Ana mallar ve mesafeleri.

Gizligeçit41

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ana mallar belgelerde okadar yer sayiyorki milleti galiyana getiriyor bu işi yaptıran kâfirler.
Ana mallar oysa bizlerin sandığı gibi yok falan değirmen yok filen değirmen yok böyle bi dünya.
Umuyorumki bu belgeleri piyasaya çarpık çurpuk sunup kendileri dahi yerleri bilmeyen siyonizm bu yazımı okuyup o korktukları o günün geldiginide kendileride bildiği için o gün bugündür bilinsin.

Ana mallar yok üç basamak yok şu yok bu değil.
Ana mallar üç kısma ayrılıp üç bölgeye konulmuştur.
Biri vezir tepe diye uydurdukları yer en yüksekte o yerdir kuzeyinde üç gol . Ve birçok sırlı kuru kafa ana işaret kız ve çocuk ana işaret.

Iki şahin kartal kaya diye adlandırdıkları eski medeniyetin de bol bulunduğu güney çevresininse hoyuklerle bezetildigi o yer.
Bu vezir tepenin güney batı çok fazla bati değil.
Arasındaki mesafe at sırtında en fazla 3 saat çeker. Ki cekmezde.
Diğer ana malın olduğu yer kudret kilisedir .
Yatak odalı ranzalı muhteşem havalandırmalı yerdir kuzeyden bakılınca gerçekten kartal kaya gibi sekiliktir 3 yada dört adet idi.
Güneyine cephe olarak nöbetçi yeri mevcuttur iki göz yan yanadır birinin tavanında 2 adet çarpı vardır bu mevzinin üstüne kesme taşlar geçme olarak kapatılmıştır.
Bu yerde vezir tepenin güney doğusundadır arası at sırtında 6 veya 7 saat gidilecek şekilde bir mesafedir. Diğer yerler işaret bilmem neler hepsi mevcut olup içlerine küçük meblalar konulup oyalanması içindir diğer yerler asıl olan mal ve nokta lahit ve 32 medeniyete ait tüm varlık bu üç noktadadır.
Aksini idda edenler ellerindeki işaret bilgilerinin tamamının doğru olup asıl noktalar ve ana malların bulunduğu mevkileride asla bilmez bilemezlerde. Bilmemeleri hayra vesile olarak yorumluyorum..
Zahmet edip okuyanlara selam olsun .
Umarım birgün beni anlarsınız..

Son düzenleme:

Gizligeçit41

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Not: ben bu yerleri bula bilmek için 10 aralıksız takip araştırma ve koşuşturma neticesinde hakikate vardım.
Ve bu işin bütünü ile herşeyi planlayan siyonizm ve tapınakçılar in o korkulu rüyası olmak bana şereftir.
Dünyaya hükümdar olmak için bekle turkiyem...

alipasha

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Not: ben bu yerleri bula bilmek için 10 aralıksız takip araştırma ve koşuşturma neticesinde hakikate vardım.
Ve bu işin bütünü ile herşeyi planlayan siyonizm ve tapınakçılar in o korkulu rüyası olmak bana şereftir.
Dünyaya hükümdar olmak için bekle turkiyem...
Araplar petrolle dünyaya hükümdar olmadığı gibi bizde bu altınları bulsak altınla dünyaya hükümdar olamayız

alipasha

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Paylastigin resim güzel.
Ara belki petrol bile bulursun burda maden de dahil ..
Arazinin zorluklarını göstermek istedim ilerlemenin zor olduğunu anlatmak istedim . Yoksa buralar full Bizans . Resimde belli olmuyor asagida anasuyun etrafında ara ara Bizans binaları var .

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
parayi bulmak çok zor
Selamün aleyküm.O parayı bulmak için,fotoyu çekerken durduğunuz yerin arkasındaki düz alana kamp kurmak gerekir.Başka yere gerek yok burası insanın yedi kuşak sülalesine yeter.Arazi müthiş güzel ve değerli bir alan.Oradaki işaretleri görmek ne güzel olurdu diyelim.Rahman hepimizin gönlüne göre versin inşallah.Selamlar.

Gizligeçit41

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm.O parayı bulmak için,fotoyu çekerken durduğunuz yerin arkasındaki düz alana kamp kurmak gerekir.Başka yere gerek yok burası insanın yedi kuşak sülalesine yeter.Arazi müthiş güzel ve değerli bir alan.Oradaki işaretleri görmek ne güzel olurdu diyelim.Rahman hepimizin gönlüne göre versin inşallah.Selamlar.

Aleykum selam olsun.
Ben burda kimseyi tanımam lakin içinizde selam bile verilmeyecek kadar karaktersiz kişilerle dolu bilin isterim.
Diğer birseye gelince bu ayıdan fazla değil 500 mt yukarısı kapı kayanın kuzeyidir arka kısmıdır.
Paytonun kırık ispiti olan yerdir .
Insan kafasıdır.
Kuş vardır. Birde kedi.
Daha yukarısında at ahırı mevcuttur.
Daha yukarısında ise yavrusunu emziren ayı vardır.
Bu resimdeki yerin yani ayının arkası ise büyük salyali kurttur.
Vesaire vesaire.
Bu ayının güneyindeki kayalıkta köpek başı onun az önünde ise avcı köpeği veya zağar.
Zagarin az ilerisi minferli asker hangi birini sayayimki.
Lakin şükür ki boşa araştırıp gezip dolaşmamışım
Her sey için teşekkür ederim...

Gizligeçit41

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
#sunset28
Benim en büyük eksiğim belgelerimin büyük bir bölümünü kaybetmem oldu yoksa elimle koymuş gibi hepsini adım adım biliyorum..
Vesselam..

alipasha

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Aleykum selam olsun.
Ben burda kimseyi tanımam lakin içinizde selam bile verilmeyecek kadar karaktersiz kişilerle dolu bilin isterim.
Diğer birseye gelince bu ayıdan fazla değil 500 mt yukarısı kapı kayanın kuzeyidir arka kısmıdır.
Paytonun kırık ispiti olan yerdir .
Insan kafasıdır.
Kuş vardır. Birde kedi.
Daha yukarısında at ahırı mevcuttur.
Daha yukarısında ise yavrusunu emziren ayı vardır.
Bu resimdeki yerin yani ayının arkası ise büyük salyali kurttur.
Vesaire vesaire.
Bu ayının güneyindeki kayalıkta köpek başı onun az önünde ise avcı köpeği veya zağar.
Zagarin az ilerisi minferli asker hangi birini sayayimki.
Lakin şükür ki boşa araştırıp gezip dolaşmamışım
Her sey için teşekkür ederim...
Kardeşim ayı dediğin taşı ben ata benzettim . Belki de doğal bir tas yani diğer bahsettigin işaretlerde böyle değildir insallah