seviyorsunuz demiyor.
bakin yineliyorum burada illa ismi mevzu olan ustanızla iletişimde olan biri vardır onun üzerinden farklı bi yerde devam ediniz sadece dünden beri 2-3 kişinin açtığı yeni hesaplarla sürekli konu dile getiriliyor gidiniz facebokta bi grup acınız şeyh zikrullah ve müritleri diye ( öneri ) veya kurun bi watsapp grubu reçetelerinize devam ediniz
veya sizlerde açınız bi sayfa oradan devam ediniz bura kimsenin mürid toplayacağı bi yer değil...
Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin...

musagürbüz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
zikrullah yani gerçek adı alparslan olan ustamız çok haksızlık ve saldırmalara maruz kaldı fakat hiçbir zaman yılmadı özelden ona müracaat eden herkesin derdini dinler onlara özel reçete yazar uygulamalarını takip eder sonuca ulaştırır banada çok yardımcı oldu böyle iyi bir insan bakınız konuları var bu forumda insanlar tılsım bozmuş istihare uygulamasını yapmış güzel şeyler yazmış hani ondan başla böyle gerçektende sonuca yönelik paylaşım yapanlar realist olanlar nerede kopyala yapıştır da değil kendi yazıları ve bildikleri dün bana ulaştı forumda kimsenin tahmin edemediği eskiden aldığı bir nik ile aramızda ve faaliyetlerine devam ediyor 40 talebe olmuş sedagorun tutumlarından dolayı onu saf dışı bırakmış olduğunu bana iletti eğitimler bir kısmının başladı herkesede sessiz olun dediğini iletti şimdi bazı noktalara daha değinelim ;

zikrullah ilim sahibi değil ilim sahibi kendini tanıtmaz diyenler ;
kendini bizzat tanıtmadı adı var soy adı yok telefonu yok bu ne çelişki ?

zikrullah ilim adamı değil yalancı ilim forumda paylaşılmaz diyenler ;
- tılsım iptali konusunda millet yararlanmış bende hamdolsun nasibimi aldım ve şuan forumda bu konu üst sıralarda ?
- uyanık şekilde istihare var ayakta iken namazından sonra hayırlı ise sağa hayırsız ise sola döndürülüyorsun bizzat yaşadım yaşayanlarda şuan ona duacı çok tesirli bir uygulama görülmüyormu ?
- birkaç forum konusuda var çok güzel konular görülmüyormu ?
- son olarak zaten asıl öğreteceği ilimi hiçbir yerde açık etmemiş yani ilimi paylaşmamış sizdeki bu çelişki nedir ?

zikrullah ilim adamı değil sır herkese paylaşılmaz diyenler ;
kimseye paylaşmamış katılım isteyen 100 kişiyi aşmış kabul edilen 40 talep edenlere ad soyad alıp manevi bakım yapıyor uygunsa detayları anlatıyor sizdeki bu ne çelişki ?

benim bu olanları kafam almıyor diyenler ;
hem sırdan bahsediyor ilimden bahsediyorsunuz hemde adam sırrı açık etmedi ilimi beyan etmedi deyip yalancı veya düzenbaz damgası yapıştırıyorsunuz bu ne çelişki ?

zikrullah sözünü tutmadı deyip ban atanlar ;
sözünü tutmuş ve eğitime başlamış tamama erdirmeden ban lamak ? bune çelişki ?

zikrullah ilim sahibi değil manevi bakamaz diyenler ;
nerden biliyorsun bizzat tanıdınmı yanındaymıydım sofrasınamı oturdun muhabbetin mi oldu yoksa yardım istedin etmedimi ? yaptığınız gıybet değilmi ? hesap sorulmayacakmı ?

geçmişte hata yaptı diyenler ;
sen çokmu hatasızsın hatasız insan varmı herzaman herşey yolunda gidermi acaba senin benim bilmediğimiz ne var ?

çok konuşmuyor açıklayıcı değil diyenler ;
ilim adamının çok konuştuğu her şeyi herkese dile getirdiğini görmedim ?

özelden mürit topluyor ;
ben ve ona ulaşan insanlar özel sorularını konuda yazacak değil ona bu forumdan ve sohbetten hiç tahmin edemeyeceğiniz kişiler ulaşmış ve irtibat halindeler tabi detaylara girmiyor baya yoğun olduğunu zannediyorum

sözün özü arkadaşlar bende alparslan ustayı bizzat görmedim sesini duymadım fakat hiçbir zaman şeyh meyh olayına girmedi hatta kızıyor hoca denilince veya tersliyor yardımcıda oldu oluyorda ve aramızda allah ondan razı olsun ondan izinsiz bu yazıyı yazayım istedim sonuçta hakkında konuşuyorum hakkını helal et alparslan usta gördüklerim yaşadıklarım ve tüm konulardan çıkardığım yazılardan çıkardığım analizler bunlar eksiği var fazlası yok

Hayatımda bir forumda bu kadar çok kendisi ile çelişen insan görmedim tabi bazılarını ayrı tutarım nasibiniz yok nasipsiz adamlarsınız anlamak yerine yokuş yukarı çıkmayı tercih ediyorsunuz ve bu hiç hayırlı değil

herkes yazıp çiziyor bende son birkez yazayım istedim hakkım çünkü böyle iyi insana bu muamele yapanlara karşı allah birini çıkarır onlara karşı hakikatı söylettirir ben üstüme düşeni yaptım yaşadıklarım ve gördüklerime göre

tekrar söylüyorum forum çok güzel ama anlayışlı insan sayısı artmalı ve değerleri kaybetmemeliyiz

selamun aleyküm ( son yazımdır bu konuda polimik yapmayacağım )

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
siz oturdunuz mu arkadasın sofrasına bizi itham etmişsiniz oturmadınız tanımadınız diye sizde tanımıyorsunuz sizin mantığınıza göre...
aynesi iştir kişinin lafa bakılmaz zikrullahında sicili ortada...
@Kamhi Leonard burada itiraf var sitede hala faliyetlere devam ediliyormuş

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
Definecilikte inanan var inanmayan var..Çubuk ustalari var....Bu çubuk ustalari forum sitesinde bildigi kadariyla bilgisini paylaşir...Bilmedigi varsa baska bir ustadan eksigini giderir...Yeni üyelere bilgilerini paýlaşir ama çubuk kullanma kursu açmaz..

Definecilikte cihazlar vardır...Bazi arkadaslarimiz bu konuda tecrubelidir...Forumda sorular sorulur herkez bildigi kadar yazar...herkez eksigini giderir..Ama cihazci arkadas yada ustalar...cihaz kullanma kurslari açmaz..

Definecilikte inanç önemlidir..Tılsim cin ifrit fevk vesaire gizli ilimlerle yerine gore çok iliskilidir..Ve bunlarinda bu konulardan anlayan bilen ustalari vardir....Keske Zikrullah ustada diger ustalar gibi sorulan sorulara cevap verip bu noktada kalsaydi...
Malum bu gibi faaliyetler aslinda yasak....Ćok göz önünde olmasi sakincaliydi...
Bu olaya litfen birazda böyle bakalım...saygilar...

musagürbüz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
siz oturdunuz mu arkadasın sofrasına bizi itham etmişsiniz oturmadınız tanımadınız diye sizde tanımıyorsunuz sizin mantığınıza göre...
aynesi iştir kişinin lafa bakılmaz zikrullahında sicili ortada...
@Kamhi Leonard burada itiraf var sitede hala faliyetlere devam ediliyormuş
Evet benim mantığıma ve yazdığıma göre anlatılmak istenen gıybet iftira Haram vurgusu çıkmaktadır ortaya ve ben ve birçok kişi yardım aldık iyi bir insandan sonuna kadar savunuruz yanındayız anlatılmak isteneni anlamamak sizlerin tercihi bizi alakadar etmez teşekkürler

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Definecilikte inanan var inanmayan var..Çubuk ustalari var....Bu çubuk ustalari forum sitesinde bildigi kadariyla bilgisini paylaşir...Bilmedigi varsa baska bir ustadan eksigini giderir...Yeni üyelere bilgilerini paýlaşir ama çubuk kullanma kursu açmaz..

Definecilikte cihazlar vardır...Bazi arkadaslarimiz bu konuda tecrubelidir...Forumda sorular sorulur herkez bildigi kadar yazar...herkez eksigini giderir..Ama cihazci arkadas yada ustalar...cihaz kullanma kurslari açmaz..

Definecilikte inanç önemlidir..Tılsim cin ifrit fevk vesaire gizli ilimlerle yerine gore çok iliskilidir..Ve bunlarinda bu konulardan anlayan bilen ustalari vardir....Keske Zikrullah ustada diger ustalar gibi sorulan sorulara cevap verip bu noktada kalsaydi...
Malum bu gibi faaliyetler aslinda yasak....Ćok göz önünde olmasi sakincaliydi...
Bu olaya litfen birazda böyle bakalım...saygilar...
ustam sende ileride bi kurs açarsan hemide hızlandırılmış taleben olmaya hazırım işin latifesi bizim ki...
ustam ben bunu kamhi ustama en başından söyledim bak iki gün sonra yeni üyeler gelip zikrullah güzellemesi yapacaklar dedim çünkü kendi tabirleri ile zatlarının yoğurt yeme şekli budur... en azından arkadaş kendi ağzıyla forumda bu işin el altından devam ettiğini itiraf etti...
bu zatları o kadar hak hukuk bilir ki burada ki yetkili mercilerin istemediği ve rızası olmadığı bi olayı ısrarla devam etmek buda zatlarının karekterini göstermektedir.
bunlara sorsanız söylemezlerdi Hüda şaşırtıyor söylettiriyor işte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...